Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Aleksandra

Strony: [1] 2
1
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 10, 2018, 12:23:36 pm »
Hej :) a Wy jak uczycie się słówek? Macie jakieś sprawdzone metody?
 Wiem, ze właśnie w kursie smart lang uczy się słów widząc je i słuchając.
Czy to dobry sposób na naukę? :)

Ja teeż uczę się zwrotami i polecam Ci iść tą drogą i wyrzucić wszystkie kartki czy zeszyciki z zapisanymi słówkami marnuje się tylko czas ucząc się w taki sposób. Ja się o tym przekonałam na własnej skórze, że nauka frazami jest zdecydowanie lepiej opłacalna. ;)

2
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 12:21:21 pm »
To nie jest tak, że po prostu oni dają zwyżoną cenę a niby obniżają tyle co kurs jest ogólni wart? :)
Ja wolę korzystać ze sprawdzonych kursów, które nigdy takich incjatyw nie brały i ceny za kurs są normalne. Nie oceniam, bo opinie widziałam negatywne i pozytywne może faktycznie komuś udało się zaoszczędzić w tym programie, ale dla mnie jest podejrzany.


Znajoma została oszukana w ten sposób nie dostałą tego co miała i kasa wcale się tak nie zgadzała.
Ja też zawsze powtarzam, że lepiej korzystać z czegoś co jest sprawdzone, jeżeli ludzie tak podają swoje dane gdzie popadnie no to jest tylko ich wina. W sumie przeczytać o takim sporym dofinanswoaniu to każdy na pierwszy rzut w to wierzy, może istnieją uczciwe kursy które dofinansowują, ale nie intresowałam się już tym tematem
Ja tylko polecam korzytsać ze sprawdzonych kursów, które mają pozytywne opinie ;)

3
Forum Język Angielski / Odp: 1000 najczęściej używanych angielskich słów
« dnia: Sierpień 02, 2018, 12:29:34 pm »
Kiedyś usłyszałam, że aby mówić w języku wystarczy znać 1000 najczęściej używanych słów :) Skąd mogę pobrać takie najczęściej używane słówka, zna ktoś może jakieś aplikacje lub kursy?
Jak do tego podchodzicie czy 1000 słówek wystarczy, żeby się swobodnie komunikować? Ja jeszcze nie mam żadnego zdania wyrobionego na ten temat, wierzę że mi się to uda :)

Ty się Kochana lepiej zastanów czy na pewno chcesz się uczyć słówek. Nauka słówek jest pracochłonna i nie daje zawsze takich efektów jak chcemy......
Pobrać słówka możesz z internetu tylko troche poszukaj ja polecam pobrać, ale w wersji mp3 lepiej się ucząc słysząc.

4
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Sierpień 02, 2018, 12:24:48 pm »
Wystarczy troche poszukać i na pewno znajdziesz w internecie jakieś wersje demo. Moja kuzynka to nawet codziennie jak dojeżdza do pracy to słucha tych nagrań :D
Czasami się z niej śmieje, ale jak się nad tym zastanowie to ma sens.

5
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« dnia: Sierpień 02, 2018, 12:22:08 pm »
Moja kuzynka uczyła się i frazami i slówkami. Z fraz była bardzo zadowolona nauka słówek kosztowała jej więcej czasu, jakoś to jest że latwiej nam zapamiętać zdanie niz pojedyńcze słówko no coż...
Dla pocieszenia ja też własnie mam zamiar się uczyć słówek mp3 i chyba wybiorę naukę zwrotami wydaje mi się to najlepsze rozwiązanie.. :):):

6
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 31, 2018, 01:52:53 pm »
Myślałam, że tylko ja mam z tym problem, ale jakoś trzeba się uczyć. Hmm  a jakie metody na naukę słówek przed sprawdzianem z ogromnej listy słówek? Tutaj tylko chyba pamięciówka wchodzi w grę no niestety jesteśmy terroryzowani taką nauką przez nauczycieli.
Boje się teraz po wakacjach wrócić do szkoły, bo znowu się zacznie ta nauka 100 słówek co tydzieeń :((:(:

7
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:09:24 pm »
Ja też mam problemy z nauką słówek jeżeli chodzi o ich zapamiętywanie. Jakie znacie sprawdzone sposoby na skuteczne ich zapamiętanie? Na pewno u mnie fiszki się nie sprawdzą, bo nie lubie tej metody i nie umiem się nią uczyć.
Staram się układać jakieś zdania z tymi słówkami, ale dalej mało. Ktoś coś więcej o Enlinado 500 zwrotów czy nagrania tam są przez native speakera????

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Lipiec 16, 2018, 03:14:47 pm »
Ja np ucząc się słówek korzystam z kilku punktów, określam jaką częścią zdania jest słówo, jego antonimy i synonimy oraz układam z nim zdania czasami też staram się tłumaczyć  dane słówko. Nie uczyłam się jeszcze słówek mp3 jestem ciekawa czy ta metoda u mnie też się sprawdzi.
A wy jak się uczycie?

9
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 12, 2018, 06:55:05 pm »
Też własnie szukam opinii na temat tego produktu. Chciałam go kupić mojej mamie. Ja staram się trzymać dietę, ale nie jakąś drastyczną i ćwiczę ze znanymi fitneskami.
Kurcze Gubałka skoro badania dobre masz to może skorzystaj z porad trenera personalnego dobierze Ci odpowiednie ćwiczenia ;)

10
Forum Język Angielski / Odp: nauka słówek angielski
« dnia: Lipiec 11, 2018, 03:04:36 pm »
Jak sądzicie ile słówek lub wyrażeń wystarczy, żeby się swobodnie komunikować? Ja chciałabym sama zgormadzić taką listę może tworząc ją zapamiętam niektóre wyrazy itp.
Ja jestem wzrokowcem i typowo ucze się widząc no słówko przy obrazku. Bardzo lubię takie ćwiczenia gdzie mogę dopasować słówka do obrazków.

11
Forum Język Angielski / Odp: ellalanguage Opinie
« dnia: Lipiec 02, 2018, 02:57:50 pm »
Znajomi korzystali nie mieli zastrzeżeń do kursu.
Rozalie, myślę że jeżeli chodzi o systematyczność to nie jesteś sama niestety. Ważne, żeby były chęci moim zdaniem reszta przychodzi z czasem. Fajnie jak polubisz naukę języka, bo wtedy nie będzie złem koniecznym. Ja się uczę języka opisując obrazki i pisząc na forach internetowych z ludźmi :) Metod jest wiele na naukę w domu - możesz też uczyć się z darmowymi aplikacjami.

12
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Lipiec 02, 2018, 02:52:31 pm »
Dokładnie jak wyżej wspomnano też słyszałamo tym kursie, że on działa w relacji uczeń nauczyciel. Wiec jak może działać z płytą czy z podręcznikiem? Też radzę poczytać opini o książkach z tej metody :)

Sama nie wiem czy umiałabym się uczyć tak, jakby ktoś szybko wymagał ode mnie poprawnej odpowiedzi. Myśle, że najswobodniej jest uczyć się języka w rozmowie na pewno nie stresowałbyś się tym czy źle odpowiesz. :)

13
Forum Język Angielski / Odp: etutor cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 11:14:19 pm »
Ja mówić nauczyłam się bodajże po 6 miesiącach, nie był to zaawasnwoany angieslki, ale mówiłam. Miałam to szczęście, że mój chłopak umie doskonale język angieslki i my bardzo czesto rozmawialiśmy w tym języku nawet pisaliśmy sms całe dnie po angielsku. Jak nie znałam jakiegoś słówk to zawsze google tłumacz dawał rade.

Wypowiadam się tu, bo chciałam uświadomić niektórym, że bez podjęcia praktyki tzn rozmowy z drugą osobą nie nauczycie się języka możecie sobie o mnie myśleć co chcecie, ale taka jest prawda sami się o tym przekonacie. I tu nie ma znaczenia kto ile wyda kasy za kurs czy szkołę językową..

14
Forum Język Angielski / Odp: Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 12:03:16 am »
Ja tam nie uczyłam się nigdy w takim rygorze, ale przeglądając youtube i kursy natknęłam się na kurs Enlinado - kurs który uczy posługiwać się językiem, rady dotyczące nauki dowiedziałam się pierwszy raz o nich i do dziś stosuje. 

Nie boję się dzięki temu rozmawiać z native speakerami czy z kimś z obcego kraju.
Bardzo motywujący kurs godny polecenia. Zresztą masz darmową lekcję do zobaczenia więc sama ocenń :) :)            Życze powodzenia !!!

15
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:37:23 am »
Moja kuzynka korzystała, właśnie co warto dodać wcześniej możesz sobie zlukać darmową lekcję dzięki temu będziesz wiedzieć czy warto z kursu korzystać. Masz cały czas dostęp do ćwiczeń więc możesz się uczyć gdzie chcesz i ile chcesz i uczysz się gotowych zwrotów.

Właśnie jak wy uczycie się słówek w języku angielskim? Ja sama już nie wiem gdzie robie błąd, że zapominam  po kilku tygodniach tego co umiałam doskonale.. :( Wiem, że jak się ich też nie używa codziennie to moga wylatywać, ale nawet jak widze napisany wyraz to go nie kojarze a przecież wiedziałam co on znaczył.

Na pewno odradzam uczyć się z fiszek. Można się uczyć na wiele sposobów : Wymyślać zdania, uczyć się całymi zdaniami, wymyślać skojarzenia - tutaj problematyczne słówko na pewno zostanie zapamiętane na dłużej niż takie które zostało po prostu wbite do głowy ze 100 innych jeszcze :)

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic english for matura opinie
[Forum Język Angielski]
Tomaszz
Wrzesień 24, 2018, 08:47:58 pm
topic teraz matura angielski opinie
[Forum Język Angielski]
ewcia93
Wrzesień 24, 2018, 08:42:52 pm
topic jak zacząć naukę angielskiego
[Forum Język Angielski]
pablo33
Wrzesień 24, 2018, 08:37:55 pm
topic skills for matura opinie
[Forum Język Angielski]
danbalan
Wrzesień 24, 2018, 07:28:12 pm
topic kosmetyki naturalne...
[Ogólnie]
krupińska
Wrzesień 24, 2018, 05:20:04 pm