Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Szczecinska

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: speakingo angielski
« dnia: Listopad 20, 2018, 08:27:22 pm »
Zgodzę się z Tobą Marys, nigdy nie będzie się nam tak romzawiało z człowiekiem jak z komputerem. Ucząc się w domu czujemy się pewniej i nawet "rozmawiając z komputerem" nie czujemy strachu przecież nikt się nie będzie z nas śmiał  jak coś powiemy źle..
Na pewno fajne ćwiczenie jak ktoś nie ma z kim rozmawiać tak gadać do komputera zawsze to jakieś sprawdzenie naszych umiejętności. :)
A wy jakie macie opinie??

2
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:34:40 am »
Ja też mam pytanie czy jako startowy program do nauki zda egzamin? Jeżeli zestawie go np z Duolingo to który wypadnie lepiej?
Zdaje sobie sprawę, że sam program to będzie troche mało do pełnej znajomości języka. Może ktoś zna jakiś dobry kurs, który to wszystko razem połączy? :):)

3
Forum Język Angielski / angielski podstawowy matura jak zdać
« dnia: Wrzesień 22, 2018, 01:57:32 pm »
Z jakich pomocy korzystać, żeby nauczyć się języka angielskiego na poziom podstawowy?
Jak zabieraliście się do nauki języka angielskiego to od początku mieliście motywacje czy z tym bywało różnie? U mnie jest tak, że uczę się języka czytając i słuchając tylko, że nie są to nagrania dla początkujących i mało co rozumiem. Bardzo chętnie poznam wasze metody :)
Do matury jeszcze troche, ale chciałabym zdać ją z  dobrym wynikiem. ;)

4
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 09, 2018, 03:06:02 pm »
Moja siostra uczyła się ze smart lang miała tam różne scenki, do wypowiadanych zdań miała tekst.
Ja natomiast testuje teraz kurs Enlinado i po miesiącu jestem mega zadowolona, przede wsyztskim podoba mi się nauka słówek inna niż zawsze się uczyłam, podoba mi się podejście prowadzącego, bo kupując kurs nie rozstaje się z Enlinado tylko mogę uczestniczyć w darmowych warsztatach :)
Korzystając z tego kursu jestem zmotywowana do dalszej przygody z językiem angieslkim.

5
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:39:46 am »
Nie znam tego produktu, ale z doświadczenia wiem że u mnie się żaden nie sprawdził. Może ten zdziała cuda ktoś coś wie na jego temat?
U mnie jak najbardziej sprawdza się dieta i ćwiczenia tylko, że brak mi chęci już do tego. Ktos kiedyś powiedział, że sport uzależnia jednak u mnie tak nie jest.  Zainteresował mnie też temat hipnozy chętnie przetestuje :):):):)

6
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:36:23 am »
U mnie było podobnie głodziłam się i stosowałam też diety natomiast nie mialam chęci na ćwiczenia dzięki Hipnozie w moim przypadku wszystko się zmieniło nabrałam do ćwiczeń i czułam się odprężona. Hipnoza u mnie sprawdziła się w 100%. Nie ma co się bać tej metody, kiedyś też się obawiałam, ale jak troche poczytałam na ten temat to wszystko się zmieniło i postanowiłam sama przetestować i nie żałuje.
Po takiej hipnozie nie zamienisz się w pieska ani nic innego ona Cię odpręży i pobudzi do ćwiczeń. ;)

7
Forum Język Angielski / Odp: Fiszki angielski mp3
« dnia: Lipiec 21, 2018, 03:26:04 pm »
Zamiast fiszki to chyba lepiej z filmów się uczyć, bo właśnie kiedyś się nadziałam pobrałam sobie jakąś listę fiszek mp3 a moja znajoma nauczycielka angielskiego powiedziała, że były źle wymawiane .
Siostra korzystała z kursu Enlinado bardzo go sobie chwaliła były nagrania mp3, ale nagrane przez native speakerów pełen profesjonalizm i nauka słówek była zastąpiona nauką ZWROTAMI. Siostra po miesiącu  już opanowąła praktycznie koło 400 zwrotów. :)

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Lipiec 15, 2018, 08:38:28 pm »
Ja uczyłam się tak zwrotów z kursu Enlinado.
Nie umiałam się uczyć słówek skutecznie, bo po kilku dniach czy tygodniach jak ich nie używałam to zapominałam. Nauka zwrotami z kursu Enlinado bardzo mi podpasowała, zawsze na próbe możesz spróbować a kto wie może to będzie dobra metoda też dla Ciebie. :)   

9
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 12, 2018, 04:07:17 pm »
Myślę, że warto kupić jakąs ksiązkę i też rozumiem, że chcesz uczyć dziecko sama to też musisz dawać dobry przyklad i znać język angielski. Tutaj nie ma chyba na to odpwiedniego wieku można zaczynać jak najwcześniej mówić na zmianę po polsku i po angielsku. Łatwiej dziecku uczyć się w dużych grupach gdzie dzieci też będą posługiwac się językiem angielskim. Z tego co wiem już 3 latki w przedszkolu mają język angielski także dobrze dziecko tam posłać. :)

10
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 11, 2018, 07:30:13 pm »
Ja zaczynam przygodę z nauką języka angieskiego. Potrzebuje przydatnych zwrotów po angielsku do konwersacji. Gdzie mogę je znaleźć? :)
Znacie może jakieś kursy czy aplikacje ze zwrotami? Nie lubię się uczyć też słówek. Zgodzę się z Tobą Paula12, że lepiej się będzie uczyć wyrażeniami.

11
Forum Język Angielski / Odp: Memrise cena
« dnia: Lipiec 02, 2018, 10:51:15 am »
Myślę, że jak dziecko sama nie będzie chciało to ciężko. Często rodzice idą na łatwiznę i zapisują dzieci na korki czy do szkoły językowej, bo ktoś nad nimi stoi i są zmuszone do nauki. Sama nie wiem jakbym się zachowała na pewno chciałabym nauczyć dziecko języka sama, ale wiecie jak to jest dzieci z rodzicami nie chcą się za bardzo uczyć. Na razie nie myślę jeszcze za bardzo na ten temat. W każdym razie możesz mu pokazywać aplikacje może któraś do niego przemówi :)


12
Forum Język Angielski / Odp: Cena Angielski Native speaker
« dnia: Lipiec 01, 2018, 08:41:25 pm »
Ceny masz różne jak już mozna było wyczytać, mój brat korzystal i w ciągu kilku miesięcy podciągnął się w jezyku. Teraz nie ma problemów z rozmową ani z językiem angielskim. Mówią, że język angielski jest łatwy no nie wiem. Też tak uważacie?

13
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 01:19:41 pm »
Widzialam teraz promocje za 137zł  wchodzi w  to 40 lekcji po 300 minut, ale ta promocja trwa jeszcze przez 4 godziny. Tą metoda podobno szkolą się  policjanci i wojsko musi mieć w sobie jakiś rygor, albo mi się tak wydaje. :)
Jakie efekty można uzyskać po tych 40 lekcjach?

14
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 12:43:44 pm »
Nie nastawiaj się dziewczyno na razie na naukę gramatyki, jęzeli mogę coś doradzić to 4 do 5 podstawowych czasów spokojnie Ci wystarczy a reszta to ćwiczenia i można na prawdę wielę. Tylko trzeba być systematycznym i nie zapominać co się chce osiągnąć.

15
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 11:07:44 am »
Dobra skoro kurs powstał w oparciu o słownik, to na pewno ktoś tu będzie wiedział jak się uczyć słówek żeby się nauczyć? Chodzi mi o to, żeby je pamiętać po prostu a codzienne powtarzanie słówek w moim przypadku nie wchodzi w grę.. Jak chce się nauczyć np 100 to nie będe ich codziennie powtarzać jeszcze każdego z osbna chyba bym zgłupiał... :)

Na słówka trzeba mieć metodę, ale nie dla każdeg się nadaje każda :) Jest masa zwolenników fiszek a ja np ich nie polecam. Wolę nauczyć się mniej slówek, ale nauczyć się tak, że za miesiąc czy 2 ja je będę pamiętała. Uczę się całymi zdaniami, zwrotami. Wtedy serio łatwiej wychwycić znaczenie i przywolać dane słówko.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy