Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów online, skąd pobrać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ciroszek dnia Wrzesień 22, 2017, 03:01:24 pm »
Po co pobierać? Ja sama kiedyś zrobiłam sobie taką dużą liste słówek, ktorych nie znałam uczylam się ich około miesiąca i do tej pory je wszystkie pamiętam. Ludzie zrobicie coś sami nie wszystko na łatwiznę pobrać i z głowy, trochę chęci do nauki i sami dużo osiągniemy. Nie wiemy tez czy pobierając takie słowka ktos kto je robił uwzględnił wszystkie tłumaczenia takze to trochę ryzykowne. Dodam, że jak miałam z jakimś słówkiem problem to przyklejałam je w domu gdzie się dało na ldowoce na ścianie i na drzwiach od pokoju wszyscy domownicy się smiali, ale to teraz ja się z nich smieje, bo tylko ja znam w domu język angielski :)
2
Forum Język Angielski / Odp: Opis obrazka po angielsku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ciroszek dnia Wrzesień 22, 2017, 02:54:59 pm »
Z własnego doświadczenia mogę Ci powidzieć zacznji od centalnej częsci kogo widzisz ile ludzi gdzie się znajdują jak są ubrani czy są smutni czy weseli możesz dorzuić, dlaczego uważasz ich za smutnych. Mów o całej kolorystyce dalej już jakoś poleci co do kolejności wpisz sobie w interet jak opisywać obrazek. Ja zdawałam kilka lat temu mogę coś pomieszać. Przed swoim egzaminem stresowałam się mało wiedziałam, że zawsze coś powiem dodam, że moj angielski nie był na super poziomie. Nie wiem szczerze mowiac co daja te egzaminy ustne nigdzie nie są rozpatrywane na uczelniach mają za zadanie chyba troszkę przestraszyć co nie zmienia faktu, że trzeba je zaliczyć..
3
Forum Język Angielski / Odp: Jak uczyć się języka angielskiego z piosenek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ciroszek dnia Wrzesień 22, 2017, 02:51:09 pm »
Tłumacząc zdania, ja natomiast nie lubie uczyć się języka z piosenek. Zdecydowanie wolę uczyć się języka czytając ksiązki po angielsku przez wyłapywanie słówek. Ostatnio też wkręciłam się w oglądanie angielskiego serialu po angieslku. Moim zdaniem dobra metoda nauki otoczyć się językiem każdego dnia poświecić mu chociaz pół godziny to daje na prawdę duże rezultaty.
4
Forum Język Angielski / Odp: Jak mówić po angielsku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ciroszek dnia Wrzesień 22, 2017, 02:44:49 pm »
Gadać co wlezie na język nic się nie wstydzić każdy kiedyś się uczył nigdy nie jest za późno na naukę, jęzeli tylko mamy taką okazję to rozmawiajmy w taki sposób najłatwiej przyswoimy obcy język. Jestem taką osobą, ktora się nie wstydzi rozmawiać w obcym języku po mimo tego, że wiem jak strasznie kalecze..Kiedyś miałam z tym duży problem, przed maturą otworzyłam się zupełnie obecnie jestem już po studiach umiem język angieslki na takim poziomie, żeby się spokojnie dogadać, natomiast czasami robie straszne błędy w wymowie i konstrukcji nigdy nie zostałam za to wyśmiana. Moja rada "GADAJ I JESZCZE RAZ GADAJ"
5
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ciroszek dnia Wrzesień 22, 2017, 02:40:08 pm »
Kiedyś uczenie się słówek było moją znienawidzoną czynnością robiłam to zdecydowanie źle uczyłam się na blache po kilkadziesiąt słówek na raz po czym na kolejne dni już  ponad połowy nie pamiętałam.. Zdecydowanie lepiej się uczyć mniej a skuteczniej. Teraz jak uczę się słówek to wypisuje je na karteczce i maluje obrazki co mi się z nimi skojarzy jest to pracochłonna metoda, natomiast dla mnie jest skuteczna.
6
Nauka przedmiotów ścisłych / Odp: Tablica magnetyczna czy kredowa?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ams dnia Wrzesień 22, 2017, 08:28:24 am »
Nie ma jednej prostej odpowiedzi. Zależy jakie są wasze potrzeby. Z jednej strony tablica kredowa jest tańsza w użytkowaniu. Bo ile kreda kosztuje? Z drugiej strony suchościeralna tablica magnetyczna jest wygodniejsza. Więcej się na niej zmieści. Musisz sam odpowiedzieć sobie na pytanie. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://tablice-magnetyczne.com/ - tam masz specyfikację, także cenową.
7
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielski
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Monia dnia Wrzesień 21, 2017, 07:57:11 pm »
Ja się uczę po kilka na dzień robię też z nimi skojarzenia, czesto robie karteczki ze słówkami i przyklejam do ściany lub do lodwoki. To jest akurat moj sposob nie dla każdego może być dobry jest duzo krytykow kartek ze słówkami ja tam lubię tą metodę. Dodam, że wypisuje wszytskie znaczenia danego słówka na kartce :)
8
Forum Język Angielski / Odp: bitsboard aplikacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Monia dnia Wrzesień 21, 2017, 07:50:39 pm »
Nie słyszałam o tej aplikacji, natomiast mogę polecić duolingo bardzo pomocna aplikacja do nauki. W pewnym stopniu pełni rolę  kontrolną nad naszymi postepami, jest darmowa i można z niej krozystać kiedy się chce. Ja bardzo lubię się uczyć jezyka z aplikacji nigdy nie wydałam na korepetycje z języka nawet złotówki zawsze uczyłam się sama w domu korzystając z internetu i ksiązek :)
9
Forum Język Angielski / Odp: Obóz językowy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Monia dnia Wrzesień 21, 2017, 07:48:07 pm »
Ja również nie polecam obozow językowych dla ludzi, ktorzy zaczynaja swoja przygodę z językiem angielskim moim zdaniem strata czasu i pieniędzy, ale jak kto woli. Ja np wolałabym się nauczyć jezyka wczesniej do np poziomu średniego a później kombinować. Jak wiadomo takie obozy do najtanszych nie należą, lepiej wybrać się za granicę z chłopakiem czy dziewczyną na dłuższy okres w miarę możliwości :)
10
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów online, skąd pobrać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Monia dnia Wrzesień 21, 2017, 07:44:09 pm »
Nie lepiej przygotować sobie samemu taką listę? Dodatkowo sporządzając ją brałbyś pod uwagę słówka których nie możesz zapamiętać i te których chcesz się nauczyć :) Pobierac 1000 słowek i tam np polowa bedzie tych ktore znasz to bez sens moim zdaniem pozdrawiam.
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy