Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Tomaszz

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - związki
« dnia: Luty 25, 2019, 06:48:51 pm »
Moja siostra uczy się zwrotami i korzysta z aplikacji duolingo chwali sobie metodę nauki zwrotami.

 Trzeba probować wielu metod nauki ja uczę się ostatnio z filmikami z napisami widzę napisy i slyszę wymowę. :)))

2
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - praca
« dnia: Luty 24, 2019, 04:41:01 pm »
Dzięki za przykładowe na pewno się przydadzą. Moze zna ktoś stronę gdzie można pobrać listę zwrotów i słówek?
Ja ucze się tak, ze wymyślam ze słówkami zdania i tłumaczenie a zwrotami chce się teraz zacząć uczyć  :))

3
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w drodze do pracy
« dnia: Luty 06, 2019, 02:48:32 pm »
Mój kolega się tak zawsze uczył, nie ważne czy jechał samochodem czy autobusem zawsze był przygotowany. U niego nie leciała muzyka w samochodzie tylko lektor. :)
Myślę, że jak dojeżdżasz to nie masz co się zastanawiać spróbuj tej metody.
On uczył się z kursem Enlinado 500 zwrotów, miał słownictwo w formie papierowej i elektronicznej oraz zwroty nagrane przez native speakera :)


Tak zgadzam się, że nauka zwrotami jest dobra. Trzeba próbować bez tego nie dowiemy się czy coś jest dobre czy nie. tu https://enlinado.pl/  można znaleźć zworty, które nas interesują :)
Mnie kurs poleciła siostra, właśnie uczyła się tam zwortów w ciągu kilku miesięcy umiała powiedzieć bardzo dużo rzeczy na każdy temat zdecydowanie zwiększył jej się zasób słownictwa i jakoś się ośmieliła i mówiła.

4
Forum Język Angielski / Gdzie szukać nauczyciela angielskiego
« dnia: Styczeń 25, 2019, 09:19:56 pm »
Gdzie mogę szukać dobrego nauczyciela angielskiego? Czy tacy jeszcze istnieją? Wpadłem na pomysł, żeby syna wysłać na korepetycje, ale mam obawy czy warto w ogóle brać korepetycje pod uwagę. Znajomi różnie na ten temat się wypowiadają. Zdaje sobie sprawę, że jest dużo takich dzieci które chodzą na korepetycje, bo rodzice każą a dalej nic nie umieją..
Co radzicie może znacie jakieś kursy, które uczą? :)

5
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Styczeń 02, 2019, 04:18:43 pm »
Kolega kiedyś się uczył i tak czego można się spodziewać to przede wszystkim dużo nagrań wideo i audio do tego masz też podręczniki itp. Koledze podobały się nagrania, bo on lubi uczyć się w taki sposób. Ja też kiedyś lubiłem oglądać różne rozmówki teraz się przełamałem i lubię się uczyć z native speakerami. Nie ma co się stresować nikt nas nie wyśmieje trzeba po prostu gadać i praktykować bez tego nie nauczysz się mówić... :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Kurs języka angielskiego angprofi opinie
« dnia: Grudzień 21, 2018, 10:51:12 pm »
Często jak czegoś szukałem do nauki to wyświetało mi się właśnie ze strony tego kursu.

Czegoś mi jednak barkuje podany tekst do nauki to dla mnie za mało. Może ktoś poleci mi jakieś sprawdzone metody do nauki języka? Nie mówcie tylko, że trzeba siedzieć z książką i się uczyć. Wiem, że istnieje dużo metod aktywizujących naukę tylko sam nie miałem odwagi lub nazywając to rzeczy po imieniu chęci na ich testowanie. :)

7
Forum Język Angielski / english for matura opinie
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 08:47:58 pm »
Słyszał ktoś o english for matura? Szukam dla brata dobrych książek, które go przygotują przed maturą. Myślę, że teraz jest idealny czas, żeby zaczynać wszystko powtarzać lub uczyć się :)
Nie chciałabym, żeby robił to 2 tygodnie przed samą maturą.
Poznam też chętnie wasze sposoby na zdanie matury z wysokim wynikiem. ;)

8
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 11:57:37 am »
Jakie znacie sprawdzone metody na naukę słówek? Ja slyszałem o nauce zwrotami, ale w simple language raczej tą metodą się nie uczymy?
Zna ktoś może kurs gdzie mogę uczyć zwrotami? Mam już dosyć nauki słówek, uczę się już kilka dobrych lat wliczając lata szkolne i efekty są bardzo marne. Przez te głupie słówka odechciewa mi się w ogóle uczyć tego języka..

9
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« dnia: Sierpień 02, 2018, 12:18:03 pm »
Coś więcej ktoś opowie o slosobie nauki zwrotami? Moja siostra też ma problem z nauką słówek, ja nauczylam się pracujac za granicą i nie wiem czy sluchajac slowka mp3 to pomoze?
Ja bylam w sumie zmuszona się nim poslugiwac i otoczona i się nauczylam ;)

Jeżeli nauczylaś się sama za granicą to powwinnaś wiedzieć, że nauka w naturalny sposób jest najlepsza - sluchając drugiej osoby. Nauka zwrotami wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Znając frazy mozna coś powiedzieć w przypadku  słówek już tak nie jest. A troche słabo od razu zaczynać o gramatyki :) :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Lipiec 22, 2018, 08:22:22 pm »
Jest sporo aplikacji i nagrań mp3 1000 słówek, ale z doświadczenia wiem że to mało. U mnie sprawdziły się zwroty z kursu Enlinado nie żadne słówka tylko zwroty powtarzałem je za nagraniem i w ciągu miesiąca nie wiem jak opanowałem praktycznie 400!
Zawsze mialem problem z nauką słówek, od kiedy znalazlem na facebooku kurs Enilando wszystko się zmieniło, nawet polubiłem język angieslki. Może moja opinia Ci się przyda. ;)

11
Ogólnie / refundacja jezykowa opinie
« dnia: Lipiec 19, 2018, 02:55:25 pm »
Witam,

Na czym polega refundacja jezykowa? Czy na prawdę można dostać kurs za darmo lub w bardzo małej cenie  i bez żadnych haczyków? chciałbym w tym roku wyjechać do pracy za granicę, mój język nie jest jeszcze na tyle komunikatywny żebym czuł się za granicą dobrze. Szkołę już skończyłem więc nic mnie w tym państwie oprocz rodziny nie trzyma.
Jakie macie opinie o refundacjach językowych?

12
Forum Język Angielski / Odp: nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 09, 2018, 09:16:23 pm »
Dla mnie nauka słówek to też było wyzwanie teraz sie już sporo zmieniło od tego czasu, bo rozjaśniło mi się w głowie. Zawsze uczyłem się z fiszkami, ale odkryłem i poparłem to opiniami, że to nie jest dobra metoda dla mnie. Natomiast odkryłem super kurs, który po prostu otworzył mi oczy jak to robić - Enlinado który poleciła mi znajoma i dzięki temu wiem jak się teraz uczyć. Pooglądaj sobie filmiki np na yotube z udziałem tego kursu, bo nie chcę być niesłowny.

13
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:38:02 pm »
Za 12 miesięcy masz 179zł oczywiście dostęp masz do wsyztskich poziomów. Kolega korzystał i poprawiła się jego mowa.
Jeżeli masz problem z pisaniem to może problem tkwi w niewystarczającej znajomości słówek, staraj się uczyć słówek całymi zdaniami będzie Ci lepiej zapamiętać. Polecam Ci czytać ksiązki dla dzieci po angielsku to też jest dobra metoda. Wydaje mi się, że jak znasz słówka i podstawowe czasy to pisanie rozprawek nie powinno Ci sprawiać problemów.

14
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:18:15 pm »
Swego czasu byłem nastawiony sceptycznie do takiej metody dopóki moja siostra nie skorzystała z niej i mnie namówiła. Angielski przez skype? Zawsze odpowiadałem, że beznadziejny sposób, ale jak mogłem się uczyć nie wychodząc z mojego pokoju łóżka, czy krzesla to mi się to bardzo spodobało.

Znaleźliśmy na internecie stronę z e korepetycjami i tam kontaktowaliśmy się już z nauczycielami. Na początku było ciężko, bo  moja mowa była słabiutka, ale z czasem się poprawiło i nie żałuje, że mogłem się tak uczyć. :)

15
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:11:19 pm »
Kiedyś kolega korzytsał, ale nie pamięta ceny. Ling Intelligence to program do nauki, który : uczy języka w 2 tygodnie. Z tego co się orientuje jeżeli, nie będzie dla nas skuteczny to można uzyskać zwrot pieniędzy, ale tylko i wyłącznie jeżeli kupimy na konkretnej ich stronie nie podobnego produktu, który też deklaruje osiaganie efektów w 2 tygodnie.
Nie oszukujmy się w 2 tygodnie nie da się nauczyć języka. Domyślam się, że w wyżej wspomnainym kursie są zastosowane metody, które mogą pomagać uczyć się skuteczniej. Zostały opracowane przez poliglotę to pewnie je wyróżnia na tle innych.
Mimo wszystko ja nie skorzystałbym z żadnego kursu, który gwarantuje naukę w 2 tygodnie. :) 

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy