Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - deln

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: Sita angielski opinie
« dnia: Listopad 10, 2018, 11:29:36 am »
Czytałam o tej metodzie osiągasz całkowity stan relaksu, chociaż zgadzam się że ucząc się ciężko się odprężać. Nie korzystałam więc nie oceniam i jestem ciekawa opinii.
Jeżeli chcesz nauczyć się dobrze języka przede wszystkim mówić to polecam kurs Enlinado, bardzo nietypowy kurs, ale świetny pod względem przygotowania.
Ja dzięki skorzystaniu z Enlinado mam już kilku przyjaciół z zagranicy, praktyka której się nauczyłam z tego kursu czyli po prostu używanie języka mi na to pozwoliła. :):):):

2
Forum Język Angielski / Odp: Blondynka na językach angielski opinie
« dnia: Listopad 09, 2018, 10:13:02 pm »
Nigdy nie zaszkodzi sprawdzić danej książki, niektórzy wolą uczyć się jeszcze z podręczników i wiadomo że mają właśnie taką bazę na której się opierają jak wyżej wspomniano :)
A ktoś poleci jak skutecznie się uczyć gramatyki bądz słówek? Bo wiadomo w książce opis będzie itp, ale jak to wcielić w życie? :)

3
Forum Język Angielski / angielski w samochodzie mp3
« dnia: Wrzesień 20, 2018, 08:03:06 pm »
Słuchacie w samochodzie nagrania mp3 z językiem angielskim? Znam kilka osób, których to robi, ale oni umieją język angielski chcą tylko się codziennie osłuchiwać z językiem.
Czasami zdarzy mi się dojechać do szkoły czy do pracy samochodem ponad 20 km myślę, że ten czas mogłabym zagospodarować właśnie na naukę.
Czy wy też się uczycie w taki sposób? Jak tak to jakie nagrania polecacie? Gdzie w internecie znajdę słówka lub wyrażenia mp3? :)

4
Ogólnie / Odp: metoda larsena opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 05:37:16 pm »
Dlaczego jedni się uczą jezyka w 5 lat a inni w kilka tygodni czy miesiąc? Wierzycie w to?
Ja wiem, że można się nauczyć w 6 miesięcy języka może nie będzie to taki super angieslki, ale już można sporo powiedzieć (dogadamy się )
Tylko, że w 2 tygodnie nauczysz się słówek okej, ale same słówka to przecież mało, żeby coś powiedzieć gdzie gramatyka?

Bo boją się podjąc praktyki, boją się mówić sama mam ten problem że boje się odezwać. Uczyłam się z koleżanką w sumie od tego samego momentu ona teraz gada po angieslku jakby się urodziła w Anglii a ja stoje w miejscu. Znam dobrze teorie i słówka, ale nie umiem mówić po tym języku. Boję się podjąć tej próby przede wszystkim.
Myślę, że nauka zwrotami i odwaga to klucz do sukcesu.

5
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 05:34:21 pm »
Ucząc się w 2 tygodnie samych tych podstaw to co mają na myśli?
Podstawowe słowka i zarys grmatyki bez jej użycia w praktyce? Jeżeli dałoby się uczyć języka w 2 tygodnie to każdy znałby po kilka a dlaczego tak nie jest? :)
Ja szukam kursu, który przypomni mi podstawy i nauczy mówić  nie chce się zrazić i wierzyć, że naucze się języka mniej niż w 6 miesięcy, bo wiem że uczę się kilka lat i stoję w miejscu..

6
Forum Język Angielski / Odp: angielski słówka mp3
« dnia: Sierpień 01, 2018, 12:29:10 pm »
Uczę się i faktycznie po nauce zwrotami można coś powiedzieć. :)
Czego nie można powiedzieć o nauce samymi słówka, bo kto od razu się uczy gramatyki oprócz uczni w szkole  ;D ;D
Nauczyciele najpierw zaczynają od gramatyki :D Przynajmniej u mnie tak było, ale ja się uczyłam zawsze po swojemu..

7
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« dnia: Sierpień 01, 2018, 12:23:53 pm »
Gdzie szukać słówek z języka angielskiego w wersji mp3?
Uczę się języka już od kilku miesięcy, ale mam problem z nauką słówek, bardzo szybko zapominam słówka, które umiałam tydzień temu. Kojarzę czasami co znaczą jak zobaczę wyraz, jak ktoś mnie zapyta to już pustka.
Nauka słówek z wykorzystaniem mp3 to dobra metoda nauki waszym zdaniem?

Nie słówka a zworty polecam!
Nauka zwortami jest dużo bardziej efektowna niż same słówka. Jeżeli nie wiesz gdzie znaleźć taką profesjonalną listę to polecam kurs Enlinado,  ja testuje go od niedawna i u mnie się super sprawdza. :)
Nie sądziłam, że kiedyś polubię naukę języka angielskiego oraz słówek - Zwrotów..

8
Forum Język Angielski / Odp: Podstawowe słówka z angielskiego
« dnia: Lipiec 24, 2018, 06:17:16 pm »
Co Ci da ta znajomość tych podstawowych słówek? Z każdego dzialu typu szkoła, praca masz dużo podstawowych słówek, ale żeby gadać same słówka nie wystarczą. Kup sobie jakieś repetytorium do nauki tam będziesz mieć podzielone działy i do każdego będą podstawowe słówka, fajnie jak będziesz z każdego działu robiła sobie jakieś ćwiczenia - rozmawiając z kimś np. 

9
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek z angielskiego
« dnia: Lipiec 22, 2018, 08:11:18 pm »
Hej interesuje mnie nauka słówek z angielskiego - czy ktoś może polecić jakiś dobry kurs?
już mam spore podstawy z angielskiego ale cały czas brak poziomu komunikatywnego ale to wina tego, że brakuje mi słówek stąd chciałabym poszerzyć swój angielski o słówka.
Czekam na wasze odpowiedzi...

Możesz się uczyć np z filmów czy aplikacji, ale nie pojedyńczymi słówkami tylko jak wyżej wspomnieli. Fajnie np jakbyś jadąc samochodem słuchała lektora. Ja bardzo dużo słówek w ten sposób się nauczyłam. Nie polecam wypisywanie w zeszycie słówek czy uczenie się z książki na pamięć..żmudna i nie dająca satysfakcji praca. Co do kursu to  znajomi polecali Enlinado ja właśnie mam zamiar z niego też skorzystać. :)

10
Ogólnie / Odp: metoda larsena opinie
« dnia: Lipiec 21, 2018, 03:02:11 pm »
Brat kiedyś korzytsał z szybkiego kursu nie pamiętam już nazwy, ale był bardzo rozczarowany nie uczył się nawet dobrze podstaw a obiecany miesiąc minął. :)
Chętnie natomiast poczytam opinie dotyczące tego czy komuś serio pomagają :)

11
Forum Język Angielski / Odp: angielski 1000 słów
« dnia: Lipiec 17, 2018, 05:05:39 pm »
1000 słów nie wystarczy Ci do swobodnej komunikacji chyba, że na bardzo niskim poziomie. Swoją dorgą słówka to zdecydowanie za mało warto to poprzeć jeszcze nauką wyrażeń.
Ja kiedyś też miałam problem z  nauką słówek, ale dzięki skorzystaniu z kursu Enlinado wszystko mi się rozjaśniło i wiem jak się teraz uczyć. Zawsze kułam całymi kolumnami a wystarczy systematycznie uczyć się wyrażeniami i można gadać. Bo samo słówko to za mało.

Ja też chętnie wypróbuje Enlinado 500 zwrotów. ZAWSZE miałam problem z nauką słówek w ogole nie umiałam się ich uczyć, kułam je na pamięc i a to zrobiłam literówke w wyrazie a to to, ale to już mniejsza najgorsze jest to, że zapominałam ich bardzo szybko.
Wydaje mi się, że ucząc się całymi zwrotami moje nastawienie się zmieni. Próbna lekcja kursu Enlinado jest super to myślę, że cały kurs mnie do siebie przekona. :)

12
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 16, 2018, 03:23:51 pm »
Moja siostra ma duży problem z nauką słówek, właśnie zastanawia się nad nauką całymi zwrotami. Czy ta metoda jest skuteczna?
Ja mam różne metody też sama nie lubię się uczyć słówek, ale jakoś mi to idzie. :)

13
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 14, 2018, 01:03:17 pm »
Moja siostra np słucha słówek z mp3, zdań itp później jej łatwiej jest użyć w całych zdaniach tego co się nauczyła słysząc :) :)
A wy jakie jeszcze znacie metody?

14
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 12, 2018, 07:03:33 pm »
Witajcie.

Mam odwieczny problem z nadwagą, staram się regularnie ćwiczyć robiłam badania jestem zdrowa nawet dietę staram się trzymać i to nic nie daje. Czy słyszeliście o sliminazer jakie są wasze opinie o tym produkcie? Jakie efekty mogę osiągnąc stosując go? Jeszcze jakby ktoś mi napisał gdzie mogę go kupić to będę wdzięczna. :)

Miałam kiedyś podobny problem. U mnie sprawdziła się hipnoza i to nie są żarty. Tą metodę poleciła mi koleżanka, bo nie mogła już znieść mojego użalania się nad sobą :)) Na początku bałam się tej metody, ale u mnie się sprawdziła.Teraz wiem, że hipnoza w kulturze jest bardzo podkoloryzowana i polecam Ci serdecznie wybór tej metody.

15
Forum Język Angielski / Odp: angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 10, 2018, 02:39:50 pm »
Ewidentnie uczysz się źle, nie ucz się samych słówek może ucz się całymi zdaniami czy wyrażeniami. Jeżeli zależy Ci na nauce języka to zwroty też powinnaś znać, a dzięki temu szybciej będziesz kojarzyła słówka.
Oczywiście każdy lubi coś innego, jest bardzo wiele ludzi, którzy np uczą się tylko z fiszek i na nich nie ma mocnych. Ja mam kilka metod, właśnie całymi zdaniami lub wymyślam sobie śmieszne skojarzenia ze słówkiem i jakoś leci :) 

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy