Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Daniel dnia Dzisiaj o 05:09:03 pm »
Moja siostra się tak uczyła i widziała lepsze efekty dodatkowo korzystała z kursu Enlinado i tam uczyła się całymi zwrotami na prawdę w szybkim tempie zaczęła po prostu mówić. Nauka samych słówek to troche za mało do komunikacji. :)
2
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez deln dnia Dzisiaj o 05:05:39 pm »
1000 słów nie wystarczy Ci do swobodnej komunikacji chyba, że na bardzo niskim poziomie. Swoją dorgą słówka to zdecydowanie za mało warto to poprzeć jeszcze nauką wyrażeń.
Ja kiedyś też miałam problem z  nauką słówek, ale dzięki skorzystaniu z kursu Enlinado wszystko mi się rozjaśniło i wiem jak się teraz uczyć. Zawsze kułam całymi kolumnami a wystarczy systematycznie uczyć się wyrażeniami i można gadać. Bo samo słówko to za mało.

Ja też chętnie wypróbuje Enlinado 500 zwrotów. ZAWSZE miałam problem z nauką słówek w ogole nie umiałam się ich uczyć, kułam je na pamięc i a to zrobiłam literówke w wyrazie a to to, ale to już mniejsza najgorsze jest to, że zapominałam ich bardzo szybko.
Wydaje mi się, że ucząc się całymi zwrotami moje nastawienie się zmieni. Próbna lekcja kursu Enlinado jest super to myślę, że cały kurs mnie do siebie przekona. :)
3
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek z angielskiego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mariuszz dnia Dzisiaj o 04:57:51 pm »
Chętnie też sprawdzę wyżej wymienioną metodę nauki. Sam już nie wiem jak to jest, że ucząc się słowek zapominam ich po miesiącu.. Prawdą jest, że nie mam z nimi na coodzień styczności i nie ma sensu się uczyć ich całymi kolumnami.. ;)
4
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ciroszek dnia Dzisiaj o 02:04:22 pm »
Dziecko możesz uczyć na zmianę mówiąc to jest pony - kucyk i tak na zmianę, ale możesz też mówić całymi zwrotami .


 Nie obawiaj się, że dziecku się wszystko pomiesza, bo dzieci są na prawdę bystre i w ich małych głowach uklada się, że teraz mówie po polsku a teraz po angielsku. :)
5
Forum Język Angielski / Odp: 1000 najczęściej używanych angielskich słów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ciroszek dnia Dzisiaj o 02:01:51 pm »
Żeby posługiwać się językiem swobodnie wydaje mi się, że powinnaś znać ich trochę więcej. Poza tym znajomość samych słówek to troche mało, żeby się dogadać.Moja siostra np uczy się zwrotami słucha jes sobie z lektorem i jest zadowolona. Kiedyś nie umiała uczyć się języka teraz widze u niej już po 3 miesiącach sporą poprawę. :)
6
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ania dnia Dzisiaj o 01:58:06 pm »
Też uważam, że czasami problem siedzi w głowie. Sama ćwiczyłam regularnie i efekty były praktycznie nie widoczne. Dopiero jak zastosowałam hipnozę to wszystko się zmieniło. Teraz moimi śladami idzie siostra, ale ona dopiero zaczyna swoją przygodę i zastanwia się nad sliminazer ona lubi wprowadzać do swojego trubu życia a to jakieś plasty a to coś.
Czy Sliminazer działa? :)
7
Forum Język Angielski / Odp: 1000 najczęściej używanych angielskich słów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ania dnia Lipiec 16, 2018, 03:54:16 pm »
Kiedyś usłyszałam, że aby mówić w języku wystarczy znać 1000 najczęściej używanych słów :) Skąd mogę pobrać takie najczęściej używane słówka, zna ktoś może jakieś aplikacje lub kursy?
Jak do tego podchodzicie czy 1000 słówek wystarczy, żeby się swobodnie komunikować? Ja jeszcze nie mam żadnego zdania wyrobionego na ten temat, wierzę że mi się to uda :)

Taka liczba słów mnie przeraża, nigdy nie lubilam uczyć się słówek, też uczę się zwrotami z Enlinado  i jestem zadowolona :)
Zawsze miałam problem z nauką słówek, bo po miesiący je zapominałam jednak ucząc się zwrotów przede wszystkim mogę później mówić. :)
8
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez deln dnia Lipiec 16, 2018, 03:23:51 pm »
Moja siostra ma duży problem z nauką słówek, właśnie zastanawia się nad nauką całymi zwrotami. Czy ta metoda jest skuteczna?
Ja mam różne metody też sama nie lubię się uczyć słówek, ale jakoś mi to idzie. :)
9
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aleksandra dnia Lipiec 16, 2018, 03:14:47 pm »
Ja np ucząc się słówek korzystam z kilku punktów, określam jaką częścią zdania jest słówo, jego antonimy i synonimy oraz układam z nim zdania czasami też staram się tłumaczyć  dane słówko. Nie uczyłam się jeszcze słówek mp3 jestem ciekawa czy ta metoda u mnie też się sprawdzi.
A wy jak się uczycie?
10
Forum pozostałych języków obcych / Praca: Katowice (CZESKI/SŁOWACKI/HOLENDERSKI/FIŃSKI)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PracaKatowice dnia Lipiec 16, 2018, 12:14:57 pm »
Cześć,

Jeśli znasz dobrze język czeski/słowacki/holenderski/fiński i chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie w Katowicach w dziale obsługi Klienta ( wsparcie z zakresu IT) zapraszam do kontaktu!

czeski/słowacki: Mamy oferty pracy również w dziale audytu, jako specjalista ds. administracji i weryfikacji danych.

Klienci nie wymagają doświadczenia, oferują pakiet szkoleń, umowę o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych!

Zapraszam do kontaktu!
sylwia.lupa@grafton [kropka]pl
Strony: [1] 2 3 ... 10

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy