Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - czerwona76

Strony: [1] 2 3 4
1
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Kwiecień 20, 2018, 12:37:10 pm »
Przed szukaniem jakiegos kursu musimy sobie zadać pytanie czy jesteśmy systematyczni i czy umiemy uczyć się sami w domu moim zdaniem bez tego nie warto sobie zawracać uwagi, bo przecież korzystając z kursu czy jakiej kolwiek innej pomocy musimy być systematyczni i korzystać z różnych metod nauki. :)
Agielski w szkole mialam kilka lat i po szkolnym kursie nie umialam się dogadać. Jaki był tego powód?
Nie byłam systematyczna, praca w dużych grupach się u mnie nie sprawdziła nie odrabiałam domowych zadań nie starałam się, bo wiedziałam, że zawsze w grupie są lepsze osoby które to odrobią. Dopiero od jakiegoś czasu uczę się języka an własną rękę i daje to rezultaty.

2
Forum Język Angielski / Odp: EXTREME ENGLISH supermemo opinie
« dnia: Kwiecień 16, 2018, 01:32:10 pm »
Jeżeli chcę się nauczyć płynnie mówić w języku angieslkim to kurs extreme english supermemo mi w tym pomoże?
Zastanawiam się nad kursem lub szkołą językową ktoś może doradzi co robić? Jestem na bardzo słabym poziomie językowym i potrzebuje solidnego przygotowania. :) 

3
Forum Język Angielski / Odp: Vocabus
« dnia: Kwiecień 13, 2018, 04:11:19 pm »
Na czym polega skutecznośc kursu Vocabus jeżeli chodzi o zapamiętywanie słownictwa? Na czym polega ten algorytm powtórek w kursie?

pablo33 oglądanie filmów jak najbardziej, ale warto zaznaczyć, że to dobra metoda dla osób które są już na średnim poziomie. W kazdym razie oglądanie filmów z napisami mi dużo pomogło, co wieczór oglądałam na youtube krótkie filmiki i sporo zdań pamiętam, które mogę wykorzystywać w rozmowie. :)


W vocabus masz multimedialny słownik każde hasło jest wzbogacone obrazem, dzwiękiem nagranym przez neative spekara i użyciem słówka w zdaniu.
Jeżeli nie masz czasu na kursy to możesz uczyć się sama w domu. Dobrze by było gdybyś posiadała jakąs ksiązke z płytą i tekstem do nagrań. Możesz uczyć się słuchając  tekst czytajac itp.
WAŻNE - musisz wcześniej przetłumaczyć sobie wszystkie słówka. :)

4
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg opinie
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 06:37:12 pm »
Coś mi się obiło o uszy, ale mi się nie podoba to założenie że są pewne techniki, które pozwolą nam się nauczyć języka w 2 tygodnie. Nie uwierzę w to nigdy, że jest technika ktora mi powzwoli biegle posługiwać się językiem ucząć się go tylko w 2 tygodnie. Dajcie spokój.

5
Forum Język Angielski / Odp: Język angielski w 6 miesiący
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 06:35:27 pm »
Każdy się uczy w innym tempie ja nie nastawiałabym się na czas już się tak kiedyś nastawiłam i nici z tego wyszły. Ważne, żeby uczyć się codziennie i korzystać z różnych metod a zobaczycie z czasem jakie będą postepy.
Coś słyszałam o tym programie Seweryn, ale musisz umieć język na poziomie B2 oni robią przed tym jakieś egzaminy czy się nadajesz, generalnie super sprawa bo można sobie studiować za granicą i podszkalać językowo.

6
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 miesiące
« dnia: Marzec 30, 2018, 10:53:17 pm »
Ja tam się nie zgodzę dwa miesiące dla mnie to za malo nawet na naukę mowy.  Moja siostra uczy się języka już od roku i dalej nie umie go dobrze.
Uczy się sama, widzę że korzysta z samych fiszek. Pewnie powiecie, że fiszki to za mało też tak uważam, ale jej nie da się zmusić do tego, żeby mówila ona się starsznie wstydzi.

Jak postępować z takimi osobami, które się wstydzą mówić jak je przekonać do rozmowy?

7
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 1 miesiąc
« dnia: Marzec 26, 2018, 02:22:54 pm »
Gdyby to było takie łatwe to dlaczego tyle osob nie umie języka?

Nie dajcie się nabrać, że w 1 miesiąć nauczycie sie języka jeszcze przykładowo osoby, ktore nie umieją nic. Co innego jak ktoś umie język przykladowo na poziomie średnim to w miesiąc da radę się podszkolić, żeby swobodnie gadać. :)
Ja tam uczę się już od roku i dalej mam bariery jeżeli chodzi o swobodną rozmowę. Jak przełamać ten lęk przed rozmową? Polecacie jakieś warsztaty dla takich ludzi jak ja? :D

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 3 miesiące
« dnia: Marzec 16, 2018, 08:02:02 pm »
Ja polecam dobre repetytorium przede wszystkim. Na facebooku też jest sporo kursów do nauki. Ja ostatnio wpadłam na Enlinado na prowadzoną transmisję na żywo, bardzo mnie zaciekawiła darmowa lekcja myślę nad wykupieniem kursu.
 Bardzo podoba mi się podejście prowadzącego, od tego czasu co obejrzałam nagranie to dostalam jakiegoś powera do nauki. Napaliłam się teraz tak bardzo, że "ciągle" siedzę z książka. :D

9
Forum Język Angielski / Nauka angielskiego w domu
« dnia: Marzec 15, 2018, 05:38:12 pm »
 Jak uczycie się języka w domu czy chodzicie gdzieś na jakieś zajęcia? Powiem szczerze, że sama na angielski nie wydałam nigdy nawet złotówki, ale teraz dostrzegam pewne braki i blokadę w rozmowie.
czy znacie jakieś grupy np na facebooku do nauki języka? Wiem, że też często są prowadzone jakieś trasmisję na żywo gdzie tego szukać?

Sama już się poddaję potrzebuje wsparcia.

10
Forum Język Angielski / Odp: young digital planet opinie
« dnia: Luty 12, 2018, 03:25:21 pm »
Kupiłam kiedyś mojej siostrzenicy kursy z programu young digital planet szczerze mówiąc nie był drogi. Przeglądając treści uważam, że były dobrze dobrane dla dzieci. Niestety moja mała rozrabiara nie była nim ani troche zainteresowana. W jakim wieku wy uczucie dzieci języka? Czy dziecko powinno umieć już jakieś podstawy zanim pojdzie do szkoły czy to za wcześnie?

Proszę o rady, moja Amelka w ogóle nie chce sie uczyć angielskiego ja na siłę pokazuje jej różne obrazki i tłumacze je po angielsku i wymyslam różne gry. Wiem tyle, że pedagogiem nigdy nie zostane na pewno się do tego nie nadaje dodam, że mała ma 5 lat.

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski BBC opinie
« dnia: Luty 10, 2018, 02:17:54 pm »
Myślę, że kursy Angielski BBC są znane, polska sekcja radia prowadziła radiowe kursy języka. Ja np nie umiem uczyć się języka ze słuchu muszę widzieć tekst przed oczami, którego się uczę. Skoro masz mature za 100 dni może poszukaj jakiegoś kursu w interneice gdzie mozna porozmawiac z ludzmi lub zakup sobie repetytorium tam będziesz miał wszytskie działy i usystematyzujesz swoją wiedzę.

12
Forum Język Angielski / Odp: fiszki obrazkowe czy warto?
« dnia: Luty 01, 2018, 06:04:21 pm »
Jeżeli jesteś wzrokowcem to myśle, że warto. Wiesz każdy uczy się inaczej, myśle że masz opracowany już jakiś sposob do nauki jedni robią notatki, drudzy uczą się na głos inni rysują mape myśli. Moim zdaniem fiszki obrazkowe sa dla wzrokowcow, ale moge się oczywiście mylić. Ja nie lubie tej metody nauki, wole wymyslać zdania z nowo poznanym słówkiem wtedy łatwiej mi je zapamiętać.

13
Forum Język Angielski / Odp: nicole and tommy angielski dla dzieci
« dnia: Luty 01, 2018, 06:01:47 pm »
O jestem własnie ciekawa tego kursu, chciałam kupic go dla mojej chrześnicy, ona ma juz co prawda 7 lat rodzice troche zaniedbali naukę języka wcześniej myśle, że mi uda się nadrobić.
Jaki wiek waszym zdaniem jest odpowiedni do nauki drugiego języka dziecka? Moja siostra uważa, że dzieci 7 letnie są jeszcze za małe, żeby uczyć się drugiego języka ja jej powiedziałam, że nie w tej epoce chyba żyje  co powinna..

14
Jakie macie opinie o esk? Jak wam idzie nauka? Czy to jest kurs który realizuje program od poczatku? Ja chciałabym zacząć od środka jakkolwiek to zabrzmi :D Jestem na średnim poziomie, ale chciałabym sobie niektore rzeczy poprzypominać np wszystkie czasy.

15
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Styczeń 31, 2018, 09:07:41 pm »
Wiesz co deln, nie kupowałam tej książki, ale spróbuje dać Ci radę co do nauki gramatyki. Zacznij od podtaw nie śmieje się tylko serio przypomnji sobie wszystkie czasy teraźniejsze. Zacznij od past simple najpierw naucz się teorii co do zastosowania czasu, później odmian przez osoby charakterystycznych słówek w danym czasie i rób mase ćwiczeń..W ich trakcie nie zadawaj pytań dlaczego tak jest tylko je po prostu rób. Na internecie jest mnóstwo testów gdzie na koncu testu są poprawiane błędy. Może troche pomogłam pozdrawiam.

Strony: [1] 2 3 4

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy