Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Goskaa

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Preply opinie
« dnia: Czerwiec 20, 2018, 09:30:32 pm »
Brat się uczył ddo matury własnie tak angielskiego przez skype, masz zdjęcia osób krótki opis ich zainteresowań bądz doświadczeń oraz CENĘ ZA godzinie zajęc ceny masz tam przeróżne można troche porównać do korków przez internet, ale na pewno wygodniejszych dla nas :)
Ja jeszcze nigdy nie uczyłam się tak z kimś przez internet trochę bym się bała, że się zbłaźnię. A wy co o tym sądzicie?

2
Forum Język Angielski / Odp: Direct Language Hub opinie
« dnia: Czerwiec 10, 2018, 08:00:17 pm »
Siostrzenica korzystała nie żałowała generlanie bazuje na powtórkach także to co się nauczysz przypominasz aż zostanie w pamięci długotrwałej. :)
Ja sama do tej pory mam np problemy z nauką słówek, bo pamiętam je przez miesiąc po już nic tak samo mam z resztą z czasami itp przed maturą normalnie śmigałam na każdy temat teraz na studiach już tak nie jest jak sobie nie powtarzam. Powiem wam, że z moich doświadczeń wynika, że trzeba ciągle powtarzać rozmaiwać z kimś chociażby oglądać filmy czy słuchać piosenek tak, żeby ten język był obecny w naszym życiu. ;)

3
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ELLA opinie
« dnia: Maj 17, 2018, 05:27:36 pm »
Tak też słyszałam, że tam masz program całkowitego zanurzenia. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to chodzi przede wszystkim o poruszenie naszych wsyztskich zmysłów otaczając się językiem, słuchając go widząc. Moim zdaniem otoczenie się językiem  to dobre przygotowanie do nauki, bo później już stawiasz na rozmowę. Nauka języka to pracochłonna praca, żeby była opłacalna trzeba się poświęcić wbrew pozorom. Fajnie, że ludzie teraz szukają kursów, bo można się uczyć w domu dla siebie nie pod egzamin :)

4
Forum Język Angielski / Odp: British Council Polska opinie
« dnia: Maj 17, 2018, 05:20:53 pm »
Obiła mi się kiedyś ta szkoła o uszy, cięzko jednoznacznie stwierdzić czy warto i nie warto. Każdy ma swój sposoób na naukę jedni wolą mieć wszystko zaplanowane konkretnie drudzy wolą się uczyć w domu. Co moim zdaniem jest dobrym pomysłem w tych czasach i pomijając, że najtanszym. Tylko, że pamiętacie jak przygotowaliście się do egzaminu? To zawsze wszystko powtarza się w domu mimo wszytsko siedzimy tą godzinę w szkole i nie rozumiemy nic, bo wszystko nas rozprasza a powtarzamy sobie w domu i w 10 minut już umiemy.
Dlatego ja zdecydowanie jestem za nauką w domu. ;)

5
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego focus opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 07:31:18 pm »
Brat korzystał i jest to nauka online dużo praktycznych ćwiczeń przygotowujących do opanwania gramatyki, brat korzystał przed egzaminami i dzęki temu wszystko sobie przypominał.
Ważne jest, żeby robić dużo takich powtórek. Co do czytania książek wspomnianych przez autorke wątku, to jak najbardziej, ale jeżeli jesteś na średnim poziomie na podstawie się załamiesz, bo na początku jest ciężko. :)
Otocz się słuchankami na początek i  ucz słownictwa poprzez układanie zdań z uczonymi słówkami. ;)

6
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 23, 2018, 02:35:11 pm »
Nie wiem czy słyszałaś o metodzie : Angielski metodą dziecka. Powiem szczerze, że sama dużo szperam i szukam opinii na temat różnych kursów aż spotkałam tą metodę powiem szczerze, że dla mnie idealna poza tym musimy sobie zdać sprawę, że naszym celem w nauce jest nauka rozmowy. Nie nastawialabym się tutaj na znajomość perfekto wszytskich czasów.
 Dzięki wyżej wspomnianej metodzie dowiedzialam się, że do swobodnego porozumiewania się potrzebuję 4 czasów  czasami jakieś spontany will można pododawać, ale serio uzmysłowiłam sobie to dopiero niedawno.
Przez szkolną naukę nabawiłam się tylko blokady językowej, tzn wstydziłam się mówić :) 

7
Forum Język Angielski / Odp: EXTREME ENGLISH supermemo opinie
« dnia: Kwiecień 20, 2018, 12:57:40 pm »
supermemo posiada darmową aplikację na androida, to dobra inicjatywa, wszystko jest dobre co ma służyć nauce :)
Sama nigdy nie korzystałam z żadnego kursu i za bardzo nie wiem jak tam wygląda nauka? Korzystam z samych aplikacji i oglądam filmiki powiem szczerze, że nie jest to zła metoda bo widze po sobie że przyzywyczajam się do tego języka i bardzo dużo rozumiem :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego EMPIK - cena, opinie
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:33:22 pm »
Oferta kursu Empik jest dobra dla ludzi moim zdaniem, którzy lubią się uczyć w grupach.
Ja nigdy nie lubiłam języka angielskiego w szkole za mało uwagi dla jednego ucznia niestety, praca w dużych grupach co nie niesie ze sobą dużych rezultatów. Pamiętam, że w szkole przegadalam zawsze z koleżanką na angielskim, bo nic się nie działo..
Dużo lepsze efekty dla mnie dała nauka w domu korzystam z youtuba i kursów dostępnych w intenrecie :)
9
Forum Język Angielski / Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Kwiecień 15, 2018, 10:41:34 am »
Co powiecie o nauce z Angielski Terminal-e? Jakie są wasze opnie na temat tego kursu i takiej nauki przez internet?
Zawsze uczyłam się sama korzystając z internetu i to mi spokojnie wystarczyło. Teraz chciałabym nauczyć się mówić w języku angielskim. Czym wyróżnia się kurs Terminal-e jeżeli chodzi o naukę języka?
 
Jeżeli znacie jakieś  sposoby na naukę mowy w języku angielskim jak kolwiek to zabrzmi to chętnie je poznam. Mam duże problemy właśnie z rozmową, rozumiem dużo tekstów pisanych, ale żeby się dogadać to mam duży problem.  :)

10
Forum Język Angielski / Odp: Język angielskie w 2 lata
« dnia: Marzec 30, 2018, 03:28:27 pm »
Dwa lata to dużo czasu, myśle że jeżyka uczy się w kilka lat, żeby opanowac go bardzo dobrze.

Inna kwestia mówienia, bo możemy zacząc już mowic po angirslku po kilku miesiącach, bo co nam potrzebne do rozmowy? Okolo 1000 słów i 4 czasy reszta to kwestia czasu. :)

11
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy
« dnia: Marzec 30, 2018, 03:19:40 pm »
Nie w każdej pracy język angielski jest wymagany na komunikatywnym poziomie, ale moim zdaniem warto go znać.
Uczyć się można na różne sposoby no oglądając filmy i seriale, słuchając muzyki czy z aplikacji np polecam duolingo dobra aplikacja do nauki dla poczatkujących i nie tylko :)

12
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w hotelarstwie
« dnia: Marzec 30, 2018, 03:11:21 pm »
Skoro umiesz język niemiecki to na pewno masz już swoje metody do nauki. Teraz ucz się angielskiego tak jak uczyłaś się niemieckiego.
Zacznji od oglądania seriali z tłumaczeniami wazne, żebyś się osłuchała. Ucz się słowek z translatorem i będzie dobrze. :)
Nie ma co się sterasowac przed rozmową nikt nnas nie wyśmieje za akcent czy źle złożone zdanie. Mówiąc po angielsku zapominaj w ogole o gramatyce staraj się o tym nie myśleć :)

13
Forum Język Angielski / angielski w 4 miesiące
« dnia: Marzec 17, 2018, 02:45:35 pm »
Witajcie.
Widzę, że często pomagacie i staracie się rozsądnie wytłumaczyć problem. Stąd moje pytanie czy mozna nauczyć języka angielskiego w 4 miesiące?
Jeżeli tak to jak tego dokonać, jakie pomoce wy wykorzystywaliście? Ja nigdy nie uczyłam się języka także każda rada dla mnie jest cenna. Jakoś tak się w życiu poukladało mi się w życiu, że język angielski był dla mnie obcy. Słyszałam wiele opini, że to bardzo łatwy język i nie trzeba dużo czasu tylko systematyczności.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy