Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Marys

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Vocabus
« dnia: Kwiecień 16, 2018, 01:05:10 pm »
Nie wiem jak w kursie Vocabus, ale jeżeli masz czas wieczorami to zlukaj sobie darmowe warsztaty z kursu Enlinado, które odbywają się w poniedziałek wieczorem. Wystarczy polubić stronę na facebooku i będziesz na bierząco. Dużo fajnych praktycznych ćwiczeń na live mozna wykonać, każdy może się wypowiedzieć i nikt nikogo nie wyśmiewa :)
Sama kiedyś szukałam na facebooku jakiegoś kursu z inicjatywą wpsarcia dla uczących  i znalazłam -Enlinado, który mnie motywuje do nauki.

2
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 10:17:23 am »
Z tego co wiem na początku przygody z Etutor masz test diagnozujący, ale jak troche poszperałam to opierają się na nauce z fiszek. Dla mnie ta metoda nie jest dobra, uważam że ucząc się z fiszek marnujemy czas bo uczymy się jednego znaczenia danego wyrazu. Lepiej uczyć się całymi wyrażeniami. Dla każdego oczywiście co innego odpowiada. Ja ucząc się staram dużo oglądać filmów z napisami to mi dużo pomaga. :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Eskk angielski opinie i efekty nauki
« dnia: Kwiecień 11, 2018, 08:51:48 pm »
Ja szczerze mówiąc zawsze uczyłam się w domu sama, ale należe do tych opornych tak mi się wydaje. Szukam już na wiele sposobów jak mogę się uczyć z czego korzystać, ale momentalnie tracę chęci.

Co powiecie o szkole językowej czy warto iść?

Myślę, że jak pójdę do szkoły to mnie bardziej zmotywuje do nauki języka. Nie jestem na początkującym poziomie, ale chce się nauczyć bardzo dobrze języka tak, żebym mogła nim swobodnie operować w każdej sytuacji nie chce się nauczyć tylko języka raz na egzamin i żegnaj angielski..
Ja odradzam szkoły językowe sporo kosztują, brak poświęcania czasu dla jednego ucznia. Wiesz jak to jest uczyć się w grupie ciężko każdy uczy się indywidualnie. Poza tym mój chłopak chodził 4 lata do szkoły językowej i pamięta tylko tyle, że co zajęcia były kartkówki było to pare lat temu a teraz myślisz, że umie język? Niestety nie..pojedyncze słowka, ale żeby skleicł jakieś zdanie to wielki problem.

4
Forum Język Angielski / Odp: Język angielskie w 2 lata
« dnia: Marzec 30, 2018, 11:05:11 pm »
Też jestem zdania, że lepiej uczyć się krócej a bardziej skutecznie. Uczę się języka już kila lat i mam straszne problemy z podstawowymi rzeczami bardzo mi wylatują z głowy.

Może pomyśl o jakimś kursie czy rozmowie z neative speakerami nie biora dużych pieniędzy a rozmozwa z nimi zmusza do myślenia po angielsku dosłownie zapominamy o gramatyce liczy się tylko to, żeby się dogadać :)

5
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy
« dnia: Marzec 29, 2018, 01:03:19 pm »
Wszystko zależy od tego co masz robić i z kim będziesz pracować. Mój brat pracował za granicą przez kilka miesięcy też miał pracę załatwioną język umiał bardzo słabo, ale nie przeszkadzało to w funkcjonowaniu czy porozumiewaniu się. Nauczył się języka w błyskawicznym tempie nie wiedząc za bardzo nawet jak to się stało. Wiadomo w szkole wcześniej się uczył słówek itp, a po prostu ten wyjazd pomogl mu tą zdobytą wiedze wykorzystać.

Najlepsze co możesz teraz zorbić to zacząć się uczyć coś języka, pozniej jak wyjedziesz to nauczysz się błyskawicznie. Wszystko dlatego, że będziesz otoczona tym językiem i w naturalny sposob go sobie przyswoisz :)
Skorzystaj może z jakiegoś kursu pośledz youtuba teraz na prawdę jest mnóstwo ciekawych filmików na temat nauki języka angielskiego :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Język angielski w 6 miesiący
« dnia: Marzec 29, 2018, 12:59:02 pm »
Ciroszek może spróbuj się uczyć z książek przeczytaj jakąś, która Cię interesuje po angielksu kilka razy tłumacz słówka, których nie znasz i to Ci da na prawdę wiele.

Ja uczylam się tak z moim faworytem Harrym Potterem!! Przeczytałam ją z kilkanaście razy, byłam w stanie wręcz recytowac niektóre zdania z pamięci. Uważam, że taka nauka słówek jest najlepsza, ale trzeba już coś umieć języka wtedy przyjemniej się czyta i uczy.  :)

7
Forum Język Angielski / Odp: angielski w rok
« dnia: Marzec 29, 2018, 12:55:40 pm »
Słyszałam, że w rok to wiele można. Nie nastawiałabym się tylko na czas ucząc się język uważam, że kazdy uczy się w swoim tempie i bez ćwiczeń i praktyki osiągniesz to w dużo wolniejszym tempie. :)

Tak samo byłoby z jazdą samochodem na pierwszy rzut bardzo dużo tego mamy tu zmieniać biegi tu patrzeć wszedzie i na znaki na początku to wszytsko wydaje się jak czarna magia taka samo z nauką języka. Jeżeli będziesz to robić systematycznie to będziesz płynnie ,,jeździł językiem''

8
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg opinie
« dnia: Marzec 29, 2018, 12:37:53 pm »
A wierzycie w specjalne metody i techniki, które przyśpieszają naukę? Znacie jakieś, które chociaż troszeczkę wpływają na naszą naukę?
Słyszalam trochę o hipnozie, ale nie wiem czy to coś może dawać. Oglądając program w tv raczej sądze, że hipnoza to jedna wielka ściema.

9
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg fiszki
« dnia: Marzec 29, 2018, 12:30:56 pm »
Dlaczego chcesz uczyć się z fiszek?
Przecież jest tyle różnych metod do nauki, że nie trzeba uczyć sie języka z fiszek. Uważam, że fiszki nie są dobrą metodą do nauki dla osób początkujących.

Ludzie którzy zaczynają swoją przygodę nie umieją dobrze czytać i wymywac słów, lepiej uczyć się słówek z translatorem np, bo możesz sobie włączyć jak sie słówko wymawia to dużo daje :)

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 miesiące
« dnia: Marzec 24, 2018, 05:11:14 pm »
Jak chcesz się najszybciej nauczyć to tylko za granicą, bo ja bym nie brała sobie tak czasu za wyznacznik. Każdy uczy się swoim tempem.
Polecam Ci iść taką drogą jeżeli nie umiesz w ogóle języka to wykup sobie kurs, następnie staraj się poszukać w internecie ludzi do rozmowy jest ich mnóstwo, są ludzie, którzy chcą się nauczyć polskiego a mówią po angielsku i patrz jak za darmo możecie się wzajemnie uczyć..

11
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Marzec 24, 2018, 05:05:55 pm »
Uczą się w domu można na wiele sposobów :
z repetytorium
z kursu
z youtuba
z filmów

Ja polecam zacząć się uczyć słówek wymyślając z nimi skojarzenia. Pomocna metoda w zapamiętywaniu, ja nie lubie sie uczyć słówek dlatego też wymyślam z nimi śmieszne rzeczy i jakoś wtedy lepiej mi wchodzi w pamięć.

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 5 miesiący
« dnia: Marzec 20, 2018, 07:26:35 pm »
To cóż to za praca, że najpierw Cię przyjęli a teraz jakieś ultmiatum? Przecież są prawa pracowanika itp, chyba że pracujesz na czarno nie wnikam już w to.
Myśle, że jak się zepniesz to się nauczysz w 5 miesięcy spokojnie języka :)
 Mogę Ci polecić naukę z youtube ja się bardzo osłuchałam i teraz może nie potrafie tak biegle się komunikować, ale wszystko rozumiem co czytam czy co ktos do mnie mówi.

13
Forum Język Angielski / Odp: angielski w rok
« dnia: Marzec 20, 2018, 07:22:48 pm »
W sumie to nie wiem w ile tak na prawdę uczyłam się języka. Wiem, że byłam bardzo niesystematyczna. Kiedyś ktoś mi powiedział, że żeby się nauczyć języka to musze rzucić się na głęboką wodę, bo przecież przy płytkiej nie naucze się pływać - tak samo z językiem. Powiedz cioci, żeby  nie bała się rozmawiać pamiętaj, że rozmowa daje 100% sukcesu w nauce :)

14
Forum Język Angielski / angielski w 2 tygodnie
« dnia: Marzec 14, 2018, 04:31:53 pm »
Witajcie. Mam maturę za niedługo czas bardzo szybko leci a ja chciałabym powtórzyć sobie wszystko z angielskiego. Tylko nie załamujcie mnie, że za późno to robię. Co sadzicie o kursach w 2 tygodnie? Korzystał ktoś czy to możliwe nauczyć się chociaż słownictwa na dobrym poziomie?
Pytam całkiem poważnie teraz jest bardzo dużo kursów, które ponoć uczą języka w mniej niż miesiąc. Nigdy nie korzystałam z żadnego kursu ani nie chodziłam na korki sama się uczyłam proszę o rady.

15
Sposoby nauki / Odp: Dobre książki do angielskiego
« dnia: Luty 12, 2018, 08:14:23 pm »
 Co do książek to też jestem za repetytorium. Bardzo fajnie się uczy z repetytorium wszystko pod ręką, do tego jakaś dobra aplikacja lub kurs i można się dobrze nauczyć języka.
 Pamiętając oczywiście o rozmowie, bo znam kilka osób które świetnie umieją angielski typowe kujony same 5 na kartkówkach a jak trzeba coś powiedzieć swoimi słowami to się wstydzą i zapominają wszystkiego.

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy