Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

Forum o sposobach nauki => Leki i suplementy wspomagające naukę => Wątek zaczęty przez: emanuel w Marzec 30, 2015, 03:15:56 pm

Tytuł: DONEPEZIL MYLAN - opinie
Wiadomość wysłana przez: emanuel w Marzec 30, 2015, 03:15:56 pm
witajcie :) mam pytanie. czy znajdę tu osoby, które stosowały tabletki DONEPEZIL MYLAN? chciałem wiedzieć czy rzeczywiście wspomagają pamięć i koncentrację. i czy można je zażywać dla poprawy efektywności swojej nauki? i jakby ktoś się orientował czy są na receptę to również poproszę o informację.
Tytuł: Odp: DONEPEZIL MYLAN - opinie
Wiadomość wysłana przez: bella w Kwiecień 21, 2015, 01:13:55 pm
a czy to nie jest czasami lek na receptę? to już chyba nie jest zwyczajny suplement diety. więc najlepiej zapytaj o opinię lekarza. ale wydaje mi się, że powinieneś poszukać bardziej naturalnych sposobów wspomagających naukę i koncentrację :)
Tytuł: Odp: DONEPEZIL MYLAN - opinie
Wiadomość wysłana przez: Mela w Maj 16, 2015, 01:20:40 pm
Też mi się wydaje, że jest na receptę. A czy ktoś wie, czy po przerwaniu leczenia, można dalej do niego wrócić?
Tytuł: Odp: DONEPEZIL MYLAN - opinie
Wiadomość wysłana przez: Matkowski w Grudzień 07, 2015, 12:22:39 pm
Donepezil jest lekiem stosowanym w chorobie Alzheimera, więc nie jestem pewien czy aż takiej poprawy pamięci potrzebuje przeciętny student chcący nauczyć się na egzamin.
Czytałem o idiotach, którzy podkradają ten lek osobom chorym na Alzheimera, dziadkowi, babci czy komuś tam z rodziny i chwalą się niesamowitymi efektami.
To g. prawda, bo w tak poważnej chorobie dochodzi do wielu zmian w mózgu, a lek ma za zadanie to wszystko łatać. Jednak nijak on przekłada się na osoby zdrowe.
Dlatego Donepezil bym sobie definitywnie odpuścił przy nauce do egzaminu czy do szkoły.