Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - sarka

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 12, 2018, 07:30:17 pm »
Może słuchaj wyrażeń lub słówek z lektorem, jadąc samochodem czy gotując tak, żeby mieć z tym językiem stycznośc. Znam sporo ludzi którzy wolą się uczyć słówek słuchając lektora :)
Ja nie polecam uczyć się słówek całymi kolumnami z zeszytu czy ksiązki, bo za miesiąc albo krócej nie będziesz ich pamiętać. ;)

2
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 11, 2018, 07:48:08 pm »
Mów do tego dziecka jak najwięcej, żeby się osłuchało na pewno podstawowe słówka znajdziesz w internecie. W nauce języka angielskiego dziecka ważne jest, żebyś Ty też umiała język musisz dawać pozytywny przykład. 

Na pewno wiek przedszkolny jest odpowiedni i warto uczyć w nim dziecko języka angielskiego. :) :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:23:42 pm »
Ciocia też zastanwia się nad szkołą językową, ale szczerze mówiąc jaki przedział wiekowy jest zauważalny na zajęciach? Czy osoby starsze takie po 40scte to pojedyńcze  jednostki, które uczęszczają do szkoły językowej czy  sporo takich ludzi mozna spotkać? :)
Ciocia nagle uwidziała sobie, że nauczy sie języka a nie umie nic zero i nauka w domu w jej przypadku odpada :(

4
Forum Język Angielski / Odp: ellalanguage Opinie
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:20:06 pm »
A tak szczerze czy jest to dobry kurs dla osoby po 40stce? Chodzi o moją ciocię, nagle chce spełnić swoje marzenie i nauczyć się języka angielskiego. Jak podchodzicie do tego tematu czy serio można się nauczyć języka w każdym wieku? Na pewno ktoś odpowie, że w późniejszym wieku to już nie zapamiętujemy wszystkiego tak jak w młodości, ale mimo wszystko ludzie się uczą.
Mam różne myśli na ten temat szczerze mówiąc..

5
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:17:41 pm »
Kurcze jak jesteś na średnim poziomie to  idealny moment, żeby uczyć się z native speakerami po prostu gadać. Poczytaj sobie o tym jest mnóstwo opinii na ten temat. Sama mam znajomych, którzy własnie nauczyli się tak języka i teraz np zyją już na stałe w Dubaju.
Czyli  w metodzie Callana nie ma opierdzielania się? Jeżeli są jakieś braki na początku to można do tego poźniej wrócić?

6
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 06:49:27 pm »
Cene wyżej podali, ale genralnie to program, który angażuje Cię praktycznie na każdym krosku. Jakie wy macie podejście do programów językowych uważacie, że są one skuteczne czy jednak rozbijają naszą uwagę?  Z tego co wiem też ten kurs wymaga  od Ciebie zaanagażowania tu nie ma, że będziesz się uczyć kiedy będziesz chciał. Za coś musi być wysoka cena :) (oczywiście dla jednego duża dla drugiego nie )

7
Forum Język Angielski / Odp: Angielski sita cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 07:57:39 pm »
Interesująca metoda i urządzenie do nauki, raczej nie na mój portfel, ale ciekawa jestem efektów u innych. Widzę po sobie, że aby się z kimś dogadać tak naprawdę potrzebuje 4 czasów. Uczę się dużo słówek, ale uczę się całymi wyrażeniami oraz koresponduje dużo z ludzmi z zagranicy :)) - serdecznie polecam taką metodę, widzę efekty już po miesiącu, że to dużo daje poza tym mam ciągłość ciągle mam do czynienia z tym językiem i nie zapominam tego co się nauczyłam :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Preply opinie
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 04:00:43 pm »
A jak jest ze słuchankami tam nagrane są przez prawdziwych native speakerów?
Też własnie szukam jakiegoś dobrego kursu, sama jestem na poziomie średnim coś już mi tam gra niby mam swoje metody na naukę, ale wciąż braku motywacji. Myślę, że dużo osób zna ten problem, myślę że jak skorzystam z kursu to mi będzie szkoda to olewać.

9
Forum Język Angielski / Odp: Angielski z Duolingo cena
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 12:56:38 pm »
Korzystałam z tej aplikacji uczyłam się angielskiego i hiszpańskiego, znaczy angielski to sobie tak szlifowałam. Generalnie jak dla mnie kurs był okej, mogłam się dużo nauczyć i to za darmo. Tam przechodzicie poziomy i dostajecie jakby odznaki. Hmm co do jakichś minusów to może faktycznie brakowało jakichś tematycznych zwrotów czy zdań, bo czasami te zdania były dziwne.
Moim zdaniem dobrze, że są  takie darmowe aplikacje do nauki można się spokojnie uczyć angielskiego wszędzie.

10
Forum Język Angielski / Christian Olson opinie
« dnia: Maj 12, 2018, 04:58:19 pm »
Zna ktoś może metodę jaką stosuje Christian Olson? Jakie macie o niej opinie? Na czym polega jej skuteczność i prostota? Cz to prawda, że naukę dwutygodniową można porównać z roczną dzięki tej metodzie?
Czekam na wasze doświadczenia, zależy mi na szybkim kursie muszę nauczyć się języka w 6 miesięcy, bo planuje wyjazd do pracy za granicę.

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Kwiecień 22, 2018, 10:23:07 pm »
Nie wiem jak jest w kursie FluntBe sama szukam aktualnie kursów i uczę się języka, ale znajoma ostatnio poleciła mi metodę nauki języka ''Angielski metodą dziecka" poszperałam troche w internecie i na prawdę w fajny sposób przedstawione jak można nauczyć się języka w danym kursie.
Jeżeli nauczyliśmy się języka polskiego to angielskiego się nie nauczymy? :) Ile polski ma odmian i przypadków w języku angielskim nie ma takich trudności, myśle że systematyczność i motywacja jest niezbędna do nauki reszta leci sama.

12
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 16, 2018, 01:27:34 pm »
Znajoma kiedyś korzystała z Etutor wybrała go zupełnie przypadkowo, ale korzystając z tego kursu oczywiście dużo poświęcała czasu na naukę samej myśle, że to dało jej największe rezultaty. Warte uwagi w tym kursie są krzyżówki, które przypominają słownictwo.
Trzeba pamiętać, że jaki kurs by się nie wybrało trzeba poświęcać czas na powtórki i naukę we własnym zakresie nic samo do głowy nie wejdzie :)

13
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy
« dnia: Marzec 27, 2018, 07:29:07 pm »
Jeżeli byłabym pracodawca jakiego koolwiek miejsca to wymagałabym znajomości języka po pierwsze :
mamy większe możlwiości rozwojowe, po drugie przewija się dużo kilentów z zaagranicy, po drugie można tłumaczyć różne teksty itp.
Powiem Ci, że teraz cięzko też chciałam wyjechac za granicę, ale ja bez biegłej znajomości się boję. Podziwam Cię, że chcesz jechać tak w ciemno :)

Nawet jak pracowałam w siecówce w wakacje W Katowicach to miałam na prawdę bardzo dużo klientów mówiących po angielsku. To nie były rozmowy typu ile place i tyle, ludzie bardzo wchodzili w dyskusję a ja purpurowa się robiłam i wołałam kierowniczkę. W cv oczywiście sobie wpisałam, że mam poziom B2 i to był błąd!!  :-X :-X

14
Forum Język Angielski / Odp: Język angielskie w 2 lata
« dnia: Marzec 27, 2018, 07:21:43 pm »
W 2 lata to można spokojnie C1 w dodatku można się nauczyć płynnej komunikacji jak koolwiek to brzmi może określenie biegłej pasuje tu bardziej :)

Znam osobiście ludzi, którzy języka uczyli się w kilka miesięcy i umieli porównywalnie tyle samo języka z osobami co uczyli się w kilka lat. Uważam, że język angielski nie jest trudnym językiem do nauczenia sama ucze się już kilka miesięcy i umiem na prawdę sporo.
Aktualnie poszukuje ludzi do rozmowy, słyszałam że 20 minut rozmowy tygodniowo daje największe rezultaty :)

15
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 5 miesiący
« dnia: Marzec 27, 2018, 07:17:26 pm »
Tak wystartować z początku do zaawanswoanego to trudne wyzwanie by było w 5 miesięcy :D
Jeżeli za finisz nauki w 5 miesięcy bierzesz poziom B1 troche B2 to spoko dasz radę, ale mysle że sama nie. Jest dużo kursów w internecie, które naprowadzają jak się uczyć, materiał jest też zebrany i przystepny nastawiony na realizację zadania.
Moim zdaniem bez technik i metod będzie Ci cięzko, sami często gubimy  motywację i zapał do nauki. Bywa też tak, że nie wiemy z czego się uczyć i jak.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy