Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Aleksandra

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Grama to nie drama
« dnia: Listopad 05, 2018, 08:20:57 pm »
Widziałam filmiki z panią Arleną i wydaje się być bardzo kompetentną osobą. Też bardzo ciekawi mnie ta książką i jak tylko przetestuje.
Czy dostępne tam wyjaśnienie są faktycznie w języku młodzieżowym i czy to wam pomagało czy też nie?

2
Forum Język Angielski / Odp: skills for matura opinie
« dnia: Październik 04, 2018, 02:28:44 pm »
Witajcie. Szukam opinii na temat skills for matura interesują mnie zestawy egzaminacyjne z tego wydawnictwa.
Chciałbym się dobrze przygotować do matury, siostra powiedziała że jak będę robił dużo testów to wszystko mi się utrwali.
Czy ktoś z was uczył się ze skills for matura? Jak macie jakieś sprawdzone metody przed maturą z języka angielskiego to też chętnie poznam :)

Niestety nie korzystałam z tego wydawnictwa, mature miałam rok temu i mogę Ci trochę doradzić. Polecam Ci przerobić wszystkie pytania co były dotychczas dzięki temu rozgadasz się, fajnie by było jakbyś z kimś rozmawiał po angielsku to też dużo pomaga.
    • Staraj się mówić kiedy się tylko da i o czym chcesz. To mega pomaga.
      Ja np przypomniałam sobie wszystkie słówka korzystając z kursu Enlinado 500 zwrotów, dzięki temu mogłam zdecydowanie więcej powiedzieć bo znając zwroty Twój zasób słów się powiększa ;)

3
Forum Język Angielski / Odp: angielski w samochodzie mp3
« dnia: Wrzesień 28, 2018, 02:15:02 pm »
Tak ja słucham i bardzo polecam taką metodę nauki, zawsze więcej słówek się utrwali. Jeżeli szukasz takich słówek to wybierz zwroty zdecydowanie lepiej się uczyć tak słówek. Ucząc się zwrotów więcej powiesz niż znając same słówka, ale to nie jest jedyny plus. U siebie zauważyłam, że szybciej zapamiętuje zwroty niż naukę samymi pojedyńczymi słówkami :)

4
Forum Język Angielski / Odp: angielski w telefonie aplikacje
« dnia: Wrzesień 28, 2018, 02:12:26 pm »
Nie wiem czy korzystając z samej aplikacji  nauczysz się języka, pamiętaj ze to tylko taki dodatek do nauki. Fajnie poszukać jeszcze jakichś innych sposobów na naukę języka np kurs językowy. Ostatnio korzystam z Enlinado 500 zwrotów uczę się w samochodzie i w domu gdzie chce mam słówka i lektora do słówek.
Nauka zwrotami u mnie to strzał w 10, zawsze tylko słówka i szybko zapominałam a zwroty utrwalają mi się na dłużej :P

5
To chyba kwestia bardzo indywidualna i zależy od przygotowania, trzeba ćwiczyć mówienie musisz ''gadać, gadać'' kiedy tylko przyjdzie taka okazja :)
Dzieci najpierw uczą się mówić a później gramatyki, więc idz tą drogą. Poczytaj o angielskim metodą dziecka :)
Ja kiedyś miałam podobny problem, ale od czasu kiedy pracuje w sieciówce w galerii przełamałam się, bo sporo trafia się nam obcokrajowców. Zaczęłam słuchać nagrania później powtarzać i gadać z koleżanką i jakoś poszło :)

6
Forum Język Angielski / Odp: english for matura opinie
« dnia: Wrzesień 26, 2018, 01:52:20 pm »
Słyszałam o książce, ale nie korzystałam ja uczyłam się przed maturą z kursem językowym i szczerze każdemu polecam iść tą drogą :)
Warto oczywiście posiadać jakieś repetytorium, bo to zawsze się przyda, ale ja miałam tylko podręcznik szkolny słówka i kurs. To mi spokojnie wystarczyło do zdania matury na dobrym poziomie.Czasu do matury jest jeszcze sporo, więc można poszukać jakiegoś kursu.
Ja korzystałam z Enlinado i serdecznie polecam :)

7
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 10, 2018, 12:23:36 pm »
Hej :) a Wy jak uczycie się słówek? Macie jakieś sprawdzone metody?
 Wiem, ze właśnie w kursie smart lang uczy się słów widząc je i słuchając.
Czy to dobry sposób na naukę? :)

Ja teeż uczę się zwrotami i polecam Ci iść tą drogą i wyrzucić wszystkie kartki czy zeszyciki z zapisanymi słówkami marnuje się tylko czas ucząc się w taki sposób. Ja się o tym przekonałam na własnej skórze, że nauka frazami jest zdecydowanie lepiej opłacalna. ;)

8
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 12:21:21 pm »
To nie jest tak, że po prostu oni dają zwyżoną cenę a niby obniżają tyle co kurs jest ogólni wart? :)
Ja wolę korzystać ze sprawdzonych kursów, które nigdy takich incjatyw nie brały i ceny za kurs są normalne. Nie oceniam, bo opinie widziałam negatywne i pozytywne może faktycznie komuś udało się zaoszczędzić w tym programie, ale dla mnie jest podejrzany.


Znajoma została oszukana w ten sposób nie dostałą tego co miała i kasa wcale się tak nie zgadzała.
Ja też zawsze powtarzam, że lepiej korzystać z czegoś co jest sprawdzone, jeżeli ludzie tak podają swoje dane gdzie popadnie no to jest tylko ich wina. W sumie przeczytać o takim sporym dofinanswoaniu to każdy na pierwszy rzut w to wierzy, może istnieją uczciwe kursy które dofinansowują, ale nie intresowałam się już tym tematem
Ja tylko polecam korzytsać ze sprawdzonych kursów, które mają pozytywne opinie ;)

9
Forum Język Angielski / Odp: 1000 najczęściej używanych angielskich słów
« dnia: Sierpień 02, 2018, 12:29:34 pm »
Kiedyś usłyszałam, że aby mówić w języku wystarczy znać 1000 najczęściej używanych słów :) Skąd mogę pobrać takie najczęściej używane słówka, zna ktoś może jakieś aplikacje lub kursy?
Jak do tego podchodzicie czy 1000 słówek wystarczy, żeby się swobodnie komunikować? Ja jeszcze nie mam żadnego zdania wyrobionego na ten temat, wierzę że mi się to uda :)

Ty się Kochana lepiej zastanów czy na pewno chcesz się uczyć słówek. Nauka słówek jest pracochłonna i nie daje zawsze takich efektów jak chcemy......
Pobrać słówka możesz z internetu tylko troche poszukaj ja polecam pobrać, ale w wersji mp3 lepiej się ucząc słysząc.

10
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Sierpień 02, 2018, 12:24:48 pm »
Wystarczy troche poszukać i na pewno znajdziesz w internecie jakieś wersje demo. Moja kuzynka to nawet codziennie jak dojeżdza do pracy to słucha tych nagrań :D
Czasami się z niej śmieje, ale jak się nad tym zastanowie to ma sens.

11
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« dnia: Sierpień 02, 2018, 12:22:08 pm »
Moja kuzynka uczyła się i frazami i slówkami. Z fraz była bardzo zadowolona nauka słówek kosztowała jej więcej czasu, jakoś to jest że latwiej nam zapamiętać zdanie niz pojedyńcze słówko no coż...
Dla pocieszenia ja też własnie mam zamiar się uczyć słówek mp3 i chyba wybiorę naukę zwrotami wydaje mi się to najlepsze rozwiązanie.. :):):

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 31, 2018, 01:52:53 pm »
Myślałam, że tylko ja mam z tym problem, ale jakoś trzeba się uczyć. Hmm  a jakie metody na naukę słówek przed sprawdzianem z ogromnej listy słówek? Tutaj tylko chyba pamięciówka wchodzi w grę no niestety jesteśmy terroryzowani taką nauką przez nauczycieli.
Boje się teraz po wakacjach wrócić do szkoły, bo znowu się zacznie ta nauka 100 słówek co tydzieeń :((:(:

13
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:09:24 pm »
Ja też mam problemy z nauką słówek jeżeli chodzi o ich zapamiętywanie. Jakie znacie sprawdzone sposoby na skuteczne ich zapamiętanie? Na pewno u mnie fiszki się nie sprawdzą, bo nie lubie tej metody i nie umiem się nią uczyć.
Staram się układać jakieś zdania z tymi słówkami, ale dalej mało. Ktoś coś więcej o Enlinado 500 zwrotów czy nagrania tam są przez native speakera????

14
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Lipiec 16, 2018, 03:14:47 pm »
Ja np ucząc się słówek korzystam z kilku punktów, określam jaką częścią zdania jest słówo, jego antonimy i synonimy oraz układam z nim zdania czasami też staram się tłumaczyć  dane słówko. Nie uczyłam się jeszcze słówek mp3 jestem ciekawa czy ta metoda u mnie też się sprawdzi.
A wy jak się uczycie?

15
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 12, 2018, 06:55:05 pm »
Też własnie szukam opinii na temat tego produktu. Chciałam go kupić mojej mamie. Ja staram się trzymać dietę, ale nie jakąś drastyczną i ćwiczę ze znanymi fitneskami.
Kurcze Gubałka skoro badania dobre masz to może skorzystaj z porad trenera personalnego dobierze Ci odpowiednie ćwiczenia ;)

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Empik School angielski CENA
[Forum Język Angielski]
Czarna
Grudzień 13, 2018, 11:29:14 pm
topic speakingo angielski
[Forum Język Angielski]
kamil
Grudzień 12, 2018, 09:43:12 pm
topic tutlo opinie
[Forum Język Angielski]
marzenka
Grudzień 12, 2018, 08:33:23 pm
topic six pack english opinie
[Forum Język Angielski]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:16:13 pm
topic Włam się do mózgu opinie
[Sposoby nauki]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:06:53 pm