Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - english4friends

Strony: [1]
1
Regulaminy i ogłoszenia forum / Reklama na forum o nauce
« dnia: Wrzesień 08, 2015, 01:16:47 pm »
Witam.
Mam pytanie: Prowadzę zajęcia indywidualne z języka angielskiego i czy mogłabym gdzieś zamieścić mały post informującym o tym?

2
Forum Język Angielski / Odp: empik
« dnia: Wrzesień 08, 2015, 11:25:43 am »
Witam! Nie chodziłam do empik school ale dużo o nim słyszałam i nie były to dobre opinie. Z tego co usłyszałam to empik działa na zasadzie speak-up . Podobno to jedna klika więc nie ryzykowała bym tam zaczęcia nauki. Warto pójść do sprawdzonej szkoły w której np. jakiś znajomy korzystał lub wynająć korepetytora.
Pozdrawiam. Basia

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy