Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - nayka

Strony: [1]
1
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 02:06:30 pm »
Ktoś korzystał z refundacji? Jak tak to z jakiego kusu i jakie wymagania trzeba był spełnić?
Ostatnio natknęłam się na kilka stron gdzie obiecują 80% dofinansowanie jestem ciekawa jak to działa w praktyce :)
Myślę, że reklama działa na ludzi, bo jednak 80% to spore dofnansowanie, dla mnie to troche podejrzane dlatego jestem ciekawa opinii :)

2
Forum Język Angielski / Odp: Najważniejsze słówka angielskie
« dnia: Lipiec 22, 2018, 09:45:31 pm »
Ja już nie wierze w 1000 najważniejszych słówek czy 100. Dla mnie nie ma czegoś takiego- wszystkie slówka są ważne, ale trzeba się ich uczyć w bardziej naturalny sposób niz kucie na pamięć. Można ich się całkowicie nie pozbywać, bo np dziennie można się uczyć po słówku i wymyślać z nim zdania jego znaczenie itp.. Ja wiem po sobie ucząc się słówek pamietałam je bardzo krótko :(
Bardzo chętnie przetestuje kurs Enlinado, bo chciałam uczyć się całymi zwrotami a z filmów nie umiem się uczyć.

3
Wydaje mi się, że 100 to nic Ci nie da zmarnujesz tylko sporo czasu ucząc się ich tak na raz. Mozna się uczyć dziennie po 2 słówka, ale  opisując je jak się da znaczenie, skojarzenia zdania z tym slówkiem tak jak mówie, żeby zostało w głowie.
Nie uczyłam się jeszcze zwrotami z Enlinado, ale jestem ciekawa tej metody. Jak spróbuje to dam znać czy działa:)

4
Forum Język Angielski / Odp: Angielski sita cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:36:12 pm »
Kurs jest dosyć drogi, ale wiadomo nie dla kazdego dla jednego drogi dla drugiego nie. Jeżeli masz kase to dlaczego masz nie skorzystać. Ucząc się w stanie relaksacji na pewno osiągniemy wyższe wyniki to jest raczej oczywiste.
Moje sposby na skuteczną naukę to oglądanie filmów i rozmawianie, opisywanie tego co widzę w języku angielskim, nauka języka może się stać pasją jeżeli nie będziemy jej traktować jako zło konieczne. W moim przypadku się stała pasją od kiedy posłuchałam troche nagrań promocyjnych kursu Enlinado z youtube zostałam zmotywowana do nauki i usłyszane rady wykorzystuje do chwili obecnej :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:30:38 pm »
Tak osoba Harolda wydaje się bardzo ciekawa, teraz na wzór jego kursu 2 tygodniowego powstało bardzo dużo podobnych zamienników. Nie wiem kto się na nie łapie, ale myśle że bardzo zdesperowane osoby. Nie oceniam kursu Harolda, ale czas 2 tygodnie na opanowanie języka to moim zdaniem za mało. Chyba, że uwzględniałby, że tylko osoby na poziomie średnim i w 2 tygodnie cisną język i podskoczą o poziom wyżej to może wtedy bym uwierzyła w skuteczność takich kursów :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:25:17 pm »
Moja nauczycielka od angilka kiedyś o tym wspominala, to masz różne ceny bo ten program składa się z płyt CD plus książka :) Na jakiejś stronie do sprzedaży widziałam za 101, ale ceny mogą być różne. Kurs uczący od podstaw do poziomu zaawansowanego. Masz tam i naukę słówek i lekcję oraz uczysz się pisać teksty :)
Ja Ci nie polecam nauki z fiszek, bo uczysz się jednego znaczenia danego słówka poza tym jak nie będziesz używać później tych słówek systematycznie to ich zapomnisz i to nie ma sensu. :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 29, 2018, 09:52:17 pm »
Szukam kursu dla brata też zastanawiam się właśnie nad kursem lub szkołą językową. Czy etutor jest dobrym kursem dla kogoś na średnim poziomie?

Wiem, że jeżeli się jest na średnim poziomie to spokojnie można się uczyć języka samemu korzystając z różnych metod, ale moj brat sam nie umie zero chęci motywacji i wszystkiego. Chciałam zafundować mu jakiś kurs na urodziny może zainteresuje się trochę bardziej dzięki temu językiem.

Ja nauczyłam się języka sama, może nie jestem na super wysokim poziomie, ale umiem się dogadać. Należę do tych osób, które lubią same się uczyć. Ucząc się języka wcale nie kładżcie nacisku na GRAMATYKĘ!!

8
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg opinie
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:27:25 pm »
Nie nazwałabym tego hipnozą może stan wprowadzający w relaks? Wtedy nasz umysł inaczej pracuje jesteśmy skłoni więcej zapamiętać to naturalne.

Skoro autorko już coś umiesz to teraz jest idelany moment na szlifowanie języka! Możesz to robić na różne sposoby, tłumaczyć piosenki, oglądac filmy i seriale czy czytać książki dużo tego mogę wymieniać. Pamiętaj o powtarzaniu i systematyce bez tego w 7 lat się nie nauczysz wiem co mówie. Zawsze u mnie książka leżała miałam się uczyć, ale zawsze tysiąc rzeczy było ciekawszych niż książka. Dlatego odstawiłam typowe repetytorium i uczyłam się z intenetu z filmików itp :)

9
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 3 miesiące
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:23:39 pm »
Po pierwsze to fajnie, że uczycie się razem a jeżeli znacie rosyjski to zdecydowanie łatwiej będzie wam nauczyć się języka angielskiego tak to działa jak już umie się jakś dodatkowy język to pozniej jest zdecydowanie łatwiej :) Starajcie się dużo rozmawiać może uczcie się działami i robice sobie razem fiszki do kazdego działu poźniej układajcie z nimi zdania i rozmawiajcie.
Możecie odgrywać różne scenki, dialogi w kawiarni, u lekarza no dużo tego. :) Powodzenia

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 4 miesiące
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:20:30 pm »
Ja nie biorę pod uwagę za bardzo miesięcy w nauce wolę sie nauczyć dobrze sama w rok, a nie w kilka miesięcy po łebkach :) Może jak ktoś korzysta z kursu to łatwiej mu się nauczyć w pól roku, ma wsyztsko podane dodatkowo ma kontakt z prowadzącym i podane jakieś metody do nauki :)   Ja zawsze wszystkiego uczyłam się sama, aż do skutku owszem korzystam sporo z youtuba i aplikacji do nauki no dobra jest duolingo jest to jedna z wielu pomocy, ale dobra można się sprawdzić i czegoś nauczyć.
Oczywiście nie nauczymy się języka z samej aplikacji trzeba korzystać z wielu pomocy.

11
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg fiszki
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:17:58 pm »
Fiszki moim zdaniem są okej, ale zrobione samodzielnie i nie dla początkujących. Każdy ma wyrobione zdanie na temat nauki słówek każdy uczy się inaczej. Ja kiedyś uczyłam się fiszek z koleżanką i to było na prawde pomocne jak uczymy się z kims sama nigdy z fiszek się nie uczyłam.
Dodatkowo starałyśmy się wymyślać jakieś zdania ze słówkami i dzięki temu słówka utrwalały się w pamięci :)

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 1 miesiąc
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:15:00 pm »
Załóżmy, że do komunikacji potrzebne jest ponad 1000 słówek to ucząc się tam codziennie po 40 to dobry start, ale czy będziesz je pamiętać po miesiącu?
Uważam, że to nie jest dobre uczyć się codziennie po tyle słówek mniejszą liczbę można lepiej zapamiętać. Wracając do tego miesiąca nauczysz się tych słowek, ale gdzie ich użycie w swobodnej komunikacji? Gdzie czas na naukę czasów? No własnie miesiąc to zdecydowanie za mało.

13
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 miesiące
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:09:41 pm »
Za mało zdecydowanie, żeby nauczyć się języka. W 2 miesiące mozna nauczyć się poro słownictwa można owszem zacząć mówić już w tym języku, ale będzie cięzko. To jest fajny moment, żeby po 2 miesiącach zacząć czytać książki po angieslk lub oglądać filmy.
 Sama czytałam Harrgo Pottera na początku denerwowałam się strasznie większość słówek była dla nie znana, ale w połowie książki już  czułam się lepiej niektóre się powtarzały dzięki temu sporo słówek się nauczyłam.
Weź jakąś z filmu który Ty lubisz, czy książke z tematyki która Cie interesuje w języku angielskim oczywiście :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Język angielski w 6 miesiący
« dnia: Marzec 31, 2018, 03:06:39 pm »
Język angielski w 6 miesięcy wydaje się, że to mało ale w pół roku można się nauczyć na prawde sporo podchodząc do nauki oczywiście systematycznie i sumiennie :)
Moim zdaniem w 3 miesiące da się nauczyć mówić reszta to już ćwiczenia praktyka, fajnie jakbyś miała z kim rozmawiać poszukaj takich osob do nauki języka na internecie mysle, że Ci się uda :)

15
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy IT
« dnia: Marzec 31, 2018, 02:55:54 pm »
Dla mnie IT to czarna magia. Tutaj trzeba uczyć się zdecydowanie języka biznesowego moim zdaniem. Poucz się charakterystycznych  słówek związanych z biznesem.
Ucz się z translatorem jak wyżej wspomniano wtedy będziesz mieć pewność, że dobrze wymawiasz pozniej już możesz stosowac różne metody nauka z filmów z książek jak najbardziej wskazana :)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Studia - jakie?
[Ogólnie]
Basia
Październik 21, 2018, 05:42:19 pm
topic Konto 360 w millenium banku
[Ogólnie]
lekk
Październik 16, 2018, 10:39:58 am
topic Gdzie polecacie wziąc chwilówkę
[Ogólnie]
aloes
Październik 15, 2018, 02:35:06 pm
topic Porzadek dziedziczenia
[Ogólnie]
lekk
Październik 15, 2018, 11:55:11 am
topic Jak zacząć naukę angielskiego?
[Forum Język Angielski]
ewa32
Październik 14, 2018, 04:24:58 pm