Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - aloes

Strony: [1]
1
Ogólnie / Odp: Drukarnie internetowe
« dnia: Marzec 20, 2018, 06:45:23 am »
A z jakiego powodu mają niby nie być bezpieczne? Drukarnie internetowe nie róznią sie od tych stacjonarnych No może poza jednym czynnikiem. J est taniej i to czesto o wiele taniej. Tak wieć osobiscie wolę o wiele bardziej drukować właśnie w takich drukarnia a nie wydawać fortunę na drukowanie w drukarniach stacjonarnych. Marnować czas aby im zlecać drukowanie i potem to odbierać.

2
Ogólnie / Odp: Co na problemy z erekcją?
« dnia: Marzec 14, 2018, 07:29:00 am »
No coż. Dobre będzie na pewno;
ograniczenie stresu
lepsza zdrowsza dieta
większa aktywność fizyczna

Jesli to nie pomoze to czasami dobrze jest zastaowić się nad jakimś środkiem na erekcję.

3
Ogólnie / Odp: Informacje o kredytach konsolidacyjnych
« dnia: Marzec 14, 2018, 07:26:48 am »
Z tego co wiem to ograniczenia ciągle są uruchamiane. Banki nie są obecnie tak chętne do dawania pozyczek jak jeszcze kilka lat temu. Trzeba mieć:
dochody
pracę na pełen etat
brak wpisów w bik
Wiele osob odpada na którymś etapie i jeśli chodzi o konsolidację pozostaje pożyczka w firmie prywatnej. Co oczywiście warto jest rozważyć bo oprocentowanie w takich firmach niskie nie jest. Niestety.

4
Nie ma czegoś takiego.Co się liczy:
wykształcenie
samodyscyplina
trochę szczęscia
pewność siebie

Jednej osobie powiedzie się w życiu, drugiej troche nie ale trzeba to zaakceptować. Jednak zwykle jest tak,że więcej się zarabia jeśli więcej się ryzykuje. Jeśli sie nie ryzykuje to nie ma zarobku.

5
Nauka różnych umiejętności / Lublin szkoła medyczna
« dnia: Marzec 14, 2018, 07:22:36 am »
Ktoś moze jest z Lublina i uczy się w szkole medycznej? Na jaką się zdecydowaliście? BO jest ich kilka.

6
Ogólnie / Odp: Autem do ślubu
« dnia: Marzec 08, 2018, 01:04:28 pm »
U nas kłotni nie bylo żadnych. Od samego początku wiedzieliśmy jakie auto chcielibyśmy miec.Postanowilismy zrezygnować z auta zabytkowego ponieważ uznaliśmy,ze lepiej bedzie wygladał nowoczesny , wygodny samochodzik. I zdecydowaliśmy się na tradycyjną wypożyczalnie, wktórej wynajęlismy nowoczesne bmw.

Bmw kierowal świadek, który nie widział w tym niczego złego poniewaz pierwszy raz miał w sumie okazję kierować takim nowoczesnym autem :)

7
Ogólnie / Odp: Jak działają karty kredytowe, proste wyjaśnienie
« dnia: Marzec 08, 2018, 12:58:31 pm »
No coż. Moim zdaniem karta kredytowa tak do konca nie jest złym wynalazkiem. W wielu przypadkach jest to dobry darmowy zastrzyk gotówki, który może nam  pomóć jak mamy problemy finansowe :) Jednak tak jak piszesz. Nie powinniśmy tego nadużywać.
Czasami warto jest również skorzystać z promocji darmowych pożyczek. Niektóre osoby tak nadają na chwilówki, ze są takie złe itp. Ale tak nie jest. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: http://www.finanovacash.pl/pozyczki-online/

8
Ogólnie / Odp: Czy trudno jest zostać pilotem?
« dnia: Marzec 08, 2018, 12:55:16 pm »
Oj trudno. Mam kolege, który jest aktualnie na pilotażu. I nie dość, że musiał bardzo dobrze zdać maturę ( zdawał maturę międzynarodową) to jeszcze musiał przejść szczegółówe testy sprawnościowe. Na początku aplikowal do szkoły w Dęblinie, ostatecznie dostał się do szkoły w Chełmie.

Jednak jeśli nie dostaniesz się na studia to nie znaczy,że nie możesz zostac pilotką. Jest możliwośc zrobienia sobie płatnie kursu na pilota turystycznego ( możesz pilotwać śmigłowce)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy