Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - pawelll

Strony: [1] 2
1
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 07, 2018, 10:38:04 pm »
Korzystaliście z simple language kurs jakie macie o nim opinie? Gdzie mogę go dostać?
Chciałabym nauczyć się języka angielskiego i niemieckiego. Nie zależy mi, aż tak bardzo na czasie ale nie ukrywam, że super by było gdybym do roku opanowała chociaż jeden język tak, żeby się w miarę dobrze nim posługiwać. :)

W rok czasu spokojnie się nauczysz, ja Ci polecam kurs Enlinado do nauki języka angielskiego na prawdę godny polecenia kurs, z którym nie rozstajesz się po jego ukończeniu!
Chcesz się nauczyć dwóch języków drugiego możesz się uczyć np z aplikacją duolingo? Ja też testowałem i u mnie się sprawdziła.

2
Forum Język Angielski / Odp: Najważniejsze słówka angielskie
« dnia: Sierpień 04, 2018, 12:55:59 pm »
Maryska a jak Ci pwoiem, że najważniejszych słówek jest np 5 tysięcy? To co na to odpowiesz, bo przecież ciężko stwierdzić które słówka są najważniejsze w rozmowie potrzebne są różne słówka. ;)
Dlatego leppiej się uczyć tak, żeby się nauczyć czyli osłuchać języka w naturalny sposób. Dobrze Ci doradzają, żeby się uczyć zwrotami.

3
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Sierpień 04, 2018, 12:50:14 pm »
Ja się uczę z aplikacjami, moja sisotra poleciła mi taka metodę ona zawsze uczyła się sama w domu. Ja np korzystałem troche z duolingo, ale szuka też innych.
Znacie może jakieś darmowe  aplikacje do nauki języka? :) Mało mam czasu na naukę dużo podróżuje i w sumie nauka z telefonu byłaby jak najbardziej okej.
Frazy mp3 też rozważam, mógłbym sobie puszczać je w samochodzie. ;)

4
Kiedyś usłyszałam, że aby mówić w języku wystarczy znać 1000 najczęściej używanych słów :) Skąd mogę pobrać takie najczęściej używane słówka, zna ktoś może jakieś aplikacje lub kursy?
Jak do tego podchodzicie czy 1000 słówek wystarczy, żeby się swobodnie komunikować? Ja jeszcze nie mam żadnego zdania wyrobionego na ten temat, wierzę że mi się to uda :)

Powiem tak niedawno jeszcze sam szukałem takiej listy, ale kupiłem repetytrium i mam słówka uszeregowane co ważne mam tam też frazy! Do tego też własnie mam zamiar skorzystać z jakiegoś kursu, bo w internecie nie widziałem za dużo dostępnych fraz co prawda na youtube troche tego jest, ale czy one są wypowiadane poprawnie to nie wiem.. Wole uczyć się z natie speakerem..

5
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Lipiec 29, 2018, 10:31:26 pm »
Witam,

Na czym polega refundacja jezykowa? Czy na prawdę można dostać kurs za darmo lub w bardzo małej cenie  i bez żadnych haczyków? chciałbym w tym roku wyjechać do pracy za granicę, mój język nie jest jeszcze na tyle komunikatywny żebym czuł się za granicą dobrze. Szkołę już skończyłem więc nic mnie w tym państwie oprocz rodziny nie trzyma.
Jakie macie opinie o refundacjach językowych?

Dostajesz jakieś dofinansowanie na kurs, ale sam się obawiam z tego skorzystać. Chciałabym też coś więcej na ten temat poczytać, bo nie chce żeby później ktoś wykorzystał moje dane. Wiem na pewno, że aby skorzytsać z takiej refundacji musisz spełniać określone waruni a to wiek a to miesjce zamieszkania a to np czy prowadzisz działaność gospodarczą. :))

6
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Lipiec 29, 2018, 10:27:39 pm »
Ja nigdy nie stosowałem żadnych wspomagaczy jedyne co u mnie się sprawdza to sport i trzymanie diety. Każdy  kto chce żyć zdrowo powinien o tym pamiętać.
Może faktycznie czasami lepiej sięgać po coś na motywację np mnie temat hipnozy bardzo zaciekawił. Nigdy sam bym na to nie wpadł, ale poczytałem sobie troche o tym i nie ma się czego obawiać ceny też nie są wygórowane. W sumie dlaczego nie.. :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Słówka angielskie z wymową
« dnia: Lipiec 29, 2018, 10:23:47 pm »
Ja to zawsze ucząc się słówek mam problem z ich wymową. Znowu kiedyś jak się uczyłem jak się czyta to nie umiałem ich napisać bez błędu. :D
Ktoś zna jakieś sprawdzone strony z takimi słówkami? Czy google tłumacz da radę np pojedyńcze słówka sprawdzać jak się wymawia? Mogę sobie tak sprawdzać bez obaw?????????

8
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek z angielskiego
« dnia: Lipiec 27, 2018, 10:46:13 am »
W szkołach też powinni zmienić sposób nauczania a nie męczyć tymi kartkówkami ze słówek. Dlaczego nauczyciele nam to robią? Oni sami nie umieją dobrze języka czy jak to jest?
Przecież każdy wie, że nauka samych słowek to za mało, żeby rozmawiać.

9
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Lipiec 20, 2018, 03:30:33 pm »
Może jakaś aplikacja o nauki słówek? Znajoma uczyła się z duolingo i była zadowolona. :) Tylko tam nie kuje się słówek tylko trzeba je wstawiać w zdania uważam, że to lepszy sposób na naukę słówek niż standardowe kucie. Ja nauczyłam się słówek oglądając filmy i nagrania mp3 ;)

Dokładnie już lepiej coś szukać w formie wstawiania w zdania, bo taką listę to w pierwszej lepszej książce będziesz miał. A duolingo jest płatne?

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Lipiec 10, 2018, 05:54:38 pm »
Ktoś zna jakąs sprawdzoną stronę do pobrania takich słówek? Chciałabym się tak uczyć języka jadąc samochodem, zawsze to jakiś kontakt z językiem.:)
Wiem, że moi znajomi tak jeździli samochodem i słuchali lektora. Zawsze dzięki temu coś się w głowie utrwalało :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Lipiec 01, 2018, 08:59:20 pm »
@Zamet niekoniecznie, ale trzymam kciuki żeby Ci wystarczył pozatym za granicą uczy się języka najszybciej! Poznasz troche teorii a za granicą będziesz miał idealną okazję, żeby wykorzytsać to co umiesz w praktyce. Nie korzystałem z Eskk, ale mnie nauczył mówić kurs Enlinado zobacz sobie lekcję próbną może akurat kurs Ci się spodoba i będzie warto :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 12:41:16 pm »
 Kiedyś myślałem, że fiszki to dobra metoda tylko ze mną coś nie tak dzięki temu, ze skorzystałem ze świetnego kursu Enlinado dowiedziałem się jak się na prawdę uczyć słówek.
Na pewno dam też taką radę od siebie nie ucz się całymi kolumnami, bo słówka nie używane po prostu zostają zapominane. Wracając do wyżej wymienionego kursu on po prostu nauczył mnie mówić nie bać się mówić jak koolwiek to brzmi ;)

 Moim zdaniem ucząc się w domu warto korzystać też z kursów, nie tylko dlatego że mamy wszystko uszeregowane, ale też dlatego ze jest coś co nas motywuje. Znam dużo ludzi, którzy mają problem z motywacją i muszą chodzić na korki, bo sami nie są wstanie odpalić youtube i nauczyć się czegoś z gramatyki..

13
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:51:40 am »
Ja nie wiem czy na prawdę istnieje taka osoba, która może opanować więcej języków niż przykladowo 10, ale jęzeli to prawda to wielkie brawa.
Ja nie wierzę w żadne 2 tygodniowe kursy nie obrażając wyżej wymienionego pana.. Po prostu wiem, że 2 tygodnie na zdrowo myślącego człowieka to za mało. Możesz wykuć jakieś przykladowe zwroty troche słówek, a gdzie gramatyka i zastosowanie języka w praktyce? Myślę, że niektórzy o tej praktyce zapominają.

14
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:47:26 am »
Z tego co wiem to powstał  w opraciu o multimedialny słownik. Co jest fajne to na początku masz test kfalifikacyjny, który podpowie Ci na jakim poziomie jesteś. U tu cene też masz uzależnioną od czasu w jakim chcesz się uczyć za 6 miesięcy jakoś 99zł i pozniej już za rok itp w góre rosną.

A wy uważacie, że w ile da się nauczyć języka?

15
Forum Język Angielski / Odp: etutor cena
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 11:06:07 am »
Cena jest uzleżniona od czasu w jakim chcesz korzystać z tego kursu za 6 miesięcy masz chyba 149 zł ;)
Dobrze, że interesujesz się kursami i nauka w domu ci nie straszna,  bo to są teraz najlepsze metody na naukę moim zdaniem.  Ja się nauczyłem mówić w tym języku może w rok, ale wiem że można dokonać tego krócej tylko wiadomo, że nie będzie to taka romzowa jak rodowitych anglików. Na biegłe posługiwanie się językiem trzeba trochę czasu poświecić, ale żeby się porozumiewać i zostać zrozumianym  wystarczą tak na prawdę 4 czasy...

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy