Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - kubuS

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: British Council Polska opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 08:14:58 pm »
Oczywiście, że dostajesz certifkaty i to nie jeden. Słyszałam, że jest duża dbałość umownienia materiału, ale to wiecie zależy na jakich nauczycieli traficie jak to z ludzmi bywa szkola moze byc super, a trafimy na kogos kto nie umie przekazac wiedzy i robi się problem.

2
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego ELLA opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 08:10:50 pm »
Słyszałam, że ich nauka opiera się na zanurzeniu w jezyku. Moim zdaniem tylko systematyczne ćwiczenia i właśnie otoczenie się językiem dają największe rezultaty. Mają też darmowe ćwiczenie do przetestowania na stronie słówka i obrazki wydaje mi się, że to dobra metoda nauki. Chociaż trzeba ją urozmaicać każdy uczy się inaczej. :)

3
Forum Język Angielski / Cena za kurs Rosseta Stone
« dnia: Maj 15, 2018, 07:48:54 pm »
Witam

Ile kosztuje cały pakiet kursu Rosseta Stone? Warto w niego inwestować? Nie mogę znaleźć za dużo w internecie na temat tego kursu. Uczę się dopiero podstaw języka angielskiego. W szkole angielski niby był, ale cudem go pozaliczałem nie umiem nawet nic o sobie w nim powiedzieć... Także zależy mi  samych podstawach jak się uczyć słówek, jak czasów na to wszystko szykuje około 1-2 lata intensywnej nauki dam rade? Czy ktoś nauczył się w krótrzym czasie tego języka?  (W szkole nie uczyłem się go z wyboru, poza tym nauczycielce na tym też zbytnio nie zależało)

4
Forum Język Angielski / Angielski sita cena
« dnia: Maj 13, 2018, 08:11:50 pm »
Jaka jest cena kursu sita? Ktoś stosował i jakimi efektami możecie się pochwalić? Ja dużo uczę się z gier, ale to nie do końca to chciałbym sobie poprzypominać  wszystko od podstaw i nie bać się mówić w tym języku. Mam ogromne problemy z rozmową.
Jakie macie sprawdzone sposoby na skuteczną naukę języka? :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Etutor opinie
« dnia: Kwiecień 28, 2018, 08:01:48 pm »
Myślałem kiedyś o jakimś kursie językowym, ale na daną chwilę świetnie się u mnie sprawdza aplikacja duolingo oglądam też dużo filmów po angielsku i staram się czytać książki. Z czytaniem książki jest ciężko, na początku nic się nie rozumie, ale już w połowie książki niektóre słowka się powtarzają i jest dobrze :)
Także można się nauczyć języka też bez żadnych szkół itp..

6
Forum Język Angielski / Odp: EXTREME ENGLISH supermemo opinie
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 04:41:31 pm »
Jeżeli chcę się nauczyć płynnie mówić w języku angieslkim to kurs extreme english supermemo mi w tym pomoże?
Zastanawiam się nad kursem lub szkołą językową ktoś może doradzi co robić? Jestem na bardzo słabym poziomie językowym i potrzebuje solidnego przygotowania. :)

Nie korzystałem z tego kursu, ale jeżeli chcesz się faktycznie nauczyć mówić to świetnie się u mnie sprawdza kurs Enlinado. Natrafiłem na niego na youtube i bardzo mi się spodobało podejście do nauki języka prowadzącego moim zdaniem wyróżnia się na tle innych kursów warto dodać, że możesz ogladać darmowe transmisję na facebooku na ich stronie, w poniedziałki gdzie możesz się udzielać i ćwiczyć język :)

Ja teraz już wiem, że nie muszę się tak sztywno skupiać na szkolnej gramatyce która dała mi maksymalną blokadę jeżeli chodziło o komunikowanie się :) dowiedziałem się jak uczyć się słówek , generalnie dostałem kopa motywacji :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego EMPIK - cena, opinie
« dnia: Kwiecień 17, 2018, 04:34:21 pm »
Oferta kursu Empik jest dobra dla ludzi moim zdaniem, którzy lubią się uczyć w grupach.
Ja nigdy nie lubiłam języka angielskiego w szkole za mało uwagi dla jednego ucznia niestety, praca w dużych grupach co nie niesie ze sobą dużych rezultatów. Pamiętam, że w szkole przegadalam zawsze z koleżanką na angielskim, bo nic się nie działo..
Dużo lepsze efekty dla mnie dała nauka w domu korzystam z youtuba i kursów dostępnych w intenrecie :)


Ja myśle, że tu nie ma co dużo porównywać jeżeli chodzi o szkołę językową i kurs ceny są wręcz rzucające się w oczy :)
A jeżeli chodzi o sposob nauki to jak kto woli wiesz niektórzy wolą w grupie, bo mają motywacje o ten zaliczy a ja nie zalicze i się uczą tylko niestety pod egzamin a nie dla siebie myśle, że warto się nad tym zastanwoić. Korzystająć z kursu uczysz się bardziej dla siebie a w szkole myślisz błędnie, że dla siebie uczysz się zeby otrzymać certyfikat, który jest egzaminem to tylko moje zdanie :)

8
Forum Język Angielski / Odp: harold lindberg fiszki
« dnia: Marzec 31, 2018, 11:28:28 am »
Czy nauka z fiszek to dobry start? Wydaje mi się, że nie jeżeli zaczynasz uczyć się słówek to ucz się z translatorem   usłyszysz jak się słówka wymawia i będzie Ci łatwiej uczyć się języka. Ominiesz błędy związane ze zlą wymową i nie zrozumieniem :)
Z fiszek po pierwsze nauczysz się jednego znaczenia po drugie możesz się źle nauczyć wymowy :) Dla początkujących to polecam dużo słuchać.

9
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 1 miesiąc
« dnia: Marzec 31, 2018, 11:24:35 am »
Zależy na jakim siejest poziomie jeżeli mówimy np o średnim to w miesiąc można się podszkolić mowić itp, ale tak od zera to nie da się.

Jeżeli brakuje Ci motywacji to nie nauczysz się sama w domu musisz się jakoś zmotywować oglądaj filmiki na youtube jak się  uczyć itp :)

10
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w pracy IT
« dnia: Marzec 31, 2018, 11:20:37 am »
Jesteś na średnim poziomie to idelany moment, żeby zacząć czytać książki po angielsku związane z Twoją pracą. Będziesz sobie podkreślać słówka ktorych nie znasz w połowie książki niektore na pewno będą się powtarzać i będzie Ci łatwiej je zapamiętać.
Średni poziom to idelany moment do podszkolenia się  :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Marzec 24, 2018, 04:46:51 pm »
Ucząc się w domu można na wiele sposobow, mając dostęp do internetu to spokojnie możemy nauczyć się języka w kilka miesięcy.
Myśle, że warto zainwestować też w kurs, bo mamy tam wszytsko fajnie wyjaśnione i zebrane do jednej całości. W każdym razie fajna motywacja, dobrze też jak mamy kontakt w kursie z prowadzącymi, bo możemy z nimi rozmawiać a oni sprawdzają nasze umiejętności.

12
Forum Język Angielski / Odp: Język angielskie w 2 lata
« dnia: Marzec 24, 2018, 04:44:07 pm »
W 2 lata to zaawansowanego poziomu może się nauczyc. Jeżeli będzie uczyć się systematycznie, bo znam wiele takich osob ktore uczą się języka ,,uczą'' latami i nic z tego nie wynika a znam też co uczą się w kilka miesięcy i umieją na prawdę wiele.
Wszytstko zależy od motywacji i chęci także do dzieła.

13
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 tygodnie
« dnia: Marzec 23, 2018, 07:09:49 pm »
Ja tam nie wierzę, że ktoś nauczył się w tak krótkim czasie. Relanie jest w kilka mesięcy trzeba sobie poukładac w głowie ile schodzi na nauke słownictwa, czasów a ile zajmuje praktyka bez ćwiczeń to nie możlwie się nauczyć języka.
Tak samo jak jeździć samochodem bez praktyki nie dasz rady chociaż znasz wszystkie przepisy i obsługę samochodu, ale nie umiesz tego wykorzystać to dalej nie umiesz jeździć tak samo z językiem.

14
Forum Język Angielski / Odp: angielski w rok
« dnia: Marzec 23, 2018, 07:06:16 pm »
W sumie to może dziwnie brzmi, że można się nauczyć języka w rok, ale można. Ucząć się codziennie chociaż po 1 godzienie systematycznie przyswajając wiedze to na prawdę jest możliwe.
Polecam oglądać jakiś serial oraz czytać książki oczywiście po angielsku. Zawsze możesz sobie zaznaczać słówka na kolorowo i uczyć się zdaniami.

15
Forum Język Angielski / Odp: język angielski w restauracji
« dnia: Marzec 23, 2018, 07:02:25 pm »
Jak już to could i have menu please :) Mój brat pracował za granicą w restauracji w ramach praktyk i w momencie nauczył się języka. Większość czasu raczej był na kuchni niż na sali, ale zawsze mógł porozmawiać z obsługą.
Boisz się wyjazdu i stresujesz się samym zamawianiem potrwaw? Teraz to wystarczy pokazać palcem i powiedzieć "i want this" :) Pooglądaj sobie jakieś rozmówki na youtubie :)

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy