Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 tygodnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kobietka3991 dnia Marzec 20, 2018, 07:46:33 pm »
Mowisz o samej powtorce przeciez wiec 2 tyg to powinnas ogarnac sporo, o ile wlasnie juz znasz podstawy :D A mature można zdać dobrze nawet jesli nie jestes geniuszem z angielskiego :D Najlepiej to sie samemu pouczyc w domu, poszukac kursow na internecie :) Powodzenia :)
2
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 tygodnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maddie dnia Marzec 20, 2018, 07:44:05 pm »
Dwa tygodnie to czysta ściema nie dajcie się złapać na takie pułapki, często obiecują że po 2 tygodniach będziemy śmigać po angiesku. Szczerze nawet  jak wyjedziesz za granicę to się w 2 tygodnie nie nauczysz języka. Może nauczysz sie kilkudziesięciu slówek a gdzie czasy i ich zastosowanie w swobodnej komunikacji?
Zacznij od 3 do 6 miesięc jako cel może góra rok, ale to dla opornych moim zdaniem.
3
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 miesiące
« Ostatnia wiadomość wysłana przez maddie dnia Marzec 20, 2018, 07:39:48 pm »
Widziałam kilka transmisji Enlinado na facebooku :) Bardzo podobały mi się przykłady z życia Darka pomocne do nauki języka.
 Stosuje je do dziś dużo się nauczyłam dzięki temu, w nauce języka robiłam dużo błędów. Generalnie uczę się już kilka lat i mója kominukacja językowa do pewnego momentu to stała w miejscu. Dzięki radom Darka mogę powiedzieć, że nauczylam się o wiele więcej dostałam powera do nauki.
Nie raz dziękowałam Darkowi za to co robi, takie podejście jest warte uwagi. Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do kursów, ale jeżeli ktoś podchodzi do tematu z pasją to już co innego ;)
Zawsze lepiej wytłumaczy osoba, która jest w czymś obyta. Zupełnie coś innego niż na lekcji angielskiego w szkole nauczycieli nie miło wspominam.
4
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 5 miesiący
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marys dnia Marzec 20, 2018, 07:26:35 pm »
To cóż to za praca, że najpierw Cię przyjęli a teraz jakieś ultmiatum? Przecież są prawa pracowanika itp, chyba że pracujesz na czarno nie wnikam już w to.
Myśle, że jak się zepniesz to się nauczysz w 5 miesięcy spokojnie języka :)
 Mogę Ci polecić naukę z youtube ja się bardzo osłuchałam i teraz może nie potrafie tak biegle się komunikować, ale wszystko rozumiem co czytam czy co ktos do mnie mówi.
5
Forum Język Angielski / Odp: angielski w rok
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marys dnia Marzec 20, 2018, 07:22:48 pm »
W sumie to nie wiem w ile tak na prawdę uczyłam się języka. Wiem, że byłam bardzo niesystematyczna. Kiedyś ktoś mi powiedział, że żeby się nauczyć języka to musze rzucić się na głęboką wodę, bo przecież przy płytkiej nie naucze się pływać - tak samo z językiem. Powiedz cioci, żeby  nie bała się rozmawiać pamiętaj, że rozmowa daje 100% sukcesu w nauce :)
6
Forum Język Angielski / Odp: Jak zacząć naukę angielskiego?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamil4 dnia Marzec 20, 2018, 06:31:39 pm »
Polecam naukę w szkole TFLS. Lektor, który prowadził moją grupę był bardzo doświadczony i profesjonalny. Zajęcia zawsze były bardzo ciekawe.
7
Forum Język Angielski / Odp: Skuteczna nauka angielskiego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamil4 dnia Marzec 20, 2018, 06:30:18 pm »
Chodzę do TFLS i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera w szkole jest super, lektorzy świetni, bardzo otwarci i sympatyczni. Na zajęcia chodzi się z dużą przyjemnością. Nie zamieniłbym na żadną inną szkołę. Polecam.
8
Ogólnie o nauce języków obcych / Odp: Samodzielna nauka języka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamil4 dnia Marzec 20, 2018, 06:28:46 pm »
Chodzę do TFLS i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera w szkole jest super, lektorzy świetni, bardzo otwarci i sympatyczni. Na zajęcia chodzi się z dużą przyjemnością. Nie zamieniłbym na żadną inną szkołę. Polecam.
9
Forum Język Angielski / Odp: empik school czy profil lingua
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamil4 dnia Marzec 20, 2018, 06:25:16 pm »
Polecam TFLS, bo kurs jest naprawdę świetny. Lektorzy uczą aktywnymi i ciekawymi metodami.
10
Ogólnie o nauce języków obcych / Odp: Jak uczyc sie jezykow obcych 
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kamil4 dnia Marzec 20, 2018, 06:23:46 pm »
Polecam TFLS. Dobra szkoła. Lektorzy uczą dobrze i fachowo. Spokojnie w tej szkole można pokonać barierę przed mówieniem i przygotować się do certyfikatu. Ważne, że bardzo dobrze dobierane są grupy dzięki czemu atmosfera zajęć sprzyja nauce. Grupki są kameralne ale każdy traktowany jest w sposób indywidualny. Polecam jeszcze raz szkołę językową TFLS, naprawdę warto.
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy