Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse
  • kurs językowy 5 1
Currently:  

Autor Wątek: kurs językowy  (Przeczytany 6033 razy)

franczyzna

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
kurs językowy
« dnia: Grudzień 30, 2014, 09:44:54 pm »
hej, planuje zapisać się na kurs językowy przygotowujący do egzaminu CAE. Znacie jakieś dobre szkoły? nikt z moich znajomych nie chodzi do żadnej, a chciałabym dostać informacje "z pierwszej ręki". mieszkam w warszawie.

Czytałam dużo na temat afirmacji językowych Hepika. Czy Waszym zdaniem może to być dobre rozwiązanie na naukę języków?
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2015, 09:18:12 pm wysłana przez admin »

Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

kurs językowy
« dnia: Grudzień 30, 2014, 09:44:54 pm »
pakiet edukacyjny szybka nauka

skwaszony

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: kurs językowy
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2015, 10:30:42 am »
ja najpierw uczyłem się w szkole językowej od postaw (Wawrzonek), potem jak w pracy potrzebny był mi bardziej specjalistyczny angielski to skorzystałem z kursu online, zobacz newbielink:http://englishsquare.pl/platforma-e-learningowa/ nieaktywny na ten temat. Według mnie takie kursy uczą mobilizacji i da się szybko nauczyć, jeśli ktoś jest zmotywowany.
dzień dobry!

olgowek

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: kurs językowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2015, 10:14:47 pm »
A czy ktoś może poradzić jakiś dobry kurs hiszpańskiego online?
Polecam - newbielink:http://www.obuwiebuty.com.pl/ nieaktywny

franczyzna

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: kurs językowy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2015, 04:29:25 pm »
no właśnie średnio mnie interesuje online, potrzebuję lektora który by mnie motywował.. jakieś inne propozycje? proszę, pomóżcie :<

Emplo

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: kurs językowy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2015, 01:20:29 pm »
Hej ja chodziłem do Długiego Języka. Mają spory wybór kursów widziałem jakieś indywidualne i konwersacyjne ale o tym nic nie wiem bo chodze na normalny grupowy. O tym moge co nieco napisać. Fajni przyjaźnie nastawieni ludzie tam pracują co tworzy miła atmosferę.  Zajęcia prowadzone w systemie dualnym + małe grupy (max 6 osób) tworzą bardzo dobre warunki do nauki reszta juz zależy od Ciebie ;)

Andrzej1456

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: kurs językowy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 23, 2015, 12:38:21 pm »
Hej,

Ja ostatni napotkałem na interesujący kurs języka angielskiego specjalistycznego. Niby nic takiego ale jak zobaczyłem, jest dla branży lotniczej i w dodatku z Lufthans współpracują to mnie zaciekawiło. Zobaczcie sobie na stronie którą spamuję tae.innpuls.pl/oferta (uwaga, na stronie znajduje się wirus - edytowane przez administratora). Całkiem ciekawa oferta. Sam się chyba wybiorę. Studiuję lotnictwo więc może się przydać :P.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2015, 01:29:54 am wysłana przez admin »

jacekq

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: kurs językowy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 30, 2015, 11:59:37 am »
jeśłi jeszcze nie wybrałeś a jesteś z Warszawy to zajrzyj do Speak Up, np na Wiatracznej. Wypytaj ich bo wiem, że mają dobre opinie a sam kilka lat temu robiłem kurs.

 

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Usg jamy brzusznej Niepołomice
[Ogólnie]
aloes
Kwiecień 13, 2026, 10:06:56 am
topic Wyjazd firmowy z Krakowa
[Ogólnie]
aloes
Kwiecień 13, 2026, 09:01:16 am
topic Problemy ze snem
[Ogólnie]
lekk
Kwiecień 10, 2026, 11:51:43 am
topic Ból nadgarska przy pracy przy komputerze
[Ogólnie]
lekk
Kwiecień 09, 2026, 12:12:33 pm
topic Rekuperacja w nowym domu
[Ogólnie]
aloes
Kwiecień 09, 2026, 10:32:22 am