Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

Pozostałe => Ogólnie => Wątek zaczęty przez: GetSmarter w Kwiecień 14, 2015, 01:46:00 pm

Tytuł: Nauka przez internet - co sądzicie
Wiadomość wysłana przez: GetSmarter w Kwiecień 14, 2015, 01:46:00 pm
Witam,

Reprezentuję Get Smarter, które jest internetowym miejscem spotkań, służącym do wymiany wiedzy i doświadczeń. Obecnie poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin, m.in. nauczycieli języków obcych, którzy zasilą grono ekspertów naszego serwisu. Rejestracja jest bezpłatna i można jej dokonać na naszej stronie internetowej.

Get Smarter daje specjaliście możliwość zarabiania dzięki wymianie wiedzy i doświadczeń online.  Niekwestionowanym atutem jest oszczędność  czasu i szeroki zasięg informacyjny, ponieważ będąc w naszej bazie trafiacie do odbiorców w całej Polsce.  Dodatkowo zapewniamy bezpieczną transakcję. Zapraszamy do zapoznania się z Get Smarter.