Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - sarka

Strony: [1] 2
1
Ogólnie / Odp: metoda larsena opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 12:29:44 pm »
Cześć!
Larsen to kolejny multipoliglota?
Ja nie oceniam, ale jakoś mi się w głowie nie mieści, żeby znać tyle języków.. Ja muszę usłyszeć jak ktoś mówie jeszcze mieć potwierdzenie dopiero uwierzę. Uczę się angielskiego już tyle lat i efekty są bardzo marne a tu ktoś zna 23 języki ciekawe :)
Ile Wy umiecie języków i  w jakim czasie się nauczyliście?

Ja umiem rosyjski i angieslki  tylko, że angieslki na razie średniozaawansowany potrafię dużo, ale mam też braki spore :)  Rosyjskiego nauczyłam się w gimnazjum i uczyłam się 3 lata a z angieslkim juz zdecydowanie dłużej nie wyobrażam sobie jeszcze uczyć się no niemieckiego czy francuskiego, nie dałąbym chyba rady spamiętać tego..

2
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« dnia: Sierpień 07, 2018, 10:29:23 pm »
Zna ktoś jakąś sprawdzoną stronę z wymową fraz???
Wiem, że w internecie jest tego sporo, ale chcialabym coś sprawdzonego. Uczę się od zawsze sama w domu dlatego też nauka słówek frazami mnie zaciekawiła i chciałabym najpierw przetestować to trochę później może jakiś kurs. Co sądzicie na ten temat?
Goskka nie przejmuj się, że zapominasz je tak szybko ze słówkami niestety tak jest jak nie masz na nie metody to będzie Ci ciężko ;)

3
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Sierpień 07, 2018, 02:42:25 pm »
Gdzię mogę kupić ten produkt? Jest on dostępny tylko w internecie czy mogę go dostać w jakimś sklepie?
Jestem ciekawa opinii tego produktu ostatnio w mediach było głśnio o nim ciekawe czy na prawdę działa. Wiem, że sport to podstawa, ale czasami korci sięgać po coś innego.
 Nigdy bym nie pomyślała, że będę się zastanawiać nad hipnozą, ale korci mnie spróbowac tej metody ;)

4
Forum Język Angielski / Odp: Fiszki angielski mp3
« dnia: Lipiec 27, 2018, 09:15:39 pm »
Już brat tak się uczył fiszkami z internetu a później się z niego śmiali, bo nauczył się źle wypowiadać. Wybierajcie kursy lub nagrania gdzie słówk czy zwroty wypowiada native speaker. To na prawdę bardzo ważne, żeby słuchać poprawnej wymowy. ;)

5
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Lipiec 24, 2018, 06:13:21 pm »
Znacie jakieś sprawdzone strony ze słówkami? Nie mam pewności czy na stronach internetowych te słowka są dobrze przetłumaczone.
Jak wy uczycie się słówek nie macie z tym problemu?  Ja co się naucze to szybko zapominam. ;)

6
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów angielski
« dnia: Lipiec 24, 2018, 05:53:57 pm »
Hej

To ile tak na prawdę muszę umieć słówek, żebym mogła się swobodnie porozumiewać? Korzystałam kiedyś z kursu, który oferował 1000 najważniejszych słówek i to mi nic nie dalo :(
Jak mam się uczyć skutecznie słówek ktoś wie?

7
Myślę, że warto zlukać  https://enlinado.pl/przemyslenia-o-angielskim/angielski-1000-slow-czy-warto/ 
Kiedyś mój brat korzytsał z kursu, który oferował naukę 1000słówek, ale jakoś wyszło mu z głowy, żeby si e porozumiewać musi znać jeszcze gramatykę i nie tylko. Chociaż oczywiście na początku można mówić zwrotami nie trzeba sobie zaprzątać głowy gramatyką, bo ona akurat jest do wykucia. :)

8
Forum Język Angielski / Odp: nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 12, 2018, 07:30:17 pm »
Może słuchaj wyrażeń lub słówek z lektorem, jadąc samochodem czy gotując tak, żeby mieć z tym językiem stycznośc. Znam sporo ludzi którzy wolą się uczyć słówek słuchając lektora :)
Ja nie polecam uczyć się słówek całymi kolumnami z zeszytu czy ksiązki, bo za miesiąc albo krócej nie będziesz ich pamiętać. ;)

9
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 11, 2018, 07:48:08 pm »
Mów do tego dziecka jak najwięcej, żeby się osłuchało na pewno podstawowe słówka znajdziesz w internecie. W nauce języka angielskiego dziecka ważne jest, żebyś Ty też umiała język musisz dawać pozytywny przykład. 

Na pewno wiek przedszkolny jest odpowiedni i warto uczyć w nim dziecko języka angielskiego. :) :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:23:42 pm »
Ciocia też zastanwia się nad szkołą językową, ale szczerze mówiąc jaki przedział wiekowy jest zauważalny na zajęciach? Czy osoby starsze takie po 40scte to pojedyńcze  jednostki, które uczęszczają do szkoły językowej czy  sporo takich ludzi mozna spotkać? :)
Ciocia nagle uwidziała sobie, że nauczy sie języka a nie umie nic zero i nauka w domu w jej przypadku odpada :(

11
Forum Język Angielski / Odp: ellalanguage Opinie
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:20:06 pm »
A tak szczerze czy jest to dobry kurs dla osoby po 40stce? Chodzi o moją ciocię, nagle chce spełnić swoje marzenie i nauczyć się języka angielskiego. Jak podchodzicie do tego tematu czy serio można się nauczyć języka w każdym wieku? Na pewno ktoś odpowie, że w późniejszym wieku to już nie zapamiętujemy wszystkiego tak jak w młodości, ale mimo wszystko ludzie się uczą.
Mam różne myśli na ten temat szczerze mówiąc..

12
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:17:41 pm »
Kurcze jak jesteś na średnim poziomie to  idealny moment, żeby uczyć się z native speakerami po prostu gadać. Poczytaj sobie o tym jest mnóstwo opinii na ten temat. Sama mam znajomych, którzy własnie nauczyli się tak języka i teraz np zyją już na stałe w Dubaju.
Czyli  w metodzie Callana nie ma opierdzielania się? Jeżeli są jakieś braki na początku to można do tego poźniej wrócić?

13
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 06:49:27 pm »
Cene wyżej podali, ale genralnie to program, który angażuje Cię praktycznie na każdym krosku. Jakie wy macie podejście do programów językowych uważacie, że są one skuteczne czy jednak rozbijają naszą uwagę?  Z tego co wiem też ten kurs wymaga  od Ciebie zaanagażowania tu nie ma, że będziesz się uczyć kiedy będziesz chciał. Za coś musi być wysoka cena :) (oczywiście dla jednego duża dla drugiego nie )

14
Forum Język Angielski / Odp: Angielski sita cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 07:57:39 pm »
Interesująca metoda i urządzenie do nauki, raczej nie na mój portfel, ale ciekawa jestem efektów u innych. Widzę po sobie, że aby się z kimś dogadać tak naprawdę potrzebuje 4 czasów. Uczę się dużo słówek, ale uczę się całymi wyrażeniami oraz koresponduje dużo z ludzmi z zagranicy :)) - serdecznie polecam taką metodę, widzę efekty już po miesiącu, że to dużo daje poza tym mam ciągłość ciągle mam do czynienia z tym językiem i nie zapominam tego co się nauczyłam :)

15
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Preply opinie
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 04:00:43 pm »
A jak jest ze słuchankami tam nagrane są przez prawdziwych native speakerów?
Też własnie szukam jakiegoś dobrego kursu, sama jestem na poziomie średnim coś już mi tam gra niby mam swoje metody na naukę, ale wciąż braku motywacji. Myślę, że dużo osób zna ten problem, myślę że jak skorzystam z kursu to mi będzie szkoda to olewać.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic english for matura opinie
[Forum Język Angielski]
Tomaszz
Wrzesień 24, 2018, 08:47:58 pm
topic teraz matura angielski opinie
[Forum Język Angielski]
ewcia93
Wrzesień 24, 2018, 08:42:52 pm
topic jak zacząć naukę angielskiego
[Forum Język Angielski]
pablo33
Wrzesień 24, 2018, 08:37:55 pm
topic skills for matura opinie
[Forum Język Angielski]
danbalan
Wrzesień 24, 2018, 07:28:12 pm
topic kosmetyki naturalne...
[Ogólnie]
krupińska
Wrzesień 24, 2018, 05:20:04 pm