Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - rozalie

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 12, 2018, 03:53:51 pm »
Witajcie!

Zna ktoś może jakieś skuteczne sposoby na naukę słówek w języku angielskim? Uczę się już troche języka, ale tak powaznie dopiero zaczęłam teraz. Jak wy uczycie się słówek? Chętnie poznam jakieś sprawdzone metody czy wskazówki. Nie umiem uczyć się słówek i nie lubie. Nie umiem, bo bardzo szybko je zapominam co wiąże się też z tym że tego nie lubię.

Znacznie skuteczniej uczyć się całymi wyrażeniami wiem to z wlasnego doświadczenia oraz z opinii moich znajomych. W tym celu serdecznie polecam kurs Enlinado 500 zwrotów można zmienić zdanie o nauce słówek i zacząć się uczyć potrzebnych zwrotów. Same słówka do komunikacji Ci nie wystarczą. ;)

2
Ja też zawsze robiłam listy słówek i uczyłam się z fiszek bardzo mnie to denerwowało, bo szybko zapominałam. Śledziłam wątek wcześniej i zobaczyłam darmową lekcję z ciekawości kursu Enlinado i powiem szczerze, że super metoda jak najbardziej dla mnie. Na pewno z niego skorzystam. Sam sposób nauki słówek wydawał mi się na początku średni, ale jak wykorzystałam go w praktyce to zmieniłam zdanie.

3
Forum Język Angielski / Odp: angielski dla dzieci słówka
« dnia: Lipiec 10, 2018, 06:01:45 pm »
Dzieci szybciej się uczą niż dorośli to myślę, że każdemu jest znane. Jestem jak najbardziej na tak, żeby jak najwcześniej zaczynać uczyć dziecko angielskiego. Jest sporo aplikacji dla dzieci. Sam możesz wydrukować lub narysowac obrazki i razem z dzieckiem powtarzać co znaczą po Polsku i po Angielsku.
Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie jeżeli chodzi o naukę słówek dziecka, ale ja tak uczyłam bratanice i jej się podobało :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Tomas Nilsson opinie
« dnia: Lipiec 02, 2018, 12:19:46 pm »
Sama postać chyba ma bardzo dużo wspólnego z Christianem Olsonem w sensie znajomość tylu języków oraz kurs y z podobnymi założeniami. Czy oni naprawdę istnieją? :) :)

Mimo wszystko czas 14 dni na nauke języka to waszym zdaniem dobry czas? Pytam zupełnie poważnie czy ktoś w taki czas wierzy.

5
Forum Język Angielski / Odp: Christian Olson opinie
« dnia: Lipiec 02, 2018, 12:12:25 pm »
Olson jest multipoliglotą podobno opanował 23 języki, ale to nie koniec opracowal metodę kursu który trwa 2 tygdonie. Nie znalazłam szczerze mówiąc więcej informacji o jego życiorysie. W niektórych artykułach podane jest stwierdzenie, że mógłbyć postacią fikcyjną.
Sama nie wiem jak można nauczyć się tylu języków to wręcz nierealne...

6
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:26:04 pm »
A w ile czasu wy nauczyliście się języka? Ciekawi też mnie cena tego kursu, ale szczerze mówiąc mało informacji na ten temat mogę znaleźć :) Różnie do tego czasu podchodze, bo jeden się uczy w 5 lat a drugi tyle samo umie w rok. Ja sobie też tłumaczę to zapałem do nauki oraz stosowanymi metodami :)
[/quote

Ja się uczę od kilku lat, wiadomo lata szkolne- buunt niechęc do tego języka, ale z czasem konieczność. Czysta głupota, że zmarnowane tyle lat, bo nie chciało się uczyć a juz mogłabym umieć go biegle. Nie jestem jakiś osłem z tego języka, ale mam spore braki. Też szukam dobrego kursu, żeby je podciągnąć.

7
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:23:41 pm »
Kurs Henrego skupia się bardziej na słownictwie czy na gramatyce?
Niby obie rzeczy potrzebne w znajomości języka, ale ja wolę się np osobiście uczyć najpierw słowek, mam złe dośiwadczenia z gramatyką nigdy jej nie pojmę na tyle na ile bym chciała, ale wolę uczyć się słówek.

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:54:33 pm »
Myślę, że można ucząc się w domu skorzytsać z tej metody. Jeżeli na prawdę chcesz się nauczyć mówić w tym języku to serdecznie polecam wyżej wspominany kurs Enlinado mnie też się spodobał.
Lekcja z native speakerami super. Kurs przygotowuje po prostu mówić nie jakieś regułki na pamięć jak innym się zdarza po prostu zupełnie inny angielski niż w szkole :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Angielski sita cena
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:50:49 pm »
No dobra, ale czy serio takie urządzenia są w nauce potrzebne? Moim zdaniem wystarczy się uczyć słówek, dużo gadać to jest w ogole podstawa - starać się otoczyć językiem co ważne systematycznie się go uczyć. Wiecie jak to jest z czasem jak się nie używa języka to się go zapomina. Myślę, że nie jedna osoba tak miała. Wiem po sobie jak miałam ucząc się słówek zapominałam ich po kilku tygodniach,  teraz staram się uczyć całymi zdaniami i pamiętam lepiej.

10
Forum Język Angielski / Odp: Cena Angielski Native speaker
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 11:16:46 am »
Kuzyn korzysta czasami, generalnie program działa tak że wybierasz sobie korepetytora i  rezerwujesz lekcje. Kwestia kasy jest różna zależy ile dany nauczyciel chce pieniędzy za godzinę.
Wiem, że rozmowa jest najlepszą metodą do nauki myślę, że warto korzystać z pomocy native speakerów, dużo osób które profesjonalnie posługuje się wyuczonym językiem chwali sobie właśnie rozmowy z native speakerami. :) :)

11
Forum Język Angielski / ellalanguage Opinie
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 05:55:36 pm »
Witam.

Jakie macie opinie o ellalanguage? Szukam naprawdę sprawdzonego i dobrego kursu, bo męczę się z językiem angielskim już od kilku dobrych lat, starałam się uczyć sama, ale zawsze coś jest ważniejsze.
Mam ogromny problem z systematycznością. Nie mam też wypracowanej metody nauki i powiem szczerze, że co się naucze to po tygodniu może dwóch zapominam..
Jakie macie sposoby na skuteczną naukę języka? Z czego korzystacie i jak wy się uczycie? :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Angielski z Duolingo cena
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 05:52:17 pm »
Dla mojej córki ta aplikacja wydaję się trochę dziwna pod tym wzgledem, że czasami trzeba coś do niej gadać a uczysz się np w tramwaju i wszyscy patrzą na Ciebie dlaczego gadasz do telefonu. Dla mnie to akurat wydaję się dobrym rozwiązaniem, że ćwiczy też wymowę.
Uważam, że powinno się jak najczęściej korzystać z takich aplikacji do nauki jest ich wiele a można się nauczyć języka nie wydając za niego pieniędzy w dodatku w domu i w miły sposób bez niepotrzebnego stresu przed egzaminem. :) :) :)

13
Forum Język Angielski / Odp: Cena Angielski Native speaker
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 05:49:56 pm »
Właśnie ceny masz różne zależy od doświadczenia i kraju do jakiego dzwonisz możesz znajść osoby za 15zł za godzine ale i do 100zł. Powiem Ci, że warto z takiej metody korzytstać w ogole najpierw powinien być kładziony nacisk na rozmowę a później na gramatykę co dla niektórych to się może wydawać dziwne, ale taka prawda.
Przecież małe dziecko najpierw mówi a pozniej dociera do niego co oznaczają poszczegolne części zdania. Tak samo my uczmy się języków!!

14
Forum Język Angielski / Odp: kurs angielskiego Berlitz opinie
« dnia: Maj 13, 2018, 09:32:39 pm »
Raczej pod tą nazwą kryje się szkoła językowa, moja kuzynka kiedyś tam chodzila raczej sobie chwaliła natomiast znajomi różnie.
Jeżeli rozmawiasz nie skupiaj się na początk na gamatyce, tylko po prostu gadaj z czasem wszystko się dopracuje serio. Ważne tu są powtórzenia masa ćwiczeń. Powodzenia!!!!

15
Forum Język Angielski / kurs angielskiego Berlitz opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 03:34:55 pm »
Ostatnio doszlam do wniosku, że chce nauczyć się dobrze języka angielskiego. Czy kurs angielskiego Berlitz mi w tym pomoże? Ktoś coś słyszał jakieś opinie lub korzystał z tego kursu?

U mnie sytuacja wygląda tak, że mam duże problemy z wypowiadaniem zdań z użyciem dobrego czasu. Jak słucham lub czytam po agielsku to ja rozumiem a  jak mam coś od siebie to jest duży problem z gramatyką leżę. W sumie nie wiem jak określić swój poziom, bo na pewno nie jest to podstawowy ale też nie jest średni.
Jak wy uczycie się języka z jakich pomocy korzystaliście lub korzystacie?

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy