Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Gubalka

Strony: [1] 2
1
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 11:34:34 am »
Znajoma mnie ostrzegała, żeby uważać w internecie na super metody nauki typu w 2 tygodnie itp. Ja słyszałam różne opinie jedni e ostrzegają, żeby uważać opinie są zarówno pozytywne jak i negatywne.  :)
Ja bałabym się chyba zaryzykować zawszę uczę się sama w domu  i myslę, że na razie mi to wystarczy ;)

2
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów angielski
« dnia: Sierpień 09, 2018, 11:23:38 am »
Zdecydowanie za dużo jak na raz, po co się tak katować takimi listami?
Ja się kiedyś uczyłam działami tak po 50 słówek i mogę teraz wymienić 20 % z tego, ale uczyłam się bo musiałam do szkoły. Sama w życiu nie kułabym tak tych słówek.
Jeszcze jakbyśmy później używali tych słówek robili z nimi jakieś zdania to był zrozumiała, ale to była kartkówka za kartkówką.

3
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Sierpień 03, 2018, 04:14:33 pm »
Ja też nie lubię się uczyć słówek, ja mam w ogóle problem z ich wymową. Zna ktoś może jakąś stronkę gdzie sobie powpisuje słówka i mi wyskoczy jak się je wypowiada? (Sprawdzoną)
Wiem, że jest tego troche w internecie, ale nie mam przekonania czy słowka są dobrze wypowiadane :D
Uczę się dopiero więc mam prawo tego nie wiedzieć. Widzę, że jest tu dyskusja to może ktoś podratuje ;)

4
Forum Język Angielski / Odp: 1000 najczęściej używanych angielskich słów
« dnia: Sierpień 03, 2018, 04:08:52 pm »
Polecam Enlinado 500 zwrotów - uczysz się zwrotami nagranymi przez native speakerów. ;)
A i co ważne 1000 słówek to kropla w morzu jeżeli chcesz dobrze mówić w tym języku to musisz znać dużo więcej. Tylko nie uczyć ich się tak sztucznie jak w szkole tylko dla siebie w naturalny sposób osłuchując się i otaczając językiem. Słuchać, gadać co się da ile się da i z kim się da to są moje zasady! :)

5
Czy ktoś wie gdzie znajdę 100 najczęściej używanych słów w angielskim???
Chciałbym zacząć naukę języka angielskiego w sumie od podstaw i tak pomyślałem, że takie 100 najczęściej używanych słów w angielskim będzie najbardziej odpowiednie na sam początek :)
Ma ktoś może taką listę?

Na sam początek to polecam nagrania dla początkujących a nie listy 100 słówek, bo wcale to nie jest odpowiednie. Stracisz tylko czas, bo jak nie będziesz ich używać to pozapominasz.  Lepiej się uczyć w naturalny sposób otaczając się językiem w granicy rozsądku oczywiście, tak jak uczą się dzieci.

6
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 25, 2018, 07:28:40 pm »
Ktoś coś więcej o nauce zwrotów? Uczę się tych słówek i ucze i mam wrażenie, że po miesiącu ich nie umiem  ;D ;D ;D
Mam też problemy z mówieniem w tym języku.. Ktoś może ma jakieś sprawdzone metody na naukę i wie gdzie mogę znaleźć jakąś przykładową listę zwrotów? Chciałbym w końcu nauczyć się tego języka a robie do niego kilkuletnie podchody ;(


Zlukaj sobie na youtube jakieś zwroty i zobaczysz jak to jest, nie mam do końca przekonania że osoba na yotube wypowiada je dokładnie. Wole dlatego skorzystać z kursu gdzie nagrania są z native spekaerami np Enlinado. ;)

7
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek z angielskiego
« dnia: Lipiec 25, 2018, 07:26:56 pm »
Śledziłam wątek i sprawdziłam dla przykładu na youtube jak to jest uczyć się zwrotami. Szczerze mówiąc zdecydowanie lepiej niż tradycyjnie. Mam zamiar skorzystać właśnie z jakiegoś kursu. Myślę właśnie nad Enlinado, ale chętnie też pobiorę jakieś darmowe aplikacje ktoś może zna?

8
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Lipiec 20, 2018, 01:02:33 pm »
Może jakaś aplikacja o nauki słówek? Znajoma uczyła się z duolingo i była zadowolona. :) Tylko tam nie kuje się słówek tylko trzeba je wstawiać w zdania uważam, że to lepszy sposób na naukę słówek niż standardowe kucie. Ja nauczyłam się słówek oglądając filmy i nagrania mp3 ;)

9
Ogólnie / Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 11, 2018, 08:00:10 pm »
Witajcie.

Mam odwieczny problem z nadwagą, staram się regularnie ćwiczyć robiłam badania jestem zdrowa nawet dietę staram się trzymać i to nic nie daje. Czy słyszeliście o sliminazer jakie są wasze opinie o tym produkcie? Jakie efekty mogę osiągnąc stosując go? Jeszcze jakby ktoś mi napisał gdzie mogę go kupić to będę wdzięczna. :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:32:01 pm »
Siostra się zastanwia jakie efekty na prawdę daję ten kurs? Opinie na jego temat są różne.
Genrelnie nauka z kursami to naszym zdaniem dobry pomysł, kursy językowe w porównaniu do szkół są o wiele tańsze - czasami dużo skuteczniejsze. Wiem  z doświadczenia, bo znam ludzi którzy korzystali iz tego i z tego i wiem co osiągali i w jakim czasie. :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Czerwiec 29, 2018, 02:28:18 pm »
Ceny są właśnie jak wyżej wspomniano różne, masz kurs w wersji demo online także myśle że warto spróbować :)
Na upartego serio można się uczyć w domu i praktycznie nie wydawać kasy w pomocy. Fajnie tylko poznać sprawdzone metody, które przyśpieszają i urozmaicają naukę języka :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Fluentbe angielski cena
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 11:06:39 pm »
A po jakim czasie widoczne są jakieś efekty? Moja kuzynka zastanawia się ze mną nad jakimś kursem. Zawsze uczyłyśmy się same w domu, ale czas wszytsko uszeregować i przypomnieć. Mamy o tyle dobrze, że uczymy się razem i możemy dużo gadać odgrywać scenki. Powiem wam, że rozmowa na prawdę dużo daje. Tylko niestety same jesteśmy na słabym poziomie i czasami nam się nie klei :)

13
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 11:22:39 am »
Ja nie wierzę w to, żeby ktoś mógł posługiwać się tyloma językami biegle. Uważam, że 7 to chyba max, ale nie rozmawiałam z tym człowiekiem to nie sprawdziłam tego :D
Znam kilka osób, którzy umieją 4 języki i potwierdzili, że nie da się nauczyć języka w 2 tygodnie. Jeżeli masz chęci itp to możesz się nauczyć w 6 miesięcy mówić w tym języku i być na takim fajnym poziomie wiadomo, że jeszcze nie na zaawansowanym ale już dużo umieć.

14
Forum Język Angielski / Odp: British Council Polska opinie
« dnia: Czerwiec 10, 2018, 08:04:58 pm »
Znajoma korzystała podejście prowadzących mówiła, że dobre ale dużo sama się uczyła w domu, generalnie pracujesz w grupach. Ja np nie lubie uczyć się w dużej grupie, bo mi nie wchodzi wtedy wole uczyć się sama w domu. :)
W ogole spokojnie można się nauczyć języka w domu korzystajac tylko z internetu..

Zgodzę się w 100%, ale  mozna też korzystac z darmowych aplikacji mieć je na telefonie np duolingo dobra apliakcja pełniąca role kontrolną i przygotowująca do następnych poziomów :) 
Dobrze też znaleźć kogoś do rozmowy wystarczy troche poszperać w internecie i znajdą sie jakieś grupy do nauki za darmo!!

15
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 30, 2018, 11:38:58 am »
Ciotka kiedyś korzytsała z różnych kursów i szkół między innymi z kursu Etutor, brak zastrzeżeń. Natomiast jeżeli chodzi o szkoły językowe to miała pełno. Zero zainteresowania jednostką, praca w dużych grupach za sporą kase przecież za te 2 tysiące to można wyjechać za granicę poprzedzając to nauka w domu! 


Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic english for matura opinie
[Forum Język Angielski]
Tomaszz
Wrzesień 24, 2018, 08:47:58 pm
topic teraz matura angielski opinie
[Forum Język Angielski]
ewcia93
Wrzesień 24, 2018, 08:42:52 pm
topic jak zacząć naukę angielskiego
[Forum Język Angielski]
pablo33
Wrzesień 24, 2018, 08:37:55 pm
topic skills for matura opinie
[Forum Język Angielski]
danbalan
Wrzesień 24, 2018, 07:28:12 pm
topic kosmetyki naturalne...
[Ogólnie]
krupińska
Wrzesień 24, 2018, 05:20:04 pm