Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - piecyk455

Strony: [1]
1
Sposoby nauki / Włam się do mózgu opinie
« dnia: Lipiec 03, 2018, 08:15:26 pm »
Czytał ktoś z Was włam się do mózgu Radka Kotarskiego? Jakie macie opinie? Piszą, że książka nawet nawet i że faktycznie można się szybciej uczyć. Ja nastawiam się na języki obce, ktoś mógłby dać znać czy warto?

2
Ogólnie / Hipnoza w TVN opinie
« dnia: Marzec 07, 2018, 10:48:51 am »
Cześć, czy waszym zdaniem program hipnoza w TVN pokazuje hipnozę w odpowiedni sposób? Jeszcze nie oglądałem, ale mam zamiar rzucić okiem. Interesuje mnie tylko to w jaki sposób pokazują tam hipnozę czy nie przesadzają :)

3
Forum Język Angielski / Metoda Pimsleura - czy działa?
« dnia: Maj 29, 2017, 12:28:43 pm »
Cześć koledzy i koleżanki. Słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim jak Metoda Pimsleura? (chyba czyta się pimslera). Z tego co udało mi się ustalić, to był to jakiś poliglota, ale to jeszcze nic nie znaczy. Sama metoda może być tylko podparta jego nazwiskiem, a faktycznie nie musi nic nowego wnosić. Co powiecie na ten temat? Może to kolejna sztuczna metoda pompowana w stylu "zróbmy show".

4
Forum Język Angielski / Najlepsze programy do nauki angielskiego opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 01:56:51 pm »
Zachęcam Was do dyskusji na temat programów do nauki angielskiego. Jakie są waszym zdaniem najlepsze programy do nauki angielskiego? Podawajcie swoje opinie i informacje, pytania, ciekawostki na temat najróżniejszych programów do nauki języka obcego. Z takich, których korzystanie i z takich które chcielibyście przetestować. Ja powiem szczerze, że korzystam z darmowych z Duolingo, mam umiarkowane zdanie. Program jest ok, ale jako jedyne narzędzie , raczej nie wystarczy do nauki angielskiego.

5
Forum Język Angielski / Metoda Michael Thomas - ściema czy działa?
« dnia: Kwiecień 12, 2017, 02:54:49 pm »
Cześć. Szukam opinii na temat metody Michael Thomas. Tak jest przynajmniej nazwana. Nie wiem zbyt wiele, ale dostaję często wiadomości na moją skrzynkę z promocją tej właśnie metody. Chciałem założyć temat z wywołaniem jakiejś dyskusji. Czy to w jakiś sposób działa czy może to jakaś kolejna ściema i wykreowana technika?

6
Ogólnie o nauce języków obcych / Profesor Henry opinie na forum
« dnia: Sierpień 18, 2015, 10:52:28 am »
Czy ktoś korzystał na forum z programu Profesor Henry? Z tego co wiem, to program jest płatny, około 100 zł w zależności od wersji. Szukam różnych rozwiązań, aplikacji i możliwości do nauki języków obcych. Od pewnego czasu stosuję afirmacje mp3 do nauki języków i chciałbym je czymś wspomóc, bo mam ogromną motywację do nauczenia się dobrze angielskiego.
Jakie są Wasze opinie o programie Profesor Henry? Czy jest ktoś na forum kto go stosował?

7
Ktoś używa Pytacz Master? Podobno program jest darmowy. Przejrzałem już sporo programów do nauki języków obcych i zastanawiam się czy ten też będzie się nadawał do urozmaicenia moich technik nauki. Proszę o informacje i opinie, osoby które testowały Pytacz Mastera.

8
Forum Język Angielski / mkSłówka opinie o programie
« dnia: Sierpień 18, 2015, 10:34:06 am »
Z tego co wiem, to program mkSłówka wspomaga naukę języków obcych, a właściwie słówek z języków obcych. Czym ten program się tak właściwie wyróżnia? Ja obecnie używam kilku programów do nauki słówek, ale nie mam jakiegoś tam ulubionego, dlatego szukam opinii na temat innych.

9
Forum Język Niemiecki / Sufka DE opinie o programie
« dnia: Sierpień 18, 2015, 10:07:32 am »
Szukam różnych programów do nauki języków i do nauki słówek. Kiedyś wpadła mi w ręce prezentacja Sufka DE. Nie chce mi się od razu tego instalować. Z tego co wiem, to programik jest bardzo mały i darmowy. Czy może różni się jakoś specjalnie od FullRecall którego obecnie używam?
Jakie są Wasze opinie o programie Sufka DE?

10
Forum Język Niemiecki / Intensywny Kurs do nauki niemieckiego PROFESOR KLAUS
« dnia: Sierpień 18, 2015, 09:41:45 am »
Ludzie bardzo zachwalają ten kurs, a właściwie program do nauki niemieckiego Profesor Klaus. Czy ktoś może go testował i mógłby co nie co opowiedzieć?

11
FullRecall to program wspomagający naukę języków. Bardzo prosty i bardzo ciekawy. Można samodzielnie w łatwy sposób tworzyć bazy danych, dzięki którym uczysz się słówek. Trzeba jednak podkreślić, że FullRecall NIE jest programem do nauki języka, a do nauki słówek.

Jeśli rozumiesz naukę samych słówek jako naukę języka obcego, to jesteś w dużym błędzie, bo równie dobrze można nauczyć się wszystkich części samochodu na pamięć, wszystkich przepisów drogowych i zasad jazdy, ale jeździć NIE BĘDZIESZ UMIEĆ.

Ja sam od niedawna używam FullRecall, jest oczywiście darmowy, więc to duży plus. Uczę się w połączeniu z kilkoma innymi programami i metodami. Oto jak wygląda nauka:

1. Najpierw słucham hepika.pl/szybka-i-skuteczna-nauka-jezyka-obcego afirmacji mp3 wspomagających naukę języków(koszt około 60 zł).
2. Następnie oglądam filmiki na YT, czytam książki i gazety, a następnie wypisuję słówka których nie znam.
3. Uczę się słówek z FullRecall
4. Buduję własne zdania
4. Staram się ponownie słuchać filmików i rozmawiać z ludźmi używając tych słówek.

Skuteczność mojej nauki oceniam na bardzo dobrą, bo w dość krótkim czasie skoczyłem milowy krok w nauce języka.

Opinie o FullRecall
Bardzo chciałbym, żebyście podzielili się swoimi. Moje są jak najbardziej bardzo dobre. Do nauki słówek ten program się nadaje.

Może macie jeszcze jakieś pytania o FullRecall? Jeśli tak to pytać śmiało.

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy