1
Forum Język Angielski / Szkolenia językowe dla firm
« dnia: Lipiec 04, 2017, 08:21:56 pm »
Co sądzicie na temat szkoleń językowych dla firm? Opłaca je pracodawca czy sami? Ja uważam, że to fajna opcja na podwyższenie kwalifikacji zawodowych, jednak nigdy nie miałem możliwości w czymś takim uczestniczyć.


