Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Gubalka

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Kurs Angielskiego dla żolnierzy
« dnia: Marzec 19, 2019, 12:18:43 pm »
Współczuje tych wyjazdów, wątpie że serio się tam żołnierze uczą, ale nie mi oceniać. Polecam się uczyć angielskiego dla siebie nie dla kogoś i własnie najpierw mowa a później gramatyka.

Jak najbardziej można wybrac kursy online, bo mają wiele plusów nie musimy słuchać jak ktoś inny kaleczy angielski tylko uczymy się sami kiedy i gdzie chcemy. :))

2
Forum Język Angielski / Odp: Kurs Angielskiego dla fryzjerów
« dnia: Marzec 19, 2019, 12:14:14 pm »
Ja polecam wybrać kursy online mają teraz duży zasób wiedzy i można nauczyć się mówić. Ja uczyłam się z siostrą w domu i nauczyłyśmy się mówić właśnie dzięki kursom, starałyśmy się dużo rozmawiać praktyka jest najlepszą metodą nauki.
Jeżeli nie masz z kim rozmawiać to poszukaj w internecie, jest wiele grup do nauki itp na pewno kogoś znajdziesz do nauki. ;))

3
Forum Język Angielski / Odp: jak zacząc mówić w języku angielskim
« dnia: Luty 18, 2019, 06:20:52 pm »
Ja polecam dużo ćwiczeń praktycznych i zapomnieć na początku o gramatyce!
Uczyłam się angielskiego dosyć długo wiem, że dużo czasu zmarnowałam na naukę gramatyki, która w rozmowie nie jest taka ważna zazwyczaj używa się tylko 3 czasów..
Strata czasu lepiej się uczyć słownictwa a później GRAMATYKA!

4
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - codzinna rozmowa
« dnia: Luty 18, 2019, 06:16:45 pm »
Ja różnie się uczyłam było i wymyślanie zdań ze słówkiem lub skojarzenia i nie powiem, bo to mi pomagało. Teraz uczę się z https://enlinado.pl/  z kursu Enlinado 500 zwrotów, siostra mi go poleciła ona nauczyła się w ciągu niecałych 2 miesięcy więcej mówić niż podczas całej nauki szkolnej.

 Mam wrażenie, że wpadłyśmy na bardzo dobrą metodę nauki języka angielskiego. Gramatyka nie ucieknie, lepiej nauczyć się najpierw mówić.. Też tak uważacie???

5
Forum Język Angielski / Odp: Gdzie szukać nauczyciela angielskiego
« dnia: Luty 10, 2019, 08:13:20 pm »
Gdzie mogę szukać dobrego nauczyciela angielskiego? Czy tacy jeszcze istnieją? Wpadłem na pomysł, żeby syna wysłać na korepetycje, ale mam obawy czy warto w ogóle brać korepetycje pod uwagę. Znajomi różnie na ten temat się wypowiadają. Zdaje sobie sprawę, że jest dużo takich dzieci które chodzą na korepetycje, bo rodzice każą a dalej nic nie umieją..
Co radzicie może znacie jakieś kursy, które uczą? :)

Dużo zależy od nastawienia dziecka czy chce się uczyć, bo np ja z moim bratem nauczyliśmy się języka korzystając z kursu dostaliśmy tam mnóstwo wskazówek jak później wyszukiwać native speakerów, oprócz potrzebnego materiału do nauki dostaliśmy motywację.
Serdecznie polecam naukę zwrotami z kursem Enlinado 500 zwrotów. Na pewno w krótszym czasie syn opanuje mowę niż uczyłby się standardowo słówko i tłumaczenie.
Jeżeli kursy nie pomogą można pomyśleć o korepetycjach, ale koszty za godzinę przekraczają na pewno cenę nie jednego kursu. Nie ma się co oszukiwać szkoły i korepetycje to nie jest tania inwestycja i czasami nie opłacalna. ;)

6
Forum Język Angielski / Odp: Zwroty po angielsku - praca
« dnia: Luty 04, 2019, 10:01:17 pm »
Bardzo polecam naukę zwrotami, z takich znanych to pamiętam :
be at work
be good at sth
be on strike
get a job
work as
work with someone

Polecam  Ci zainteresować się jakimś kursem gdzie lektor też czyta te zwroty utrwalasz dzięki temu poprawną wymowę :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Angielski w drodze do pracy
« dnia: Luty 02, 2019, 12:17:17 pm »
A jakieś aplikacje znacie, ja zawsze coś klikam w drodze do pracy to mogłabym to robić pożytecznie :) Co do słuchania lektora w dordze do szkoły czy robiąc porządki to na prawdę dobra metoda ja kiedyś się tak uczyłam i widziałam efekty.  :)
Teraz staram się dużo mówić lub pisac po angielsku :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Luty 02, 2019, 12:01:35 pm »
Moja ciocia nauczyła się angielskiego w domu zupełnie sama, nigdy nie chodziła na korki czy do szkoły językowej. Jedyne co to mogłam ją spotkać ze słownikami i książkami oraz gadającą przez skype po angielsku.
Podziwiałam ją, bo wiedziała że robi dużo błędów w wymowie a mimo to nie poddawała się i się uczyła.

Nie ma co się bać mówić trzeba ćwiczyć, bez praktyki będzie ciężko. A wy jak się uczycie?

9
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Grudzień 23, 2018, 04:45:18 pm »
Ktoś korzystał może ze speakingo i uczył się języka angielskiego? Kurs oferuje tygodniową darmową naukę i 2000 najpopularniejszych słówek. Jak się do tego odniesiecie czy 2000 słówek to dużo i wystarczy do bardzo dobrej znajomości języka?
Jak w ogóle wygląda tam nauka rozmawiania, mówie do komputera?

Siostra uczyła się własnie ze speakingo i Enlinado nie ma co porównywać obu kursów pod względem przekazu treści, bo są zupełnie inne. W każdym razie coś co się rzuca to to, że stawiają na naukę mówienia i tak jak małe dziecko najpierw uczy się mówić później gramatyki.
Takie podejście się ceni, na prawdę nie warto na początku zaczynać od regułek z gramatyki...
:) :)
Warto dowiedzieć się coś więcej i testować.

10
Forum Język Angielski / Odp: supermemo angielski
« dnia: Listopad 13, 2018, 07:49:25 pm »
Paula12 za granicą uczymy się szybciej, bo jesteśmy otoczeni językiem w naturalny sposób jest on wszędzie musimy się nim posługiwać w sklepie czy restauracji nie ominie nas to.  :)
Można nie wyjeżdzać za granicę i też się językiem otoczyć utrzymując kontakt z ludźmi, dużo oglądać słuchać filmików z językiem angielskim tylko trzeba chęci. :))))

11
Forum Język Angielski / Odp: english for matura opinie
« dnia: Październik 04, 2018, 02:23:33 pm »
Cześć. Nie wie ktoś czy ksiązka english for matura nie jest dostępna w pdf? Szukam czegoś do nauki w wersji pdf :)

12
Forum Język Angielski / Odp: longman angielski matura opinie
« dnia: Październik 04, 2018, 02:22:28 pm »
Gdzie mogę kupić najtaniej tą książkę może jest dostępna w pdf ktoś wie? :)

13
Forum Język Angielski / Odp: jak zacząć naukę angielskiego
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 08:08:11 pm »
Też wydaje mi się, że jak teraz miałbym zaczynać to skorzystałbym najpierw z kursu językowego. Kursy w porównaniu do szkół językowych są duuużo tańsze i zgromadzony materiał w nim jest już Twój i zawsze możesz do niego wrócić w kursie z którego korzystała moja siostra Enlinado dodatkowo dostajesz wskazówki jak uczyć się z native speakerami czyli nauka w las nie idzie, bo od razu masz okazję się sprawdzać..
Jeżeli mama ma chęci to reszta jakoś pójdzie! :)

14
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 11:34:34 am »
Znajoma mnie ostrzegała, żeby uważać w internecie na super metody nauki typu w 2 tygodnie itp. Ja słyszałam różne opinie jedni e ostrzegają, żeby uważać opinie są zarówno pozytywne jak i negatywne.  :)
Ja bałabym się chyba zaryzykować zawszę uczę się sama w domu  i myslę, że na razie mi to wystarczy ;)

15
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów angielski
« dnia: Sierpień 09, 2018, 11:23:38 am »
Zdecydowanie za dużo jak na raz, po co się tak katować takimi listami?
Ja się kiedyś uczyłam działami tak po 50 słówek i mogę teraz wymienić 20 % z tego, ale uczyłam się bo musiałam do szkoły. Sama w życiu nie kułabym tak tych słówek.
Jeszcze jakbyśmy później używali tych słówek robili z nimi jakieś zdania to był zrozumiała, ale to była kartkówka za kartkówką.

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy