Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Autor Wątek: Uczenie angielskiego   (Przeczytany 5531 razy)

xxxTSUxxx

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Uczenie angielskiego 
« dnia: Październik 15, 2015, 07:21:52 pm »
Mam zamiar w przyszłości zostać nauczycielem angielskiego.... "Nauczyciel" to dosyć dumnie brzmi, ale czy powtarzanie wszystkiego co rok nie jest dość uciążliwe i czy praca nauczyciela się opłaca?

Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

Uczenie angielskiego 
« dnia: Październik 15, 2015, 07:21:52 pm »
pakiet edukacyjny szybka nauka

 

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy