Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - marsen limbo

Strony: [1]
1
Ogólnie / Odp: Jaka muzyka do nauki
« dnia: Dzisiaj o 09:46:02 am »
Ja zazwyczaj włączam sobie serial w tle, bo jak bym siedziała w ciszy szybko bym się zmęczyłam. Czasami też włączam muzykę, głównie lekkiego rocka  :)

2
Nauka różnych umiejętności / Odp: jak nauczyć sie gotować?
« dnia: Luty 14, 2018, 09:16:37 am »
Myślę, że to kwestia zdolności i tyle. Jak byłam dzieckiem, często gotowała mi moja babcia. To nie były jakieś skomplikowane przepisy, tylko proste rzeczy. Nie używając nowoczesnych urządzeń, setki przypraw te dania byłe przepyszne. Ja natomiast mając tyle możliwości nie potrafię zrobić nic, co by mi tak bardzo smakowało

3
Forum Język Chiński / Odp: Nauka chińskiego
« dnia: Luty 13, 2018, 01:59:50 pm »
Jeezu, tak bardzo chcę nauczyć się chińskiego, ale brakuję mi trochę sił i motywacji. W szkole uczymy się angielskiego przez 11 lat, potem na studia i dalej po tylu latach nie jesteśmy w stanie dogadać się bez problemu po angielsku i ciągle szukamy jakieś kursy, co już do chińskiego to w ogóle porażka.

4
Forum Język Angielski / Odp: Skuteczna nauka angielskiego
« dnia: Luty 12, 2018, 01:23:25 pm »
Wszystko zależy od zdolności osoby i oczywiście lennictwa.  Jak obejrzysz jeden film w tygodniu po angielsku, raczej nie będzie efektów, a jak codziennie jeden to już inna sprawa. Ale najważniejsze jest mówić mówić i jeszcze raz mówić w języku obcym, bo czytanie książek czy słuchanie nie pomoże pokonać barierę językową.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy