Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Wiadomości - Nastka
16
« dnia: Maj 08, 2014, 07:43:52 pm »
hihihihihi ja to akurat dobrze rozumiem:D:D:D Pewnie dlatego, ze jestem kobieta:D Ale mi jakos to akurat chyba nie przeszkadza;> Chociaz jeszcze nie wiem - na prawko wybieram sie za rok dopiero:(
17
« dnia: Maj 08, 2014, 07:39:45 pm »
A wiecie, ze u nas w liceum jest na WFie wlasnie hmm cos w stylu kursu tanca?:> Dla dziewczyn jest taniec - a dla chlopakow silownia:> Fajne rozwiazanie, prawda?
18
« dnia: Maj 08, 2014, 07:34:12 pm »
A da sie z takiego konkretnego beztalencia zrobic jakiegos hmm nie mowie, ze artystke od razu:D ale chociaz osobe, ktora w miare potrafi cos naszkicowac/namalowac/narysowac?