Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - Tomaszz

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / Kurs angielskiego ESKK cena
« dnia: Maj 15, 2018, 04:25:45 pm »
Witam
Korzystał ktoś może z kursu ESKK? jaka jest cena tego kursu i możliwe efekty po roku czasu? Interesuje mnie pakiet dla początkujących, ale dla srednio zaawansowanych też może być . O co chodzi tam z możliwością  wyboru metody nauki?
Szukam kursu który, ktory przygotuje mnie do mowienia w tym języku oraz przypomnij podstawy. Generalnie chcę trochę podszlifować mój język. ;)

2
Forum Język Angielski / Empik School angielski CENA
« dnia: Maj 13, 2018, 08:20:00 pm »
Co sądzicie o Empik School? Jaka jest cena za rok w tej szkole? Nigdzie nie mogę znaleźć za dużo informacji na ten temat, wiem że cieszy sie dużą popularnością i tyle.
Pytam o szkołę językową, chociaż wiem że są już coraz mniej popularne, ale ja na należe do takiego typu osób co je musi ktoś do czegoś zmuszać, żeby coś zrobiły...
Musze mieć dyscyplinę i tą świadomość, że ktoś coś ode mnie chce. Jeżeli macie jakieś rady na naukę systematyczności ogólnie i ucząc się języka to chętnie je poznam. ;)

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy