Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Strona główna
Forum
Pomoc
Szukaj
Zaloguj się
Rejestracja
Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej
»
Pozostałe
»
Forum dla nauczycieli
»
Techniki uczenia
« poprzedni
następny »
Drukuj
Strony: [
1
]
Autor
Wątek: Techniki uczenia (Przeczytany 6282 razy)
panpytanie89
Newbie
Wiadomości: 20
Techniki uczenia
«
dnia:
Październik 15, 2015, 06:52:11 pm »
Od jakiegoś czasu uczę dzieciaków z klas 1-3 angielskiego. Niestety nie są zbyt zainteresowane tematem. Próbuję.... Daję zagadki, zapraszam do tablicy ale one nic nie umieją. Pomożecie?
Zapisane
Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej
Techniki uczenia
«
dnia:
Październik 15, 2015, 06:52:11 pm »
Drukuj
Strony: [
1
]
« poprzedni
następny »
Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej
»
Pozostałe
»
Forum dla nauczycieli
»
Techniki uczenia
Informacje o uzytkowniku
Nazwa użytkownika:
Hasło:
1 Godzina
1 Dzień
1 Tydzień
1 Miesiąc
Zawsze
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
Ostatnie tematy
Profilingua opinie
[
Forum Język Angielski
]
legida
Czerwiec 25, 2026, 02:45:41 pm
Jak radzić sobie z uczniem z dysleksją
[
Ogólnie o nauce języków obcych
]
aloes
Czerwiec 12, 2026, 10:30:00 am
Jak uczyć się słówek?
[
Sposoby nauki
]
krupińska
Maj 31, 2026, 05:13:09 pm
Jak uczyc sie jezykow obcych
[
Ogólnie o nauce języków obcych
]
krupińska
Maj 31, 2026, 05:11:55 pm
Samodzielna nauka języka
[
Ogólnie o nauce języków obcych
]
krupińska
Maj 31, 2026, 05:11:07 pm