Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - diana

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Ling Intelligence cena
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 06:17:26 pm »
Korzystał ktoś może z Ling Intelligence i wie jaka jest cena tego kursu? Szukam sprawdzonego i nie drogiego kursu do nauki, także proszę nie polecajcie mi szkoły językowej. Szkoły językowe to temat który mnie drażni, bo mój chłopak uczęszczał kilka lat i nie umie języka.. Nie wiem jak można tak tracić kase na nic w takim razie..

Jak wy uczycie się języka jakie macie sprawdzone sposoby na zapamiętywanie słówek? :)

2
Forum Język Angielski / Angielskie na youtube opinie
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 08:32:09 pm »
Witam.

Zaczynam się na poważnie uczyć języka angielskiego. To znaczy chce swobodnie się komunikować i rozumieć wszystko co przeczytam czy kto co do mnie powie.
Nie jest tak, że nie uczyłam się nigdy języka angielskiego, bo uczyłam się go w szkole wiele lat, ale z marnym rezultatem.

Kombinuje już na wiele sposobów, staram się oglądać filmy z youtube po angielsku tylko, że niestety ich nie rozumiem. Jak skutecznie uczyć się z youtube jak nie rozumiem większości słów? Polecacie taką metodę nauki? Miło będzie jak podacie swoje przykłady jak się uczycie języka. :)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy