Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej
Pozostałe => Forum dla nauczycieli => Wątek zaczęty przez: Martyna w Marzec 04, 2014, 07:24:05 pm
-
Hej:) Myślałam kiedyś nad studiowaniem pedagogiki wczesnoszkolnej, ale kompletnie nie orientuję się ile taki nauczyciel wczesnoszkolny może zarabiać. A czy wy wiecie coś an ten temat?
-
Jeśli chodzi o studia to pedagogika wczesnoszkolna i nauczanie początkowe. Zarobki wahają się na granicy 2000 zł na miesiąc.
-
Moja siostra w małym miasteczku dostaje 1 900 zł na rękę jako przedszkolanka.