Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej
Forum o nauce języków obcych => Forum Język Włoski => Wątek zaczęty przez: analfabeta631 w Październik 09, 2015, 04:20:52 pm
-
Hej,
Macie sposób na naukę włoskiego? Zaczynam przygodę z tym językiem i nie wiem od czego zacząć. Słówka czy budowa o to jest pytanie. Proszę o pomoc. :)