Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - ania

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Direct Language Hub opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 08:21:52 pm »
Raczej bazuje na powtórkach i metodzie bezpośredniej z tego co pamiętam, bo moja siostra korzytsała sporo ćwiczeń i zadań masz. Masz podzielone poziomy zaawansowania i tam masz lekcje. Dużo masz tam prezentacji do nauki słówek i wymowy.  Ćwiczysz różne umiejętności co jest najważniejsze moim zdaniem w skutecznej nauce.

2
Forum Język Angielski / angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Maj 12, 2018, 05:05:32 pm »
Słyszał ktoś o nauce przez skype? Co o tym sądzicie? W sumie można się uczyć kiedy się chce, oderwać się od obowiązków co ważne można się uczyć w domu nikt nad nami nie stoi nie musimy się nigdzie śpieszyć to na pewno ma dużo plusów. A jakie są minusy i jakie ceny?
Poza tym, żeby się tak uczyć muszę wykupić jakiś kurs? Jestem zielona jeżeli o to chodzi, proszę o pomoc w tej dziedzinie.

3
Forum Język Angielski / Odp: Vocabus
« dnia: Kwiecień 26, 2018, 04:11:37 pm »
Jak wygląda nauka w kursie Vocabus na jakiej zasadzie uczę się przez internet? Czy to przypomina naukę z native speakerami?
Z tego co widziałem na internecie to wszystko takie mobilne nie wiem czy się połapę jestem troche nie przygotowany do całej elektroniki, mam już troche lat na karku ale mimo to wierzę że moge się nauczyć języka angielskiego.
Czy tam też odbywa się nauka dla początkujących?


Tak tam odbywa sie tez nauka dla poczatkujacych to cos na zasadzue szkoly jezykowej online ;)
Z native speakerami nie gadasz nic po polsku musisz tak kombinowac, zeby wytlumaczyc wszystko w obcym języku. Jezeli to jest kurs, ktory ma Cie nauczyc języka to logicznym jest, ze będą tlumaczenia po polsku itp.
Nie korzystalam z tego kursu, ale wydaje mi sie ze nauka przez internet to bardzo dobra opcja dla ludzi, ktorzy nie maja czasu na dojazdy do szkol itp..
 Tylko mozesz się uczyć kiedy chcesz i gdzie chcesz ;)

4
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Kwiecień 25, 2018, 04:23:59 pm »
 Wuj kiedyś korzystał generalnie nie miał żadnych przykrych doświadczeń z tym kursem. Dla mnie na obecną chwilę świetnie się sprawdza aplikacja duolingo oraz wsparcie online z Duolingo, motywujące live do nauki na facebooku w poniedziałki oraz filmiki na youtube są według mnie bardzo dużym wsparciem :)

 Często potrzebujemy takiej motywacji i wpsparcia w dążeniu do celu to dlaczego by nie korzystać z takich pomocy.
Dodatkowo staram się codziennie mieć do czynienia z tym językiem.  (oglądając filmy, słuchając muzyki)  ;) ;) ;)

5
Forum Język Angielski / Odp: EXTREME ENGLISH supermemo opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2018, 04:20:32 pm »
Zbyszku nauczyciele robią co mają robić uczą, ale nie moga poświęcić się każedmu indywidualnie przez to są braki i to duże. Nauka w dużych grupach nie jest dobra, dlatego jeżeli ktoś się zastanawia naad wyborem szkoły językowej a kursu to niech wybierze to drugie jest dużo korzyści :
cena
jasny materiał
indywdualność
rozmowa
zadania

Ucząc się w domu można na prawde dobrze nauczyć się języka :)

6
Forum Język Angielski / szybka nauka pro opinie
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 04:27:31 pm »
Witajcie :)

Ktoś korzystał może z kursu szybka nauka pro? Jakie macie opinie na ten temat, wiem że zaangażowani są w blogi i kursy można ich też znaleźć na youtube. Jak tam wygląda nauka? Faktycznie w krótkim czasie można się nauczyć dzięki temu kursowi nauczyć mówić po języku angielskim?
Ja jak i większość ludzi uczących się ma problem z rozmawianiem, nie wiem dlaczego tak jest ale ja np się bardzo wstydzę mówić.
Słyszałam, że są jakieś ćwiczenia można rozmwiać z ludźmi. Tylko gdzie ja ich znajde? Nie mam za bardzo z kim się uczyć, chłopak to  w ogole nie umie i nie chce się nauczyć a znajomi nie mają czasu.. Znacie jakieś grupy na facebooku gdzie mogłabym brać udział w dyskusji? :)

7
Forum Język Angielski / Kurs angielskiego focus opinie
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 09:00:59 pm »
Warto skorzystać z  kursu angielskiego focus? Z tego co wiem kurs wyróżnia się wysoką mobilnością oraz nauką na każdym poziomie biegłości.
Jak wygląda tam nauka uczymy się przez skype cały czas? Zupełnie nie mam pomysłu na moją dalszą naukę języka.
Mam bardzo duże braki w podstawowych rzeczach, ale sama nie mogę zmusić się do nauki przede wszystkim nie umiem uczyć się tego języka. Jestem w bardzo kiepskiej sytuacji, bo mam wiecznie poprawkę z języka na studiach i wiem, że teraz to już musze się go nauczyć.

Jak wy uczycie się języka? Co wam pomaga co motywuje? Przede wszystkim z czego się uczyć? :) Słyszałam, że czytanie książek pomaga, ale jak z tej metody mogę korzystać będąc na podstawowym poziomie?  ??? ??? ???

8
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w restauracji
« dnia: Marzec 31, 2018, 01:32:13 pm »
Mój chłopak mieszka w Anglii i anglicy zamawiąc w restauracji po prostu używają can i order nie slyszał, żeby zamawiali i would like :)
I nie zgodzę sie Wanda, że teraz ze słownikiem się nie chodzi bo się chodzi. Wiadomo, że z telefonu szybciej i w ogle, ale ludzie też chodzą ze słownikami.

9
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy IT
« dnia: Marzec 28, 2018, 08:45:37 pm »
Zdaje sobie sprawę z tego, że musze nauczyć się języka. Nie mam wypracowanych metod na naukę po prsotu zawsze uczyłam się tylko  na kartkówki słownictwa. Sporo słówek dzięki temu pamiętam co do czasów to zawsze uczyłam się z internetu. Tylko, że to mało, żebym mogła się swobodnie porozumiewać. Na pewno wykorzystam wasze rady :)

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 4 miesiące
« dnia: Marzec 26, 2018, 08:47:03 pm »
Zakładam, że jest to wykonalne ALE jak starasz się rozmawiać z kimś chociaż 20 min tygodniowo to da rade ruszyć.
Wątpie w to, że można nauczyć się biegle języka, ale zawsze poziom srednio zaawansowany do komunikacji wystarcza.  ;) ;) ;)

11
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w restauracji
« dnia: Marzec 26, 2018, 08:39:23 pm »
Pobierz sobie jakieś słówka z działu z restauracji pozniej włącz sobie na youtubie przykładowe rozmówki i zobaczysz jak ci wejdą te słówka do głowy :)
Ja się tak czesto uczę najpierw uczę się pozniej słucham a na konieć ćwiczenia. Staram się jeszcze koresponodwać z ludzmi, ale tak to wbijam się w ten język jak mogę na chwilę obecną.

12
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy
« dnia: Marzec 26, 2018, 08:35:11 pm »
Teraz wymagania w pracy są coraz większe. Praca za granicą to już teraz nie to samo co kiedyś mówie oczywiście o Anglii pomijając całą politykę i w ogole..
W Polsce też gdzie nie złożysz Cv to musisz mie wpisany dodatkowy język, jak masz angielski zaawanswoany to już błyszczysz wiem co mowie. Teraz bez znajomości języka to serio ciężko w głupim fastwodzie musisz się komunikowac po angielsku a o czym mowa np o korporacji itp.

]Ja też kiedyś myślałam, że jestem do tego języka za tempa, ale dużo się naoglądałam filmów na youtubie, roznych rozmowek po angieslku i darmowych kursów i wszystko się zmieniło. Załapałam pewne techniki i metody nauki teraz mogę powiedzieć, że WIEM JAK SIĘ UCZYĆ. Powiem tak osłuchanie się języka daje mega dużo. :) [/size]

13
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Marzec 26, 2018, 05:28:06 pm »
W domu można nauczyć się bardzo pamiętaj o powtarzaniu materiału, niestety nie utrwalony materiał zanika. Co z tego, że nauczy się kilkaset słówek jak po niedługim czasie je zapomnisz bez powtarzania. Staraj się dużo słuchać języka :)
Życzę powodzenia

14
Forum Język Angielski / język angielski w pracy IT
« dnia: Marzec 23, 2018, 05:19:56 pm »
Witajcie.
Praca w IT to jest od zawsze moje marzenie, jestem w klasie maturalnej więc mam jeszcze trochę czasu na opanowanie jakichś barków języku.
Na jakim poziomie muszę umieć język angielski w pracy IT?
 I jak się do tego przygotować z czego korzystać? Teraz jestem na średnim poziomie, ale to bardzo średnim wiem,że muszę się wziąć za naukę języka w dodatku jeszcze za niedługo matura trochę się boję, że jak słabo mi pójdzie język to nie dostanę się na ten kierunek co chce.

15
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w hotelarstwie
« dnia: Marzec 21, 2018, 06:19:17 pm »
Jedne z ważniejszych słówek to na pewno :
Could you fill in that form.   Proszę wypełnić ten formularz.
Could you sign here?   Proszę się tutaj podpisać.
Do you need anything else?   Czy potrzebuje Pan coś jeszcze?
Your room number is …   Numer Pana pokoju …
Our hotel has a swimming pool.   Nasz hotel posiada basen.
How will you pay?   Jak Pan płaci?
In cash or by card?   Gotówką czy kartą?
Have a nice stay.   Życzę miłego pobytu.

Myśle, że jak zaczniesz się uczyć języka to na pewno go polubisz. Niedawno widziałam na facebooku nagrania z Enlinado, powiem szczerze że prowadzący chłopak bardzo mnie zmotywował do nauki dał dużo cennych wskazówek. Wpisz sobie na facebooku, albo na youtubie Enlinado może do Ciebie też przemówi :)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy