Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Sabina85

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 01:44:10 pm »
czesc, znajoma korzystała kurs przez internet wirtualne klasy, coś przypominającego właśnie szkołę przez internet z tym, że masz dostęp do materiałów kiedy chcesz :)
Mają darmową lekcję, a ja cenie takie kursy, bo wtedy możemy ocenić czy nam się kurs podoba czy też nie. :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Empik school opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 01:41:38 pm »
Ja też jak mam do wyboru kurs a szkołę ro wybiorę kurs. Wyżej wymienona szkoła raczej cieszy się popularnością, ale ja niestety nie uczęszczałam tam i nie powiem jak to tam dokładnie wyglada.
Mój brat chodził w gimnazjum przez 3 lata do szkoły językowej i co? I nic dalej nie umie się wypowiedzieć, tutaj jest chyba błąd w prowadzeniu zajęć.. bo tylko praktyka da nam największy sukces. ;)

Tu nawet nie chodzi już tak bardzo o kase wybierając kurs, ja też wybrałabym kurs, bo można się uczyć w domu gdzie się chce i o której się chce. Szkolna nauka udawadnia notorycznie, że angielski powinien być ze szkół wycofany, praca w dużych grupach nie daje żadnych efektów. Ja te wszyztskie klasy bym jeszcze podzieliła na mniejsze grupki może wtedy by to miało sens.

3
Forum Język Angielski / Odp: szybka nauka pro opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 01:37:49 pm »
Czy tak jak w nazwie tego kursu nauka też jest szybka i efektywna? Oprocz strony facebooku to mało mogę znaleźć na temat tego kursu. Bardzo mi zależy na szybkim nauczeniu się mówić w tym języku. Stawiam sobie za cel naukę języka angielski na wysoki poziom. :)
Ktoś doradzi z czego korzystalicie ucząc się języka?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy