Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - marzenka

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: tutlo opinie
« dnia: Grudzień 12, 2018, 08:33:23 pm »
Angielski z native speakerem jak taka nauka wygląda w praktyce? Bardzo się stresowaliście przed pierwszą taką rozmową? Ja sobie wmawiam, że zabraknie mi słówek i się rozłączę..

2
Forum Język Angielski / Odp: Duolingo angielski opinie
« dnia: Listopad 12, 2018, 02:05:35 pm »
Aplikacja, aplikacjami dobrze z nich korzystać ale jako coś dodatkowego do nauki :)
Ja serdecznie polecam skorzystać z Enlinado 500 zwrotów, bardzo dobrze dobrane zwroty możesz uczyć się ich w standarowej wersji z książki, ale też możesz w wersji video oraz mp3.
Uczysz się gdzie chcesz cy to w samochodzie czy myjąc naczynia to już zależy od Ciebie. :)
Warto jeszcze dodać, że dostajesz dostęp do zamkniętej grupy na faceboooku, grupa wsparcia i ćwiczeń :):)

3
Forum Język Angielski / Odp: najlepsze książki do matury z angielskiego
« dnia: Październik 08, 2018, 03:56:49 pm »
Wydaje mi się, że każde repetytorium przed maturą się sprawdzi! Warto zrobić sobie przed maturą powtórkę..

4
W rok można spokojnie nauczyć się poziomu komunikatywnego.

5
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Lipiec 30, 2018, 06:50:30 pm »
Czy ktoś wie gdzie znajdę jakieś słuchanki z języka angielskiego akie typowo dla osób początkujących??
Wyczytałem, że dobrze jest się osłuchać języka angielskiego i chciałby spróbować i dlatego chciałem sprawdzić takie słuchanie angielskiego dla początkujących, będę wdzięczny jeśli ktoś da namiar na takie nagrania :)

Chyba musisz skorzytsać z kursu, bo jest tego sporo w internecie, ale jak one są wypowiadane czy dobrze czy nie to tego nie wiem. Ja uczę się np angielskiego między innymi z filmów, ale korzystam też z wielu innych metod. Własnie siostra też szuka jakichś słuchanek dla początkujących i się podpinam do tematu :):)

6
Forum Język Angielski / Odp: Christian Olson opinie
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 11:31:22 pm »
Kiedyś czytałam artykuł, że szkoły językowe obawiały się że przez wyżej wspomnane 2 tygodniowe kursy po prostu znikną i ludzie o nich zapomną. Niestety to się chyba prędko nie stanie szkoły językowe dalej będą kręcić. :)
Oczywiście jak kto woli dla jednego szkoła językowa jest okej dla drugiego nauka w domu i ja jestem tym 2 typem zdecydowanie wolę naukę sam na sam.

7
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 11:28:42 pm »
Jeżeli chodzi o efektoywność tego kursu to tłumaczą go, że powtarzanie daje duże efekty oraz nagrania w tym kursie są nagrane tak, żeby angażować pamięć. :) Masz jeszcze lekcję próbną to zawsze możesz ocenić czy metoda jest dla Ciebie czy też nie.

8
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 04:56:15 pm »
Z tego co znajomi mówili to 700zł nie jest ceną za cały program, cena ze wszystkimi dodatakami wynosiła około 2 tysięcy :)
Jeżeli dajesz sobie rok czy dwa lata na naukę to spokojnie dasz radę się nauczyć sama w domu, jeżeli jesteś na poziomie podstawowym i na prawdę chcesz w coś zainwestować i nauczyć się mowić to polecam kurs Enlinado około 200zł i na prawdę warto. Nauczysz się po prostu uczyć i mówić w tym języku. Ja oglądając same filmiki promocyjne tego kursu na youtube polubiłam angielski nie traktuje go już jako zło konieczne oraz jako nauki tylko do egzaminu tylko uczę się go dla siebie :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 04:49:57 pm »
Ciocia się zastanawia nad jego kursem. W jakim czasie można osiągnąć jakieś efekty korzystając z niego? I z jakiej sprawdzonej strony może kupić ten kurs? ;)
Ciocia ma już troche lat, ale uparła się że nauczy się języka. Zależy jej na kursie, który przygotuje ją mówić i fajnie jakby miał w pakiecie podręczniki, bo ciocia za bardzo nie uznaje elektronicznej nauki :/

10
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Kwiecień 29, 2018, 10:02:44 pm »
ej a jakie sa wasze opinie na temat afirmacji, które stosuje się jako "wspomagacz" do nauki języka obcego? Myślicie, że warto połączyć stosowanie afirmacji i kursu FluentBe? Czy to nie ma sensu. Chętnie podyskutuję na ten temat i dowiem się więcej


zaciekawiło mnie nigdy nad tym nie myślałam może warto je wdrożyć do nauki języka. Moim zdaniem nawet jak korzystasz z kursu to i tak musisz korzystać jeszcze z innych metod nie można się zamknąc na jedną bo to tak jakbyś się tylko uczył np pisać a nie uczył się mówić..

11
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego EMPIK - cena, opinie
« dnia: Kwiecień 29, 2018, 11:01:13 am »
Ja tez uczę się sam w domu, w internecie jest na prawdę dużo mozliwosci do nauki trzeba tylko chęci i duuzo cwiczen. Wiem po sobie jak bylo z gramatyka musialem zrobic kilkanascie cwiczen dopiero ogarnalem o co chodzi :)
Takze wystarcza checi troche czasu i do przodu :)


Ucząc się w domu można się bardzo dobrze nauczyć języka, ale w domu trzeba być SYSTEMATYCZNYM dlatego warto zaintersować się jakimś kursem, który pomaga w organizacji  tego czasu. :) Jak najbardziej trzeba korzystać z wielu metod wszystko co służy nauce jak najbardziej :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego EMPIK - cena, opinie
« dnia: Kwiecień 21, 2018, 09:35:02 pm »
Nigdzie nie mogę znaleźć dokładnej ceny za roczny kurs Empik, szkoły językowe zazwyczaj za rok sobie śpiewają około 1 tysiąca do 2 tysięcy :)
Moim zdaniem są to duże kwoty a wiem po moim synu, który chodził kilka miesięcy do szkoły językowej że nauka w takich szkołach  nie jest rewelacyjna. Oczywiście nie oceniam szkoły Emipk, bo nie mialam z nią styczności.

13
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 3 miesiące
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 05:12:13 pm »
Na b1 spokojnie się nauczysz to jest taki poziom moim zdaniem ,,umiem i nie umiem, ale coś się dogadam''to jest dobry moment na taką prawdziwą naukę języka, żeby się go nauczyć lepiej dla siebie a nie pod egzamin. Możesz korzystać z wielu metod ważne, żeby były dla Ciebie dobre moge Ci podać moje uczę się z seriali i z piosenek, ale to wiesz musisz wybrac odpowiednią dla Ciebie :)

14
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg opinie
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 05:01:11 pm »
Nie znam jego kursów, ale nie wierzę że można nauczyć się tylu języków ofrony szacunek jeżeli to prawda :) Ja tam mam do tej pory problem z dwoma dodatkowymi a o czym mowa.

15
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 5 miesiący
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 04:59:24 pm »
Nie nauczysz się w 5 miesięcy na poziom zaawanswoany, ale nauczysz się całkiem dobrze na B2 to jest taki poziom w którym juz umie się wiele. Niektórym ten poziom zdecydowanie wystarcza, bo zawsze są wstanie się z kims dogadać.
Ostatnio zastanawiałam się dlaczego tyle ludzi ucząc się w szkole przez tyle lat nie umieją języka. Doszłam do wniosku, że za mało czasu jest poświęcan na język.
Lekcja trwa 45 minut nauczyciel prowadzi lekcję czasami przez 10 minut, angielski nie jest codziennie co jest dużym błędem i wystzko wychodzi. Z tego co się dowiadywałam powinniśmy się uczyć codziennie po około 3 h, jeżeli nam zależy na czasie, jezeli nie to możemy się uczyć po kilkanaście minut, ale robić to codziennie :)

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Empik School angielski CENA
[Forum Język Angielski]
Czarna
Grudzień 13, 2018, 11:29:14 pm
topic speakingo angielski
[Forum Język Angielski]
kamil
Grudzień 12, 2018, 09:43:12 pm
topic tutlo opinie
[Forum Język Angielski]
marzenka
Grudzień 12, 2018, 08:33:23 pm
topic six pack english opinie
[Forum Język Angielski]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:16:13 pm
topic Włam się do mózgu opinie
[Sposoby nauki]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:06:53 pm