Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - KamilWoz

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Super Memo opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 08:39:21 pm »
Myślę, że nauka języków jest wciągająca wiem po mojej dziewczynie korzystała z tego kursu zainspirował ją do poszukiwania innych kursów i metod. Generalnie sobie chwaliła.
 Bardzo polubiła język angielski teraz co wieczór nawija z jakimiś anglikami nie powiem robie się zazdrosny czasami, ale jak dzięki temu sie uczy to przymykam oko.
Ja polecam uczyć się z aplikacji duolingo darmowa i dobrze zrobiona zawsze można sobie coś poprzypominać lub nauczyć się od podstaw. Zainstalowanie jej nie kosztuje także pamiętajcie, że są jeszcze takie metody nauki. :) :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ELLA opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 08:32:44 pm »
Z tego co brat mówił to opiera się na programie całkowitego zanurzenia. Zdobywasz też dodatkowe umiejętności i rywalizujesz z innymi użytkownikami zdobywasz odznaki co Cię motywuje do nauki.
J
a teraz właśnie zaczynam swoją przygodę z taką poważna nauka języka chce umieć go na poziomie biegłym. Planuje wyjazd za rok za granicę i chce się dobrze przygotować do tego wyjazdu.
Jak wy uczyliście się języka i ile wam to zajęło? Ja jestem na poziomie średnim  potrafię się dogadać, ale to jeszcze mało nie mam akcentu i nie potrafie dogadać się na każdy temat...Żeby się nauczyć dobrze języka to trzeba z kimś gadać, albo wyjechac za granice, że tak powiem na sucho się nie nauczysz musi być dużp [raktyki. Co do Akcentu to wystarczy codziennie coś słuchać i osłuchasz się a co do swojej biegłości to najpierw pisz rozprawki a pozniej rozmawiaj przez internet z obcokrajowacami, :) Można znaleźć w intenecie na prawdę super nauczycieli za nie duże pieniądze.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy