Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej
Pozostałe => Forum dla nauczycieli => Wątek zaczęty przez: xxxTSUxxx w Październik 15, 2015, 07:21:52 pm
-
Mam zamiar w przyszłości zostać nauczycielem angielskiego.... "Nauczyciel" to dosyć dumnie brzmi, ale czy powtarzanie wszystkiego co rok nie jest dość uciążliwe i czy praca nauczyciela się opłaca?