Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Autor Wątek: feelsense360 opinie  (Przeczytany 9856 razy)

emi

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 7
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2017, 10:37:24 pm »
Wie ktoś za jaką cenę można kupić takie okulary?
Co do technologii to jestem zielona nie mam pojęcia jak one działają i czy są jakies rezulaty po nich, co mogę dodać w sumie lubię się uczyć angielskiego a dodatkowo urozmaicając go myślę, że mogę osiągnąć wieksze rezultaty.

Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2017, 10:37:24 pm »
pakiet edukacyjny szybka nauka

stokrotka

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 21
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 30, 2017, 01:17:05 pm »
 Feelsense360 to 'wirtualna rzeczywistość', w którą wprowadzają nas specjalne okulary. Sama nigdy nie miałam przyjemności z nich korzystać, bo nie jestem tak do przodu z technologią :D ale może kiedyś tego spróbuję to na pewno podzielę się swoimi doświadczeniami :)

danbalan

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 24
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 30, 2017, 01:58:01 pm »
Generalnie technologia kusi, ale czy to wszystko cos nam daje no nie wiem. Dla mnie wystarczy zdecydowanie nauka z aplikacjami z laptopa i smartfona calkoswicie się nie zamykam na technologię :D

kujawa6

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2018, 02:14:12 am »
Ja miałem pecha i dałem się nabrać, kupiłem ten kurs za 1000 zł.
Co za 1000 złotych oferują, oferują okulary VR za 300 zł i kurs za 700 zł.
Posiadam okulary VR samsunga i o tym poinformowałem konsultanta, konsultant przyjął do wiadomości i na pytanie, czy mogę kupić sam kurs bez okularów, odpowiedział tak, może Pan kupić kurs bez okularów, ale i tak musi Pan zapłacić 1000 zł.
A oto moja korespondencja z feelsense360 i zarazem opinia na temat tego kursu.

Moja korespondencja z feelsense360.com

Dzień dobry skorzystałem z Państwa oferty nauki języka angielskiego
Korzystam z urządzenia do nauki wirtualnej.
Samo urządzenie jest niewygodne i ciężkie, w porównaniu z urządzeniem z firmy Samsung, które posiadam, różnica, jest ogromna, jakbym się przesiadł z Mercedesa na malucha. Samsung jest lekki wygodny i nieuciążliwy (proszę tylko nie myśleć, że reklamuję, tutaj cokolwiek zapewniam Państwa, że tak nie jest). To jednak nie jest aż tak wielkim problemem, problemem jest sama nauka, już w samej wirtualnej rzeczywistości. Podczas nauki tablica, na której znajdują się dialogi, potrafi nagle zniknąć i w tym momencie musimy wyjść z programu, aby powtórzyć niestety wszystko od początku. Zdarzyło mi się to już wielokrotnie i nie jest to wcale fajne. Znaczek zapytania w dialogu angielskim po najechaniu oczywiście wyświetlają tłumaczenie na język polski, ale niestety, trzeba mieć bardzo dużo szczęścia i skoncentrować się tylko na tym, aby móc celować w ten znak zapytania a wystarczyłoby najechać tylko na dialog Angielski. Kiedy najedziemy na ten znaczek, oczywiście, kiedy nam się to uda wyświetla się tłumaczenie w języku polskim. Tu byłoby fajnie, gdyby można było już w samej lekcji odsłuchiwać dialog Angielski tyle razy ile, chcemy, widząc pod spodem tłumaczenie w języku polskim. Przy każdej lekcji możemy wejść w zakładkę Gdzie, znajdują się dialogi angielsko-polskie. Fajnie by było, gdyby znowu tutaj na tej zakładce wszystko działało płynnie, trzeba bardzo mocno uważać z przechyleniem głowy w dół lub głowy w górę inaczej jeżeli nie będziemy ostrożnie, musimy bardzo być skoncentrowani ostrożnie, przewija się bardzo szybko a czasami bardzo topornie i się zacina. Kolejna sprawa, swój telefon a mam telefon Samsung Galaxy S7 Edge, zanim przystąpię do nauki, zwalniam z niego pamięć, zamykam Aplikacje, które są otwarte. Telefon jest  wtedy szybki i niezawodny, Tak oczywiście mi się wydawało z waszą aplikacją niestety nie, jest to takie proste i niedziela tak sprawnie, jak by się chciało. Siadam wygodnie na tapczanie i zaczynam naukę i znowu okazuje się, że nie jest to takie łatwe, kończąc lekcje moja pozycja, jest w tym momencie gdzieś daleko, pozycja moja po skończonej lekcji bardzo odbiega od przyjętej na samym początku, znajduje się gdzieś 180,270 stopni w innym kierunku, kończę lekcję w bardzo dziwnej pozycji a przecież nie o to, chodzi. Sam pomysł nauki może i jest dobry, ale niestety nie przynosi żadnych efektów. Odpowiedzi można nauczyć się na pamięć. Ja na samym początku nauki miałem bardzo wysoką punktację, chociaż nie znam języka angielskiego, wystarczyło, że zapamiętałem odpowiedzi, których w ogóle nie rozumiałem i nie znałem ich znaczenia, nie wiedziałem co, znaczą i jakie jest ich tłumaczenie. W sklepie Google nie będę polecał tej aplikacji, opisze całą sytuację, która mnie spotkała i jakie mam doświadczenia związane z tym kursem. Mam nadzieję, że osoby, które, zanim kupią od was ten kurs, tę aplikację i zapłacą 1000 zł a, jest to bardzo dużo za tak niewiele, bardzo mocno się zastanowią i nie skorzystają z Państwa oferty, dzięki mojej opinii.

Odpowiedź feelsense360
Sz.P. Stanisławie
dziękuję za wiadomość oraz uwagi dotyczące aplikacji i gogli Feelsense360. Zespół programistów działa nad ulepszeniem zarówno wyników nauki, poprzez aplikację, jak i samego doświadczenia Użytkownika. Dokładane są wszelkie starania, aby reagować na bieżąco na zgłaszane przez Klientów propozycje zmian i ulepszeń, tak, aby w przyszłości udało się osiągnąć poziom taki, jakiego oczekują Użytkownicy aplikacji.
W związku ze zgłaszanymi uwagami, pragnę poinformować, że może Pan otrzymać dostęp do wersji aplikacji na komputer, dzięki czemu będzie Pan mógł powtarzać słownictwo po skończeniu nauki w goglach VR.
W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu mailowego.

Moja odpowiedź
Witam, miałem korzystać z innowacyjnej technologii nauki języka angielskiego, a Państwo proponują mi wspomaganie się słówkami przez komputer za 1000 zł rewelacja.  Rewolucyjna metoda dzięki, której języka mamy uczyć się kilku krotnie szybciej niż tradycyjną metodą okazuje się wielkim kiczem i nieporozumieniem.
Państwo sprzedając swój produkt za całkiem spore pieniądze, powinniście informować, że sam system nauki języka i urządzenie są w fazie testów a Państwo uczą się na opiniach ludzi, którzy niestety dali nabrać się w przysłowiową butelkę. Dalsza nauka języka Państwa metodą jest dla mnie tylko stratą czasu i niczym więcej.
Moja opinia w sklepie Google będzie negatywna z całym odpisem jaki do Państwa wysłałem. Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2018, 11:08:47 pm wysłana przez kujawa6 »

happyvr

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 12
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 08, 2018, 10:04:02 am »
ja mam kolegę, któremu gogle polecil tez kolega, no i korzystał z tego i mówił, że super sprawa, także zupełnie inne odczucia niz pan powyzej, takze pewnie metoda tez nie dla kazdego :)

ewcia93

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 38
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 23, 2019, 06:46:01 pm »
kujawa6 oooooo, mnie by i tak nie było stać na tai kurs trzeba uważać i z głową podchodzić do nauki. Jak zakończyłą się sprawa? Odzyskałaś pieniądze czy zakończyła się nauka?
Mnie zawsze interesowała taka metoda nauki, byłam po prostu ciekawa jak to działa i czy działa. Nie było mnie też stać na to, żeby sobie tak pozwolić, bo w takiej cenie mogę mieć kilka kursów językowych.
To tylko moje zdanie o cenie dla jednych 1000 zł to mało dla mnie to bardzo dużo. To prawie cała moja wypłata plus płace za wynajem mieszkania z chłopakiem na pół to zostają mi jakieś gorsze.

CeLinaa

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 33
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2019, 09:10:23 pm »
Zawsze ciekawiły mnie te okulary, teraz mamy wiele takich możliwości do nauki czy gier ze specjalnymi okularami. Sama nie wiem czy to byłaby moja metoda nauki.
Jednak należę do tej grupy, która woli trzymać książkę w ręku ewentualnie opisywać sobie ćwiczenia itp. Mieć to w zasięgu ręki tylko wtedy sie skutecznie uczę.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-metoda-helen-doron-opinie/ ostatnio usłyszałam o tej metodzie nauki, ciekawe jakby się sprawdziła u dorosłych.

KamilaWas

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 46
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 21, 2019, 03:38:39 pm »
Wlaśnie myślę nad nauką z jakąś metodą, która będzie umiała mnie zmotywować do nauki. Chciałabym uczyć się języka w domu, ale nie wiem czy dam radę się zmotywować sama.
Jaką polecacie metodę do nauki? chciałabym zacząć się uczyć wieczorami, motywują mnie długie jesienne wieczory.
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/najlepsze-metody/msg12163/?topicseen#new

GabrysiAa

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 42
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 06, 2019, 11:37:09 am »
Ja mimo wszystko i tak wolę rozmowę czy to przez internet czy w życiu realnym ja wolę rozmawiać. Pamiętam jak uczyłam się przed maturą ustną baaardzo dużo pomogły mi rozmowy z siostrami. Dzięki nim przełamałam się i nie miałam problemu z powiedzeniem czegoś.
Wcześniej bardzo się blokowałam, ale bardzo pomagają takie rozmowy. Na początku sama dużo opisywałam tego co widze itp.

Z czasem się otworzyłam i nie wstydziłam rozmawiać, warto PRAKTYKOWAĆ!!!
https://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/nauka-angielskiego-mp3/msg12761/?topicseen#new

Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 06, 2019, 11:37:09 am »
pakiet edukacyjny szybka nauka

bellaa

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 9
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 11, 2020, 04:56:20 pm »
Zawsze mnie to ciekawilo, wyczytalam ze to dziala tak, jakbysmy dopiero uczyli sie mowic i w ogole..
Jestem ciekawa czy to dziala :D Uwielbiam nowinki technologiczne, tak ulatwiaja życie ;) !

Niewątpliwe technologia idzie do przodu, ale jednak nic nie zastąpi u mnie rozmowy.
Na początku bardzo miałam problem z przełamaniem się do rozmowy, ale z czasem się to zmieniło. Teraz wiem, że warto było ćwiczyć i się przełamywać. Początki zawsze są trudne jest wiee stron do wspólnej nauki, facebook także to dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o naukę języka.

A wy z jakich stron korzystacie wyszukując native speakerów?

Alicjaa

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 8
  • Zobacz profil
Odp: feelsense360 opinie
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 07, 2020, 11:39:31 am »
Jak wyżej opisali co to jest, szkoda że nikt nie znalazł się tutaj odnośnie zastosowania w praktyce. Rozmawiałam kiedyś z pewnym Panem koło 70 najgorsze jest to, że on zmuszał też swoje wnuczki do takiej nauki.
Wiadomo wnuczki młodsze ciekawi ich elektorniaka i wszystko co z tym związane, ale SZYBKO nudzi tak jak ciekawi tak i nudzi.
Dziadek oczywiście załamany co on zrobi z okularami zaczął się uczyć, ale nie widziałam u niego zbytniego zafascynowania.
Wiadomo człowiek uczył się wcześniej innymi metodami, dlatego dla niego to nowość.

 

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy