Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Marys

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Listopad 10, 2018, 12:05:51 pm »
Kuzynka korzystała ze speakingo i właśnie to działa coś na zasadzie rozmowa z komputerem jak z człowiekiem,  lekcja składa się tam z 4 części pierwszą część ty sluchasz reszta to już twoja praca i rozmowa z komputerem :)
Na pewno można potraktować jako nowe doświadczenie.

Tak już zupełnie z własnej perspektywy sądze, że jednak komputer nie zastąpi tego kontaktu z człowiekiem i zupełnie inaczej przebiega rozmowa juz w normalnym życiu, dlatego warto szukać ludzi na czatach i z nimi na początku pisać później umawiać się na rozmowy np na skype :):)

2
Forum Język Angielski / Odp: pearson matura opinie
« dnia: Wrzesień 27, 2018, 08:37:14 pm »
ja też w tym roku mam mature :-[ :-[
Zastanwiam się właśnie nad kupieniem jakiegoś repetytorium nie wiem czy to będzie wyżej wspomniane, ale coś muszę kupić. Niestety na angielskim korzystamy z podręcznika, który ma praktycznie same czytanki.. i ćwiczenia tematyczne do nich..
Nie liczę, że w szkole się przygotuje do matury ;) Może zna ktoś jakiś dobry kurs? Do matury jeszcze troche czasu więc może to mnie uratuje.


Przed maturą dobrze jest powtarzać, ja uczyłam się niedawno nie do matury ale dla siebie z Enlinado 500 zwrotów i powiem szczerze, że przed maturą mus znać te wyrażenia! :)
Można się uczyć ich w samochodzie i w domu gdzie się chce u mnie sprawdziły się. Przede wszytskim przed maturą niech brat robi sobie dużo ćwiczeń na mówienie i będzie dobrze!

3
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Lipiec 31, 2018, 03:42:14 pm »
Ja np ucząc się słówek korzystam z kilku punktów, określam jaką częścią zdania jest słówo, jego antonimy i synonimy oraz układam z nim zdania czasami też staram się tłumaczyć  dane słówko. Nie uczyłam się jeszcze słówek mp3 jestem ciekawa czy ta metoda u mnie też się sprawdzi.
A wy jak się uczycie?

Jeżeli chodzi o naukę słówek to tylko z Enlinado,  uczysz się tam zwrotami i po upływie kilku miesięcu można mówić a przecież o to nam chodzić.
Jeżeli nie chcesz tracić czasu na zbędnę rozczarowania oraz kasy na niesprawdzone kursu to ja polecam Enlinado 500 zwrotów.

4
Forum Język Angielski / Odp: angielski dla dzieci słówka
« dnia: Lipiec 18, 2018, 06:15:24 pm »
Co sądzicie o nauce języka angielskiego przez dzieci? Angielski dla dzieci w młodszym wieku szkolnym to dobry pomysł? :)
Zna ktoś może jakieś książki, albo kursy które mają dostosowane słownictwo do nauki dzieci? Chciałabym zacząć uczyć mojego chrześniaka języka angielskiego, ale zupełnie nie wiem jak do tego podejść, żeby też go nie zniechęcić do nauki języka angielskiego. Chłopczyk ma 3 lata :)

Jasne, że dobry pomysł tylko ucząc dziecko sama powinnaś znać język angielski. Jeżeli chcesz uczyć słówek to skorzystaj wcześniej sama z kursu Enlinado 500 zwrotów, z doświadczenia wiem że same słówka to zdecydowanie za mało, żeby mówić..
Możesz później się razem uczyć zwrotami i nie obawiaj się, że dziecku się pomieszają języki. Wiem z doświadczenia, że moja siostrzenica miała do czynienia z językiem angielskim od pierwszych miesięcy życia i mówić i po polsku i po angieslku to 5 letnie dziecko samo potrafi się przestawić. ;)

5
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 10, 2018, 02:31:22 pm »
1000 słów nie wystarczy Ci do swobodnej komunikacji chyba, że na bardzo niskim poziomie. Swoją dorgą słówka to zdecydowanie za mało warto to poprzeć jeszcze nauką wyrażeń.
Ja kiedyś też miałam problem z  nauką słówek, ale dzięki skorzystaniu z kursu Enlinado wszystko mi się rozjaśniło i wiem jak się teraz uczyć. Zawsze kułam całymi kolumnami a wystarczy systematycznie uczyć się wyrażeniami i można gadać. Bo samo słówko to za mało.

6
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Lipiec 01, 2018, 09:23:32 pm »
Z tego co słyszałam to metoda callana ma największe podłoże w nauczycielu tu musi wystąpić relacja UCZEŃ - NAUCZYCIEL podobno nic innego tego nie zastapi. Także uważałabym z książkami czy płytami z tą metodą, bo może być to po prostu oszustwo.

7
Forum Język Angielski / Odp: Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 03:18:29 pm »
Wuj korzystał, kurs posiadał jak wyżej wspomniano płyty instrukcje i słuchawki. Cena była dosyć spora bo okolo 1000zł , ale mogła się teraz zmienić. Poza tym dla mnie może być cena duża dla Ciebie nie więc tutaj nie ma co oceniac. Generalnie wujek nie miał zastrzeżeń. Uczył się też innymi metodami, o czym Ty też pamiętaj trzeba się też otwierać na inne rzeczy.

8
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 10:09:53 pm »
Też mam znajomych, którzy uczęszczali do emik school cena wynosiła około 1000zł czy ponad już dokladnie nie pamiętam. Zażaleń nie mieli szkoła jak szkoła.
Pamiętaj, że szkoła językowa nie jest dla każdego nie każdy umie odnaleźć się w grupie, nie każdego na to stać, bo przecież oprócz opłacenia roku musisz kupować też pomoce czy podręczniki. Wolałabym na Twoim  miejscu poszukać kursów, bo są tańsze i jest ich na prawdę dużo. Zawsze można też uczyć się w domu korzystając z aplikacji czy darmowych programów :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Memrise cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 02:41:10 pm »
Tak ja wyżej wspominao w darmowej wersji wystarczy, musisz się zarejstrować masz tam dużo ćiwczeń. Wchodząc w tryb nauki uczysz się słówek. No i kiedy już pojawiają się nowe słówka musisz wybrać mema do niego :)
Jak sądzicie lepsze jest memrise czy duolnigo?
Wszystko co jest darmowe i słuzy dla edukacji uważam, że warto testować. To są tylko dodatki do nauki, ale pelnią raz że rolę kontrolną naszych postępów dwa nie dają nam zapomnieć o nauce języka. Także spokojnie możesz uczyć się sama w domu i korzystać z aplikacji i darmowych programów :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 05:17:28 pm »
Moja bratowa kiedyś płaciła około 140 zł teraz się mogło coś zmienić. W kazdym razie kurs obiecuję naukę w 2 tygodnie ja więcej pytań nie mam. :) Może po ukończeniu mówimy Kali jeść Kali spać :)
Za taką realną granicę myślę, że rok czasu starczy na dobry poziom.

11
Forum Język Angielski / Odp: ellalanguage Opinie
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:22:45 pm »
Witam, z tego co wiem to bazują na programie całkowitego zanurzenia oraz masz interaktywne nauczanie oraz raporty posępów, siostra korzystała  generalnie nie miała zastrzeżeń.
Jak sądzicie czy dobre jest całkowicie się otoczyć językiem jak się jest na poziomie podstawowym? Czy to nie będzie za dużo od nas wymagało i nie zrazi nas do nauki? :)

Na poziom początkujący faktycznie całkowite zanurzenie nie jest wskazane moim zdaniem. Wszystko z czasem i stopniowo, wydaję mi się że 15 -20 minut dziennie zrobi duż robotę. Tutaj powinny wchodzić różne ćwiczenia, nauka słówek, rozmowa.

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 10:38:48 pm »
Ucząc się przez skype uczysz się zazwczaj z native speakerami, ceny są różne można porównać troche do cen korepetycji jedni chcą 100zł za godzine a inni 20 zł :)
i wcale poziom się może nie różnić. Myśle, że ucząc się przez skypa nauczysz się płynnie mówić w szybszym czasie. Każdemu z nas zależy na tej umiejętności więc myśle, że warto.

13
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 10:23:11 pm »
Janiszek, ja mam kilka sprawdzonych metod między innymi słucham tesktu, który mam przed oczami i śledzę go(ocziwście wcześniej musi być przetłumaczony)  korzystam z ćwiczeń z internetu i różnych darmowych aplikacji. Teraz wzięłam się za oglądanie filmów z napisami po angielsku  też dobra sprawa :)
I staram się dużo rozmawiać nie ma zmiłuj trzeba gadać.

14
Forum Język Angielski / Odp: kurs angielskiego Berlitz opinie
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 10:20:06 pm »
Moi znajomi chodzili do tej szkoły i mówią że to nie jest to , niewyrozumiali wykładowcy , jest to ogólnie droga szkoła , także ich nie było na nią stać teraz uczą się z Duolingo i bardzo polecają


Tu nie ma co winy zwalać na wykładowców, bo w szkołach językowych pracuje się w dużych grupach. Nie ma takiego indywidualnego podejścia do każdego, dlatego ciężko jest się uczyć.. Nauczyciel nawet jak będzie świetny to i tak ciężko jest ogarnnąć każdy przypadek a jak wiadomo każdy uczy się inaczej. Ja nie bronie szkół językowych, bo sama za nimi nie przepadam tylko ogólnie przedstawiam sprawę, że szkoda troche kasy moim zdaniem lepiej te pieniądze zainwestować w jakiś wyjazd za granicę :))

15
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Czerwiec 20, 2018, 09:46:55 pm »
Za czerwiec z tego co mi koleżanka mówiła to wiem, że była promocja, ale nie znam ceny rocznego kursu. Wiem, że nauczyciele prowadzący tam lekcję przygotowują się do nich dobrze.
Ja zdecydowanie wolałabym wydać właśne pieniądze na wyjazd niż na szkołę językową, bo jeżeli chce fachowych rad i zebrania materiału do nauki to skorzytsać zawsze mogę z kursu językowego, który będzie mnie kosztował około 200zł a nie jak szkoły językowe 1000zł :) lub ponad zależy od renomy i miasta... Radzę Ci się dobrze zastanowić.

Strony: [1] 2 3 ... 5

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy