Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - wanda

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Kurs Angielskiego dla lekarzy
« dnia: Marzec 11, 2019, 05:05:03 pm »
Witajcie. Czy ktoś z tego forum zna jakiś kurs angielskiego dla lekarzy?
Mój brat dostał się na pierwszy rok medycyny, z angielskiego jest na średnim poziomie bardzo boi się mówić i ma braki. Wiadomo lekarz musi znać języki. Dlatego liczę na jakieś wskazówki :)
Chciałabym mu pomóc i się z nim uczyć, ale  to niestety niemożliwe on studiuje w Krakowie ja mieszkam nad morzem nawet nie pasują nam godziny na naukę przez skype...

2
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w miesiąc?!
« dnia: Luty 28, 2019, 05:52:01 pm »
Kiedyś widziałam angieslki w 2 tygodnie to już dopiero bzdura, wiem że w miesiąc można się nauczyć dużo słownictwa i nawet nim operować, ale o takiej znajomości dobrej języka to chyba nie można mówić.

 Znam kilka osób, które nauczyły się mówić po angieslku zwrotami w 2 miesiące z tego co pamiętam właśnie z kursem Enlinado 500 zwrotów jednak dwa miesiące jest to wykonalne wiadomo, że przed nimi jeszcze troche innych ćwiczeń , ale są na dobrej dordze. :PP

3
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - zdrowie
« dnia: Luty 28, 2019, 05:42:17 pm »
Ja się uczyłam kiedyś z youtube u mnie zawsze są włączone napisy, później je spisywałam i tłumaczyłam. Metoda ta do najszybszych nie należy, ale lubiłam to robić. Teraz uczę sie z aplikacji i myślę nad jakimś kursem językowym.

Teraz jest dużo możliwości i spokojnie można się uczyć języka w domu, tylko często brakuje chęci i motywacji :(
Jak wy sobie z motywacją radzicie?

4
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - czas i data
« dnia: Luty 28, 2019, 05:36:25 pm »
Ja uczę się z https://enlinado.pl/ słownictwo z tej kategorii jest w kursie Enlinado 500 zwrotów. Na dużą uwagę zasługuje to, że jest dołączona wymowa native speakera. Ostatnio zaczełam się właśnie uczyć słownictwa widząc je i słuchając u mnie metoda się sprawdza. :)  8) 8)
Co do zwrotów to można zaoszczędzić serio dużo czasu, widze po sobie że jestem odważniejsza jeżeli chodzi o mówienie po angielsku ;))

A wy co sądzicie o nauce zwrotami??

Dziękuje za podanie kursu, właśnie się nad nim zastanawiam i nauką zwrotami. W sumie trzeba próbować wielu metod nauki, zawsze uczyłam się sama w domu, ale nie czuje się za dobra z angielskiego :(
Wszystko rozumiem kto co do mnie mówi czy jak coś czytam, ale jak mam sama coś powiedzieć to blokada...

5
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Grudzień 28, 2018, 02:53:01 pm »
Słyszał ktos moze o tej ksiazce? Jakie macie opinie? Od zawsze mam problem z nauką języka angielskiego, gramatyka to dział z którego leżę. Jeszcze jak wiem, że mam ogarnąć jeden czas to spoko, ale jak jest ich kilka na raz i to się miesza to ja leże.. Macie jakieś rady jak się skutecznie uczyć z czego korzystać?

Tak moja koleżanka czytała podobał jej się tam towarzyszący wprowadzaniu ćwiczeń humor. Gramatyk okazała się nie tak straszna jak myślała, po prostu dobre omówienie i kwestia ćwiczeń i można dobrze jej się nauczyć. :)
Nie powiem ja też z gramatyką mam problem i zawsze musze przerobić mnóstwo ćwiczeń zanim zrozumiem może też przeczytam tę ksiażkę :)
Moją radą na daną chwilę są ćwiczenia, możesz korzytsać z internetu lub pobrać aplikację do nauki gramatyki :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Easy speaker Cristiana Petterssona OPINIE
« dnia: Grudzień 24, 2018, 09:16:33 pm »
Na czym polega fenomen metody Pettersona? Wiem, że na pewno kursy są innowacyjn, być może metody stosowane tam są bardzo dobre, ale mnie martwi ten czas 2 tygodni na naukę.
Stosowałam się do wielu zaleceń z różnych kursów i nie nauczyłam się języka w tak krótkim czasie.

Jakie wy znacie sprawdzone metody na naukę lub jak wy się uczycie?

7
Forum Język Angielski / Odp: Profilingua opinie
« dnia: Grudzień 24, 2018, 08:57:48 pm »
Widziałam sporo opinii o tej szkole językowej, też mnie troche zaciekawiła tak nauka 4 latków. :)

Generalnie sama nie przepadam za szkołami, bo nie lubię uczyć się w grupie. Wszystko sama i tak nadrabiam w domu. Więc w moim przypadku to jest zawsze zmarnowane 2 h wykałdu, bo ja i tak musze przyswajać treści sama :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Kurs języka angielskiego angprofi opinie
« dnia: Listopad 08, 2018, 04:11:50 pm »
Korzystałam z kursu w darmowej wersji dużo jest nawet dużo lekcji, bo coś około 45 jak się nie mylę. Jest słowniczek i ćwiczenia.
Tak na prawdę każdy kurs jest na swój sposób dobry, ale nic nie przebije praktyki i rozmowy z kimś.

9
Forum Język Angielski / Odp: pearson matura opinie
« dnia: Wrzesień 30, 2018, 08:13:03 pm »
Czy ucząc się z tym wydawnictwem można przygotować się dobrze do matury? Wy jak się uczyliście do matury?

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski w telefonie aplikacje
« dnia: Wrzesień 30, 2018, 08:10:44 pm »
Polecicie jakieś aplikacje na androida z gotowymi wyrażeniami po angielsku?

11
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Sierpień 02, 2018, 11:58:57 am »
Ktoś zna jakąś sprawdzoną stronę, żeby sobie zlukać jak to jest tak się uczyć?
Nie próbowałam uczyć się frazami ani  słówkami mp3 zawsze listy słówek :( Jakoś nie interesowałam się tym uczyłam się tych słówek i uczyłam, ale powoli mam ich dosyć, bo szybko je zapominam nie wspomne już o tym, że uczę się jak się pisze co jest też chore..

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 31, 2018, 01:03:48 pm »
Witajcie!

Zna ktoś może jakieś skuteczne sposoby na naukę słówek w języku angielskim? Uczę się już troche języka, ale tak powaznie dopiero zaczęłam teraz. Jak wy uczycie się słówek? Chętnie poznam jakieś sprawdzone metody czy wskazówki. Nie umiem uczyć się słówek i nie lubie. Nie umiem, bo bardzo szybko je zapominam co wiąże się też z tym że tego nie lubię.

Sprawdzone metody to wyżej wspomniane słuchanki, ale jak chcesz mówić to lepiej znajdz takie ze zwrotami lub frazami zdecydowanie łatwiej je zapamiętać utrwala się ich wymowa i zostają w głowie. Ja też nie lubie się uczyć słówek, dlatego wole ich słuchać polecam tą metodę. :)

13
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 25, 2018, 11:19:55 am »
Nie motaj dziecku słówkami od małego ucz dziecko całymi zwrotami, żeby dziecko mogło uczyć się w naturalny sposób. Sztuczna nauka słówek moim zdaniem nie jest dla dzieci i trzeba sie przy niej sporo natudzić, żeby nauczyć dziecko w taki sposób języka. ;)))

14
Forum Język Angielski / Odp: Słówka angielskie z wymową
« dnia: Lipiec 25, 2018, 11:16:32 am »
Hej.  Ja nie nawidzę się uczyć słówek i zaczęłam korzystać z Enlinado, bo chciałam zmienic metodę i jestem zaskoczona. Nauka całymi zwrotami jest faktycznie lepsza myślałam, że u mnie się nie sprawdzi a jednak. Powtarzanie i styczność z językiem dają największe efekty ;)

15
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 11, 2018, 07:52:25 pm »
1000 słów to Ci wystarczy, ale na jakimś poczatkowym poziomie do swobodnej komunikacji to trochę za mało moim zdaniem. A gdzie wyrażenia i zwroty? Przecież nie dogadasz się używając camych słówek..

Nie ma co się nastawiać na kucie całych kolumn jak to w szkole było, tylko ucz się wyrażeniami. Dlaczego ludzie oglądając filmy uczą się języka? Słyszą nowe słówka w całym zdaniu :) 

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy