Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Tomaszz

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / english for matura opinie
« dnia: Wrzesień 24, 2018, 08:47:58 pm »
Słyszał ktoś o english for matura? Szukam dla brata dobrych książek, które go przygotują przed maturą. Myślę, że teraz jest idealny czas, żeby zaczynać wszystko powtarzać lub uczyć się :)
Nie chciałabym, żeby robił to 2 tygodnie przed samą maturą.
Poznam też chętnie wasze sposoby na zdanie matury z wysokim wynikiem. ;)

2
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 11:57:37 am »
Jakie znacie sprawdzone metody na naukę słówek? Ja slyszałem o nauce zwrotami, ale w simple language raczej tą metodą się nie uczymy?
Zna ktoś może kurs gdzie mogę uczyć zwrotami? Mam już dosyć nauki słówek, uczę się już kilka dobrych lat wliczając lata szkolne i efekty są bardzo marne. Przez te głupie słówka odechciewa mi się w ogóle uczyć tego języka..

3
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« dnia: Sierpień 02, 2018, 12:18:03 pm »
Coś więcej ktoś opowie o slosobie nauki zwrotami? Moja siostra też ma problem z nauką słówek, ja nauczylam się pracujac za granicą i nie wiem czy sluchajac slowka mp3 to pomoze?
Ja bylam w sumie zmuszona się nim poslugiwac i otoczona i się nauczylam ;)

Jeżeli nauczylaś się sama za granicą to powwinnaś wiedzieć, że nauka w naturalny sposób jest najlepsza - sluchając drugiej osoby. Nauka zwrotami wydaje się najlepszym rozwiązaniem. Znając frazy mozna coś powiedzieć w przypadku  słówek już tak nie jest. A troche słabo od razu zaczynać o gramatyki :) :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Lipiec 22, 2018, 08:22:22 pm »
Jest sporo aplikacji i nagrań mp3 1000 słówek, ale z doświadczenia wiem że to mało. U mnie sprawdziły się zwroty z kursu Enlinado nie żadne słówka tylko zwroty powtarzałem je za nagraniem i w ciągu miesiąca nie wiem jak opanowałem praktycznie 400!
Zawsze mialem problem z nauką słówek, od kiedy znalazlem na facebooku kurs Enilando wszystko się zmieniło, nawet polubiłem język angieslki. Może moja opinia Ci się przyda. ;)

5
Ogólnie / refundacja jezykowa opinie
« dnia: Lipiec 19, 2018, 02:55:25 pm »
Witam,

Na czym polega refundacja jezykowa? Czy na prawdę można dostać kurs za darmo lub w bardzo małej cenie  i bez żadnych haczyków? chciałbym w tym roku wyjechać do pracy za granicę, mój język nie jest jeszcze na tyle komunikatywny żebym czuł się za granicą dobrze. Szkołę już skończyłem więc nic mnie w tym państwie oprocz rodziny nie trzyma.
Jakie macie opinie o refundacjach językowych?

6
Forum Język Angielski / Odp: nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 09, 2018, 09:16:23 pm »
Dla mnie nauka słówek to też było wyzwanie teraz sie już sporo zmieniło od tego czasu, bo rozjaśniło mi się w głowie. Zawsze uczyłem się z fiszkami, ale odkryłem i poparłem to opiniami, że to nie jest dobra metoda dla mnie. Natomiast odkryłem super kurs, który po prostu otworzył mi oczy jak to robić - Enlinado który poleciła mi znajoma i dzięki temu wiem jak się teraz uczyć. Pooglądaj sobie filmiki np na yotube z udziałem tego kursu, bo nie chcę być niesłowny.

7
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:38:02 pm »
Za 12 miesięcy masz 179zł oczywiście dostęp masz do wsyztskich poziomów. Kolega korzystał i poprawiła się jego mowa.
Jeżeli masz problem z pisaniem to może problem tkwi w niewystarczającej znajomości słówek, staraj się uczyć słówek całymi zdaniami będzie Ci lepiej zapamiętać. Polecam Ci czytać ksiązki dla dzieci po angielsku to też jest dobra metoda. Wydaje mi się, że jak znasz słówka i podstawowe czasy to pisanie rozprawek nie powinno Ci sprawiać problemów.

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:18:15 pm »
Swego czasu byłem nastawiony sceptycznie do takiej metody dopóki moja siostra nie skorzystała z niej i mnie namówiła. Angielski przez skype? Zawsze odpowiadałem, że beznadziejny sposób, ale jak mogłem się uczyć nie wychodząc z mojego pokoju łóżka, czy krzesla to mi się to bardzo spodobało.

Znaleźliśmy na internecie stronę z e korepetycjami i tam kontaktowaliśmy się już z nauczycielami. Na początku było ciężko, bo  moja mowa była słabiutka, ale z czasem się poprawiło i nie żałuje, że mogłem się tak uczyć. :)

9
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:11:19 pm »
Kiedyś kolega korzytsał, ale nie pamięta ceny. Ling Intelligence to program do nauki, który : uczy języka w 2 tygodnie. Z tego co się orientuje jeżeli, nie będzie dla nas skuteczny to można uzyskać zwrot pieniędzy, ale tylko i wyłącznie jeżeli kupimy na konkretnej ich stronie nie podobnego produktu, który też deklaruje osiaganie efektów w 2 tygodnie.
Nie oszukujmy się w 2 tygodnie nie da się nauczyć języka. Domyślam się, że w wyżej wspomnainym kursie są zastosowane metody, które mogą pomagać uczyć się skuteczniej. Zostały opracowane przez poliglotę to pewnie je wyróżnia na tle innych.
Mimo wszystko ja nie skorzystałbym z żadnego kursu, który gwarantuje naukę w 2 tygodnie. :) 

10
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 06:18:37 pm »
Z tego co się orientuje to za pół roku masz jakoś 99zł a za rok około 200 zł :)  Kursy generalnie nie są drogie w porównaniu do szkoł językowych czy korepetycji :)
Myślę, że warto inwestować w kursy i nie zapominać o systematyczności!

11
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Czerwiec 15, 2018, 06:14:07 pm »
Znajoma mi metoda, bo korzystała z niej dziewczyna :)
Generalnie operają się na schematach, żeby się wszystko w głowie utrwalało  - nauka polega na zanurzeniu się w języku, słuchasz i powtarzasz usłyszane zdania.
Jedynie co można zaznaczyć to zakładają, że po kilkunastu dniach będziesz znał język tego nie powinni zakładać, bo każdy uczy się we własnym tempie nawet jak jest super metoda :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Direct Language Hub opinie
« dnia: Maj 24, 2018, 01:18:28 pm »
Na duży plus na pewno zasługuje to, że na jeden dzień możesz mieć dostęp do wszytskich kursów i się zastanowić i czy chcesz z tego kursu skorzystać czy też nie. Każdą nową rzecz zaczynasz od powtórek :)
Ucząc się języka tylko nie zgub motywacji i będzie dobrze.

Ćwiczenia przygotowujące do rozmowy to przede wsyztskim rozmowa, opisywanie różnych obrazków rozmawianie o danym zagadnieniu najwięcej daje praktyka skoro uczycie się we dwie to możecie przerobić tak naprawdę każdy dział wszystkie podstawowowe rozmowki nie przejmujcie się na początku czasami skupcie się tylko na 4 podstawowych i będzie dobrze :)

13
Forum Język Angielski / Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Maj 15, 2018, 04:25:45 pm »
Witam
Korzystał ktoś może z kursu ESKK? jaka jest cena tego kursu i możliwe efekty po roku czasu? Interesuje mnie pakiet dla początkujących, ale dla srednio zaawansowanych też może być . O co chodzi tam z możliwością  wyboru metody nauki?
Szukam kursu który, ktory przygotuje mnie do mowienia w tym języku oraz przypomnij podstawy. Generalnie chcę trochę podszlifować mój język. ;)

14
Forum Język Angielski / Odp: Angielski oxford opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 03:52:46 pm »
Moja koleżanka z roku w Radomiu chodziła do tej szoły, atmosfera i kadra jak najbardziej miła. Niestety duże grupy i koszty jak na studentkę były za duże i musiała zrezygnować. Teraz uczy się z Enlinado na facebooku, bierze udział w live -ach na żywo w poniedziałki.
Kursy zdecydowanie mają to do siebie, że można się uczyć kiedy się chce i za małe pieniądze mamy dostosowany materiał i wsparcie. :) :)

15
Forum Język Angielski / Empik School angielski CENA
« dnia: Maj 13, 2018, 08:20:00 pm »
Co sądzicie o Empik School? Jaka jest cena za rok w tej szkole? Nigdzie nie mogę znaleźć za dużo informacji na ten temat, wiem że cieszy sie dużą popularnością i tyle.
Pytam o szkołę językową, chociaż wiem że są już coraz mniej popularne, ale ja na należe do takiego typu osób co je musi ktoś do czegoś zmuszać, żeby coś zrobiły...
Musze mieć dyscyplinę i tą świadomość, że ktoś coś ode mnie chce. Jeżeli macie jakieś rady na naukę systematyczności ogólnie i ucząc się języka to chętnie je poznam. ;)

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy