Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Doradca MM Publications

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Skuteczna nauka angielskiego
« dnia: Maj 06, 2018, 09:52:34 pm »
Wszystko zależy od zdolności osoby i oczywiście lennictwa.  Jak obejrzysz jeden film w tygodniu po angielsku, raczej nie będzie efektów, a jak codziennie jeden to już inna sprawa. Ale najważniejsze jest mówić mówić i jeszcze raz mówić w języku obcym, bo czytanie książek czy słuchanie nie pomoże pokonać barierę językową.
Tak naprawdę mówienie jest bardzo ważne i chodzi tutaj głównie o śmiałość. Bardzo często wiele osób świetnie zna angielski, ale wstydzą się mówić, obawiając się popełnienia błędu. Dlatego też nie przekreślałabym ani książek, ani materiałów dźwiękowych, bo one bardzo dużo dają jako swego rodzaju zaplecze do swobodniejszej komunikacji.
Pozdrawiam,
Ola Doradca MM Publications

2
Forum Język Angielski / Odp: Jak zacząć naukę angielskiego?
« dnia: Maj 06, 2018, 09:48:26 pm »
Dobrze jest na początku zainwestować w jakieś ciekawe materiały do nauki, coś, co będzie do nas przemawiało, nie nudziło. Warto posiłkować się też piosenkami, filmami w oryginale. I pamiętać, że tak naprawdę najważniejsza jest sama motywacja do nauki - jeśli ja mamy i się nie zrażamy, to powinno pójść gładko :)
Ola Doradca MM Publications

3
Forum Język Angielski / Odp: Nauka języka Angielskiego metodą dziecka opinie
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:14:45 pm »
Dzień dobry,
również słyszałam o tej metodzie. Ma to w jakimś stopniu sens, bo dziecko zaczyna traktować język obcy jak swój naturalny, także o wiele łatwiej mu przyswoić wiedzę. Jednak sama wspierałabym się jeszcze dodatkowo jakimiś materiałami piśmiennymi, które pomogłyby wiedzę utrwalić. Przede wszystkim dlatego, że jednak na co dzień do dziecka zwracamy się w języku polskim, język angielski, w polskojęzycznych domach będzie zawsze językiem dodatkowym.
Pozdrawiam,
Ola Doradca MM Publications

4
Forum Język Angielski / Nauka języka obcego dzieci, pomoce szkolne - porady
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 08:57:54 pm »
Witajcie,
w ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką nauki języków obcych, w szczególności języka angielskiego.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym, jak i skorelowanych wątkach.
Ola
Doradca online MM Publications
mmpublications.pl

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy