Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - danbalan

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:22:50 pm »
Siostra korzystała, uczysz się przez internet - możesz się uczyć indywidualnie lub w grupach. Warta uwagi lekcja próbna ja też cenie sobie takie kursy gdzie można najpierw zobaczyć jak to wszystko wygląda, żeby nie kupować kota w worku :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Langlia opinie
« dnia: Czerwiec 09, 2018, 11:11:15 am »
Oczywście Aleksandro The beatles. :) Ale spolszczyłaś sobie okej. Nie czepiam się, oczywiście zgadzam się z Tobą. Z tego co wiem kurs przygotowuje do nauki uczysz się słówek, zwrotów  i gramatyki. Pamiętaj oczywiście, żeby nie skupiać się tylko na jednym kursie tylko ucząć się korzystać z różnych metod.

3
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego EMPIK - cena, opinie
« dnia: Kwiecień 29, 2018, 10:26:22 pm »
Kiedyś mój brat chodził do tej szkoły, ale to było dawno teraz sporo pozapominał i zastanawia się nad kursem językowym bądz wyjazdem za granicę. Ja mówię mu, żeby wyjechał za granicę tam najszybciej się nauczy języka, ale on mnie za bardzo nie słucha. Jakich argumentów użyć co mu doradzić, żeby mnie posłuchał? Może ktoś uważa, że lepiej wybrać kurs niż wyjazd też to biorę pod uwagę - fajnie jakby było to poprate dobrymi argumentami.


Prosty wykaz : Wyjazd za granicę 2 do 3 tysięcy ceny ubezpieczenia i inne rzeczy

Szkoła : 2 tysiące, praca w dużych grupach małe zainteresowanie jednostką

Kurs językowy np : Enlinado 200 zł, wsparcie, motywacja, live i zadania do wykonania :)


Myśle, że na wyjazd przyjdzie czas fajnie jak się coś już tam umie. Wiadomo, że najlepiej uczymy się języka za granicą jeżeli jesteśmy nim otoczeni, jeżeli wiążą się z tym też takie duże koszty to nie wiem czy to jest tego warte.


4
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 tygodnie
« dnia: Marzec 17, 2018, 03:06:33 pm »
Jak można wierzyć w to, że w 2 tygodnie się nauczysz języka? To nie możliwe i śmieszne. Serio w to wierzycie? Do matury jeszcze trochę czasu moja rada to poprzypominaj sobie słówka i staraj się dużo opisywać jakieś obrazki gadać nawet sama do siebie. :)
Rozmowa to cały sekret nauki moim zdaniem. Dlaczego ludzie za granicą uczą się najszybciej? Bo rozmawiają i jest im dużo łatwiej niż tym co siedzą tylko z książką.

5
Forum Język Angielski / Odp: CLEMENTONI angielski
« dnia: Listopad 30, 2017, 01:59:35 pm »
Czy ja wiem czy te zestawy są drogie ceny są różnie zalezy jakie kto ma podejście dla jednego są drogie dla drugiego nie. Jestem jak najbardziej za wszelkimi pomocami dla dzieci, osobiście nie mam dzieci i jeszcze nie miałek okazji ich wybróbować, ale kiedyś czemu nie..

6
Forum Język Angielski / Odp: feelsense360 opinie
« dnia: Listopad 30, 2017, 01:58:01 pm »
Generalnie technologia kusi, ale czy to wszystko cos nam daje no nie wiem. Dla mnie wystarczy zdecydowanie nauka z aplikacjami z laptopa i smartfona calkoswicie się nie zamykam na technologię :D

7
Forum Język Angielski / Odp: Fiszki Fast Phrases
« dnia: Listopad 30, 2017, 01:54:51 pm »
Takie fiszki są dostępne na andrioida czy trzeba wykupić kurs?
Z tego co patrzę na internecie to ogolnie fiszki są drogie, mnie osobiście bylo by tochę szkoda kasy żeby kupować fiszki.

8
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Listopad 30, 2017, 01:52:40 pm »
Oglądałem kiedys filmki z Arleną Witt wydaję się być zaangażowana w to co robi, myślę że do książki należycie się przygotowała. Ja ucząc się gramatyki korzystam z repetytorium.

9
Forum Język Angielski / Odp: fiszkoteka
« dnia: Listopad 23, 2017, 03:15:55 pm »
Dobrze, że w swoim progarmie wzięli pod uwagę wzrokowców i słuchowców. Ja nie korzystałam z tej aplikacji, bo nie lubie się uczyć slówek w taki standardowy sposób ja ucze się słówek wymyślając z nimi zdania i smieszne skojarzenia.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy