Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Autor Wątek: [Współpraca] Znasz język angielski ? Zapraszam do współpracy  (Przeczytany 2195 razy)

biznesnet

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil

Witam !

Szukam osoby, która bez żadnym problemów włada językiem angielskim. Szczególnie zależy mi na pisowni, aby dana osoba nie miała problemów w tłumaczeniu z języka polskiego na angielski. Również zależy mi na współpracy z osobą, która dysponuje odpowiednią ilością wolnego czasu. Zależy mi aby teksty były pisane poprawnie zarówno stylistycznie jak i gramatycznie. Nikt nikogo nie będzie pośpieszał.

Tworzę biznes oparty na PPA czyli mój serwis będzie zarabiał na uploadingu czyli będę udostępniał pliki, które będzie można pobrać z mojego serwisu. Serwis będzie działał wyłącznie w wersji angielskiej dlatego też szukam osoby młodej, rozwijającej się, (może być zarówno starsza tutaj nie ma żadnych ograniczeń) która chciałaby nawiązać ścisłą współpracę z moją osobą.

Co oferuje w zamian ?

Możemy nawiązać ścisłą współpracę, czyli podział w zyskach, które będzie generował mój serwis, reklama w serwisie, która będzie promowała ową osobę i jej usługi i ewentualnie jestem w stanie zapłacić 50 zł na miesiąc. Wiem że pieniądze są bardzo małe, ale nie jestem człowiekiem, który koloryzuje i obiecuje złote góry. Dopiero zaczynam i za nim będę zarabiał "lepsze" pieniądze mogę jedynie zaproponować powyższe warunki. W przyszłości jeżeli serwis będzie się rozwijał tak jak sobie to założyłem oczywiście kwestia pieniędzy na pewno wzrośnie. Na chwile obecną po prostu na nic innego mnie nie stać.

Dlatego szukam wyłącznie osób, które będą chciały wziąć udział w bardzo ciekawym projekcie i które będą są w stanie zaakceptować powyższe warunki współpracy. Więcej informacji udzielę osobiście po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zainteresowane osoby bardzo proszę tylko i wyłącznie o kontakt e-mail:

E-mail: newbielink:mailto:inwesgroup@gmail.com nieaktywny

Pozdrawiam

 

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy