Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - kubuS

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Listopad 13, 2018, 07:32:09 pm »
myślę, że minusem szkół językowych jest praca w dużych grupach a tak poza tym treści wszędzie są podobne. :) Jak miałabym wybierać teraz między szkoła a kursem to wybrałbym kurs językowy. ;)

2
Forum Język Angielski / Odp: pearson matura opinie
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 03:06:42 pm »
Moim zdaniem wszytsko zależy od jego zangażowania co z tego, że książka może być super jak nie będzie się uczyć. Dużo zalezy od nas i ważne, żeby nie uczyć się tylko na egzamin, ale dla siebie!

Wiem po sobie, bo zawsze uczyłem się na egzamin od matury troche czasu minęło  a ja nie umiem języka. Uczę się teraz z Enlinado 500 zwrotów i widzę postępy. Nauka zwrotami u mnie się super sprawdziła :)

3
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:43:09 pm »
Ciekawe czym sie różnią te kursy z refundacją od tych bez pewnie niczym a pieniądze z tego co się orientuje wychodza podobne.
Jakbym miał wybierać to wybrałbym kurs bez refundacji, ale wybór należy do Ciebie :)
Znam wiele osób, które same nauczyły się języka bez szkół językowych i kursów trzeba chęci jakieś pomoce i do dzieła :)

4
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:17:16 pm »
Korzystaliście z simple language kurs jakie macie o nim opinie? Gdzie mogę go dostać?
Chciałabym nauczyć się języka angielskiego i niemieckiego. Nie zależy mi, aż tak bardzo na czasie ale nie ukrywam, że super by było gdybym do roku opanowała chociaż jeden język tak, żeby się w miarę dobrze nim posługiwać. :)

Na pewno w internecie możesz go kupić i raczej najlepiej od producenta. :) Stawiasz sobie rok na naukę a szukasz kursu, który ma Cię nauczyć w 2 tygodnie to trochę się mija z celem. Polecam się się osłuchać językiem, starać się gadać a co do nauki słówek to tylko zwroty!!

Ja się uczę języka już pół roku korzystam z innego kursu i mogę śmiało powiedzieć, że prawie umiem język. Nauka zwrotami to najlepsza metoda nauki słowek polecam. ;)

5
Forum Język Angielski / Odp: Słówka angielskie z wymową
« dnia: Sierpień 01, 2018, 03:15:34 pm »
Ja pobierałem z internetu.
Jak jakieś słówko mnie dręczyło to właśnie wpisywałem w tlanslatorze i wiedziałem jak się wymawia. :)
Wymowa słówek i fraz jest ważna dlatego warto uczyć się ich od native speakera. ;)

6
Nigdy tego nie rób nie wyszykuj listy słówek czy to 1000 czy 100 to nie ma sensu. Lepiej się uczyć w brdziej naturalny sposób słuchając, zawsze można się też uczyć poszczególnymi działami z życia :) :)
Ja tak zawsze się uczyłem np dział praca a później starałem się przerpwadzać takie rozmówki się nagrywałem  ;D ;D
Później już korespondowałem z kimś innym, ale początki z nagrywaniem siebie nie były złe.

7
Forum Język Angielski / Odp: etutor cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:39:04 pm »
Najlepiej wejść na stronę danego kursu i spradzić cennik, ceny się zmieniają czasy ciężkie wiesz jak jest.  Moja siostra jest ciekawa efektów jakie i w jakim czasie są widoczne? :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:36:18 pm »
Ceny podali wyżej, ale w programie masz powtórki. Spokojnie możesz kupić przez internet.
Nie uważacie, że programy bardzo dużo od nas wymagają np powtarzania, słuchania itp? :) Znaczy niektórzy lubią taką metodę nauki, ale niektórym może ona też troche namieszać w głowie.

Nie lepiej zacząć od nauki słówek i gadania z czasem reszta teorii? :)
[/color]

Można to porównać do nauki metodą dziecka wpisz sobie w google. :) Dziecko najpierw uczy się mówić póżniej poznaje konstukcje gramatyczne. Tylko, że nie każdy o tym pamięta i kują biedni tą gramatyke i uczą się wszytskich czasów, których w rozmowie może nigdy nie użyją :D

9
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 01:31:50 pm »
Nie wiem czy to przypadek i sam nie oceniam, ale często wpisując active speaker w gooogle wyskakuje nie dajcie sie oszukać pewnie chodzi o 14 dni nauki języka?
Ja nie oceniam kursu, może idee były dobre ale czas taki troche bajkowy, bo każdy wie że na naukę potrzeba jednak troche czasu. Słonictgwo, gramatyka, MOWA, akcenty obycie się to wsyztsko nas kosztuje troche czasu. Takie zdanie podziela większość ludzi. Zatem jaki czas dajecie sobie maksymalnie na naukę języka?

10
Forum Język Angielski / Odp: DIKI Angielski opinie i CENA
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:14:27 pm »
No dobra skoro kurs powstał w oparciu o słownik, to na pewno nacisk kładziony jest na naukę słówek. W jaki sposób przyswajane tam są słówka? :) Szukam kursu dla dziewczyny, który po prostu nauczy ją mówić :)

Niestety należy do osób niezorganizowanych i niesystematycznych. Chciałbym na stałe zamieszkać w Anglii, ale ona niestety wszystko się przez nią przedłuża. Nie chciałbym, żeby pojechała tam bez znajomości. Jak to jest uczyć się języka za granicą ktoś wie? Każdy mówi, że za granicą najszybciej się uczymy, ale myśle że to nie jest wcale takie łatwe :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Czerwiec 26, 2018, 08:09:07 pm »
Niestety nie znam nikogo kto skorzystał z tej metody, sama osoba wydaje się bardzo ciekawa opanować tyle języków to mega wyczyn, wiem że w kursie Harolda stawiają na naukę z fiszkami.
U mnie fiszki się nie sprawdzają niestety. Już nawet nie o to, że większość słówek ma kilka znaczeń, ale ucząc się tą metodą pamiętam słówka przez tydzień. Wy jak uczycie się słówek? :)

12
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:58:42 am »
Zgodzę się z rozmówcami wyzej, ceny masz różne. Znajomi polecają taką metodę nauki. Ktoś wie czy trzeba dobrze umiec angieslki, zeby korzystac z tej metody? :)

Jeżeli nie uczy Cię native speaker no to nie musisz umieć języka, w innym przypadku chociaż troche wypada, bo on nie rozumie niestety polskiego :D
Wiem, że praktyka i systematyczność dają największe rezultaty dlatego warto mieć taką osobę z która możną pogadać i popisać po angielsku :)

13
Forum Język Angielski / Odp: Christian Olson opinie
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 11:56:10 am »
Widziałem kiedyś na youtube bardzo mądrze mówił o kursach 2 tygodniowych przedstawiciel kursu Enlinado, dzięki temu zainteresowałem się tym kursem i nie żałuje. Polecam każdemu kto ma jakiś problem z naukę języka. Dobrze dobrane rady, ciągła motywacja i zadania. \
Możesz dla próby zlukać darmową lekcję lub wziąc udzial w darmowych warsztatach na facebooku :) (Które odbywają się w poniedziałki)

14
Forum Język Angielski / Odp: Angielski oxford opinie
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 06:08:29 pm »
Ktoś uczęszczał we Wrocławiu? Słyszałem, że mili wykładowcy..czasami się zastanawiam nad szkołą językową, żeby chociaż na rok iść, bo wiem że sam się do nauki nie mogę zmuścić.
Warto rozważać taką opcje czy dać spokój?

15
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Terminal-e opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:29:08 pm »
A jak to jest uczyć się w takiej szkole online? Macie jakąś grupę i w tym samym czasie uczestniczą wszyscy i każdy się może wypowiadać?
Ciekawi mnie czy to taki wykład i do tego każdy może wyrazić swoje zdanie czy dyscyplina jak w szkole :D
(Tylko tyle, że można siedzieć wygodnie w fotelu)
Chciałbym skorzystać z takiej wirtualnej szkoły, bo raz że są tansze a dwa nie trzeba dojezdzac na drugi koniec miasta na konkretną godzinę.

Myślę, że lepiej niż w realnej, bo możesz uczyć się wygodnie w domu gdzie chcesz i kiedy chcesz. Teraz każdy ceni sobie czas i wygode dlatego też wydaje mi się, że rozsądniej jest szukanie kursów do nauki niż pójście do szkoły gdzie płaci się nie mało a efekty są czasami marne.

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy