Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - diana

Strony: [1] 2 3
1
Ogólnie / Odp: metoda larsena opinie
« dnia: Sierpień 08, 2018, 06:04:48 pm »
Na czym polega ta metoda nauki? Znajoma mi kiedyś o niej mówiła, że przyśpiesza ona naszą edukację ale czy to prawda?
W jakim czasie Wy nauczyliście się języka? Ja stawiam sobie za cel na taki dobry poziom rok, wiem że można nauczyć się krócej ale u mnie ciężko jest z motywacją. :)
Jeżeli ktoś zna dobrą metodę na naukę słówek to też chętnie poznam :)

2
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 08, 2018, 05:40:36 pm »
Wiem, że kurs ogłasza znaleźli pierwszą metodę nauki, która pozwoli w krótkim czasie opanować język.
Dla mnie 2 tygodnie na naukę języka to za mało, nie ocenia kursu bo nigdy z niego nie korzystałam znajomi coś wspominali.
Zastanawia mnie tylko co ludzie mają w głowie, że wierza w to, że można angielskiego  ,  nauczyć się w 2 tygodnie?

Ja uczę się rok i dopiero widzę jakieś efekty ;)

3
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 08, 2018, 05:32:39 pm »
Metofa smart lang polega na na nauce słów jak się wypowiada, są tam karaoke i podkreślają słówka wypowiadane.
Ja np uczę się frazami w domu szukam właśnie kursu ze zwrotami może ktoś zna jakiś godny uwagi kurs? :)
Wiem, że w domu mogę się uczyć sama, ale czasami brakuje mi motywacji myśle, że jak wykupię kurs to  będę miała jej więcej ;) 

4
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 31, 2018, 01:44:32 pm »
Witajcie!

Zna ktoś może jakieś skuteczne sposoby na naukę słówek w języku angielskim? Uczę się już troche języka, ale tak powaznie dopiero zaczęłam teraz. Jak wy uczycie się słówek? Chętnie poznam jakieś sprawdzone metody czy wskazówki. Nie umiem uczyć się słówek i nie lubie. Nie umiem, bo bardzo szybko je zapominam co wiąże się też z tym że tego nie lubię.

Ja uczę się w samochodzie słuchając nagrania z lektorem, codziennie dużo jeżdżę więc fajny sposób na naukę słówek. Kiedyś nie pomyślałabym, że słuchając można się też uczyć języka.
Jeżeli mam się już koniecznie nauczyć jakiegoś słówka to robie z nim co się da tak, żebym zapamiętała - wymyślam zdania, opisuje koloruje układam krzyżówki i wtedy pamiętam. :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Lipiec 28, 2018, 03:11:00 pm »
Czy ktoś wie gdzie znajdę jakieś słuchanki z języka angielskiego akie typowo dla osób początkujących??
Wyczytałem, że dobrze jest się osłuchać języka angielskiego i chciałby spróbować i dlatego chciałem sprawdzić takie słuchanie angielskiego dla początkujących, będę wdzięczny jeśli ktoś da namiar na takie nagrania :)

Jest sporo nagrań w internecie tylko ważne, żeby one przez native speakera bo raczej nie chciałbyś nauczyć się źle wymawiać słówek. Jeżeli chcesz dobre jakościowo nagrania to zawsze możesz skorzystać z  jakiegoś kursu :)

6
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 19, 2018, 03:17:27 pm »
hej poczytaj sobie http://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/1000-slow-angielski-1691/  tam też masz 1000 słów.
Sama chętnie spróbuje tej metody nauki całymi zwrotami. Kiedyś skorzystałam z jakiegoś kursu, który mówił że wsytarczy nauka 1000 słów i można mówić w tym języku no i się nadzialam. Słówka to troche za mało poza tym kucie ich w dużej ilości nie przekłada się na jakość.

7
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Lipiec 15, 2018, 08:21:23 pm »
Też używałam Enlinado 500 zwrotów.
Nie ma sensu tracić czasu na kucie słówek, ja się przekonałam o tym na właśnej skorze. Ja myslałam, że serio coś ze mną jest nie tak, bo znam osoby które nauczyły się języka w rok i mniej a sama nie mogłam nauczyć się w 4 lata. Wszystkie słówka zapominałam znałam samą teorię jeżeli chodzło o czasy..
Ucząc się z Enlinado dopiero nauczyłam się jak ugryźć ten język..

8
Daj spokój sobie ze słówkami jak wyżej wspomniano nauka zwrotami przynosi efekty. Znając same słówka przecież się nie dogadasz to po pierwsze, poza tym ucząc się dużej ilości i tak większość zostanie zapomniana to też jest słabe.
Samych słówek możesz np słuchać też mp3 i dzięki temu będzie Ci się utrwalać wymowa.

9
Taką listę możesz sobie zrobić sama, ale co Ci to da? Będziesz się codziennie uczyła po 100? A po miesięcu bedziez pamiętać po 20? Same słówka to troche mało polecam Kurs Enlinado 500 zwrotów. Też kiedyś nie umiałam uczyć się słówek, ale jak poznałam kurs Enlinado i jego propozycję na naukę całymi wyrażeniami to zdecydowanie łatwiej mogłam się później dogadać, bo przecież o to nam chodzi żeby mówić. :) :)

10
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 10, 2018, 09:58:46 pm »
Sama też szukam jakiegoś odpowiedniego kursu czy książki przeznaczonej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na pewno fajnie dziecku wszystko pokazywać np misia i mówić jego znaczenia na zmianę po angielsku i polsku :)
Co do odpowiedniego wieku to cięzko stwierdzić, teraz w przedszkolach dzieci już ucza się języka angielskiego także zaczynają wcześnie. Oczywiście można i do kilku miesięcznego dziecka mówić. Tylko ciekawe czy dwujęzyczne dziecko nie ma problemów później z nauką :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Memrise cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 06:40:33 pm »
Jaka jest cena za korzystanie z Memrise? Szukamj jakiejś aplkiacji lub kursu dla mojego chrześniaka. Z tego co wiem z Memrise można skorzystać z darmowej próbki. Genrelanie na czym opiera się tam metoda nauki?
Szuakm czegoś dobrego dla chłopca w wieku 14 lat, jego mama oczywiście jest za szkołą językową a ja jej tłumaczę, że szkoda kasy.
Jakie mogę podać jej sensowne argumenty, żeby nie posyłała tam syna? Ja tam całe życie uczyłam się w domu języka, mam jeszcze jakieś problemy ale nigdy mi rodzice nie dali na szkołę językową stety lub nie teraz jak na to patrze to się cieszę.Wiesz nie na wszytskich działa argument o pieniądzach, dla Ciebie 2 tysiące za szkołę językową to może być dużo, ale dla drugiego nie. Wydaję mi się, że możesz posłużyć się innymi znanymi mi z życia przykladami : Uczysz się w dużych grupach, małe zainteresowanie jednostką, małe angażowanie do rozmowy, nauka pod egzamin, presja ocen. To są według mnie mocne argumenty. Dla chlopaka to jak najbardziej aplikacje i gry komputerowe wystarczą.

12
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 01:50:04 pm »
Oprócz internetu kupię ją w jakiejś księgarni czy sklepie? :)
Szukam kursu dla brata, dla niego przydałby się taki wosjkowy rygor oczywiście żartuje. Po prostu intersował się tym kursem. Zawsze uczył się w domu sam może teraz czas na uporządkowanie wiedzy :)

13
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 24, 2018, 07:52:58 pm »
tylko ćwiczenia ci pomogą opanować trudną sztukę pisania, zaczynaj od listów opowiadań pozniej przejdz do rozprawek :)
Jakies wady ktos zna? czy kurs ma same zalety?:)

Od  zawsze uczę się sama w domu, ale chcicałabym skorzystać też z jakiegoś dobrego kursu nie nastawiam się tylko na jeden więc jak ktoś zna dobre to może mi polecić :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Czerwiec 20, 2018, 06:30:32 pm »
Moja kuzynka korzystała, właśnie co warto dodać wcześniej możesz sobie zlukać darmową lekcję dzięki temu będziesz wiedzieć czy warto z kursu korzystać. Masz cały czas dostęp do ćwiczeń więc możesz się uczyć gdzie chcesz i ile chcesz i uczysz się gotowych zwrotów.

Właśnie jak wy uczycie się słówek w języku angielskim? Ja sama już nie wiem gdzie robie błąd, że zapominam  po kilku tygodniach tego co umiałam doskonale.. :( Wiem, że jak się ich też nie używa codziennie to moga wylatywać, ale nawet jak widze napisany wyraz to go nie kojarze a przecież wiedziałam co on znaczył.

15
Forum Język Angielski / Odp: Tomas Nilsson opinie
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 10:16:47 pm »
Z tego co wiem prowadzi on swoją szkołę językową, w ktorej naucza kilku języków. Na czym tak naprawdę polega jego metoda i czy można w krótkim czasie opanowac język angielski?
Ja podchodzicie do takich kursów, które deklarują naukę języka w krótkim czasie? Wierzycie, że można nauczyć się dobrze języka w kilka miesięcy?
Wiem, że na pewno w rok to się da, bo znam dziewczyne która nauczyła się chińskiego w 2lata! tych wszystkich znaczków, także angielski na pewno da się w rok :) :))


Wierzę, że można nauczyć się języka w kilka miesięcy, ale nie na jakiś super poziom do takich poziomów dochodzi się już latami. Jeżeli chodzi o dogadanie to sama na pewno wiesz, że wystarczą Ci 4 czasy ewentualnie dodanie jakichś sponatnów typu will itp.. to jest do wykucia. Język angielski też nie jest jakimś bardzo trudnym językiem także wydaje mi się, że codzienne urozmaiocone ćwiczenia dadzą radę :)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy