Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Wiadomości - Nastka
1
« dnia: Maj 08, 2014, 07:59:44 pm »
Warto, oj warto!! Po uniwerku niestety juz nie ma gwarancji otrzymania pracy, chyba ze w przyslowiowej biedronce czy tez mac'u:P
2
« dnia: Maj 08, 2014, 07:58:20 pm »
Kto w dzisiejszych czsach ogląda się za tym czy coś jest zdrowe , czy nie zdrowe... Teraz dla każdego liczy się tylko efekt... Zresztą - czy paierosy/alkohol są zdrowe?? NIE , ale mimo wszystko używa ich statystycznie 8/10 Polaków!!!
Ale to jest krotkowzroczne, goopie po prostu podejscie!! Zalosne i dziecinne!! Przeciez w przyszlosci przez to dana osoba bedzie cierpiec...a potem bedzie juz za pozno...
3
« dnia: Maj 08, 2014, 07:57:22 pm »
Dokladnie - odciecie od internetu to wg mnie powinna byc podstawa. Jak bylam mlodsza to tata mi odcinal internet na ruterze, dopoki nie sprawdzil prac domowych:P
4
« dnia: Maj 08, 2014, 07:56:18 pm »
A oprocz sesji - sa jeszcze tabletki takie pluszz z zen-szeniem. Dostepne sa w marketach, albo w aptekach. Faktycznie wg mnie - pomagaja na pamiec.
5
« dnia: Maj 08, 2014, 07:55:15 pm »
hihihi jak 2 czy 3 termin - to raczej marna miales motywacje, odnosnie terminu zerowego albo pierwszego:D
6
« dnia: Maj 08, 2014, 07:54:14 pm »
Mam 2.5-letniego siostrzenca, ktory patrzy na bajki po polsku i po angielsku. I musze przyznac, ze jak na takiego brzdaca to ma bardzo bogate slownictwo (po polsku), oraz zna juz te kilkanascie slowek po angielsku!!
7
« dnia: Maj 08, 2014, 07:52:33 pm »
Ja sie staram motywowac tak, iz np jak naucze sie danej partii materialu, to bede mogla sobie: - posiedziec na fejsie - zrobic superkapiel z piana - zadzwonic do kumpeli - zjesc czekoladke:)))
i takie tam - drobne przyjemnosci.
8
« dnia: Maj 08, 2014, 07:51:33 pm »
Studenci to juz raczej czasem amfe wala:P aby byc pobudzonym, miec sily do nauki, nie spac itp itd:P goopota wg mnie.
9
« dnia: Maj 08, 2014, 07:50:23 pm »
Ja zapisuje sobie np slowka na karteczkach i w wolnym czasie - biore taki plik i je przegladam, odswiezajac to, co juz umiem.
10
« dnia: Maj 08, 2014, 07:49:31 pm »
Magnez jest ciezko przyswajany. Ponoc aby byl przyswajany to musi byc zazywany razem z witamina B6. Niektore suplementy ja maja w sobie, wiec to jest ok.
11
« dnia: Maj 08, 2014, 07:48:52 pm »
taaaaaaaaaaa skad ja to znam?  )) Ale najgorsze jest to, ze na fejsie ma sie niby tylu znajomych, polubianych stron itp itd, a i tak przewaznie nic sie nie dzieje ciekawego, a i tak ciagle odswiezam ta goopia strone;/
12
« dnia: Maj 08, 2014, 07:48:01 pm »
hmm nie jestem w temacie - czy afirmacje to cos takiego jak motywacje? tak w skrocie, dla laika?
13
« dnia: Maj 08, 2014, 07:47:27 pm »
Dokladnie! Lubie gry, ktore nie dosc, ze bawia - to jeszcze ucza:) Dzieki np scrabble mozemy naprawde rozwijac nasz zasob slownictwa - a to jest naprawde przydatne w doroslym zyciu.
14
« dnia: Maj 08, 2014, 07:46:34 pm »
A ja akurat do nauki potrzebuje - cisze...niestety, muzyka mnie rozprasza;/ Nie potrafie sie skupic na tym, co czytam, albo co pisze...wiec niestety - muzyki slucham tylko w przerwach miedzy danymi porcjami materialu.
15
« dnia: Maj 08, 2014, 07:45:36 pm »
Witam:)) Macie jakies sposoby na to, aby sobie dorobic do kieszonkowego? Najlepiej jakas praca zdalna, albo cos takiego?  dorabia ktos tak z Was?
|
Informacje o uzytkowniku
Ostatnie tematy
|
Jak radzić sobie z uczniem z dysleksją
[Ogólnie o nauce języków obcych]
|
aloes Czerwiec 12, 2026, 10:30:00 am
|
|
Jak uczyć się słówek?
[Sposoby nauki]
|
krupińska Maj 31, 2026, 05:13:09 pm
|
|
Jak uczyc sie jezykow obcych
[Ogólnie o nauce języków obcych]
|
krupińska Maj 31, 2026, 05:11:55 pm
|
|
Samodzielna nauka języka
[Ogólnie o nauce języków obcych]
|
krupińska Maj 31, 2026, 05:11:07 pm
|
|
Ciezki sprzet - wypozyczenie
[Ogłoszenia sprzedam, kupię, oddam gratis, potrzebuję...]
|
krupińska Maj 31, 2026, 05:09:44 pm
|
|