Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - deln

Strony: [1]
1
Forum Język Angielski / angielski w samochodzie mp3
« dnia: Wrzesień 20, 2018, 08:03:06 pm »
Słuchacie w samochodzie nagrania mp3 z językiem angielskim? Znam kilka osób, których to robi, ale oni umieją język angielski chcą tylko się codziennie osłuchiwać z językiem.
Czasami zdarzy mi się dojechać do szkoły czy do pracy samochodem ponad 20 km myślę, że ten czas mogłabym zagospodarować właśnie na naukę.
Czy wy też się uczycie w taki sposób? Jak tak to jakie nagrania polecacie? Gdzie w internecie znajdę słówka lub wyrażenia mp3? :)

2
Forum Język Angielski / słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 07, 2018, 10:32:24 pm »
Gdzie mogę dostać słówka dla dzieci - dostosowane do początkowej nauki, które są w niej niezbędne?
Jak myślicie ile dziecko powinno znać słówek na początku i w jaki wiek jest odpowiedni do nauki języka angielskiego? Moja siostra uczy dziecko języka od 2 roku życia natomiast mój kuzyn już od pierwszych miesięcy. Jaki waszym zdaniem jest odpowiedni wiek na naukę języka angielskiego i jakie słówka dziecko powinno znać? :)

3
Forum Język Angielski / Memrise cena
« dnia: Maj 13, 2018, 09:56:08 pm »
Jaka jest cena za korzystanie z Memrise? Szukamj jakiejś aplkiacji lub kursu dla mojego chrześniaka. Z tego co wiem z Memrise można skorzystać z darmowej próbki. Genrelanie na czym opiera się tam metoda nauki?
Szuakm czegoś dobrego dla chłopca w wieku 14 lat, jego mama oczywiście jest za szkołą językową a ja jej tłumaczę, że szkoda kasy.
Jakie mogę podać jej sensowne argumenty, żeby nie posyłała tam syna? Ja tam całe życie uczyłam się w domu języka, mam jeszcze jakieś problemy ale nigdy mi rodzice nie dali na szkołę językową stety lub nie teraz jak na to patrze to się cieszę.

4
Forum Język Angielski / Harold Linberg angielski opinie
« dnia: Maj 12, 2018, 05:01:44 pm »
Jakie macie opinie o Harodzie Linbergu? Sama osoba wydaje się ciekawa, podobno opanował bardzo dużo języków,  dlatego też kurs zachęca. Zastanawiam się czy to możliwe nauczyć się tylu języków, dla mnie to ciężki  temat bo nie mogę się nauczyć języka angielskego przez już jakieś 7 lat..
Naa pewno robię błąd, uczę się z filmów itp i nic mi to nie daje. Ktoś ma jakieś sprawdzone rady?

5
Forum Język Angielski / young digital planet opinie
« dnia: Styczeń 29, 2018, 07:48:33 pm »
Witam. Miał ktoś może jakąś styczność  z young digital planet oraz co obejmuje? Możecie mi wymienić jakie produkty i kursy językowe są z języka angielskiego w YDP?
Z tego co wiem oferta YDP obejmuje wydawnictwa multimedialne z różnych dziedzin oraz rozwiązania e- lerningowe, które mnie najbardziej interesują. Jakie macie opinie na ten temat?

Strony: [1]

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Empik School angielski CENA
[Forum Język Angielski]
Czarna
Grudzień 13, 2018, 11:29:14 pm
topic speakingo angielski
[Forum Język Angielski]
kamil
Grudzień 12, 2018, 09:43:12 pm
topic tutlo opinie
[Forum Język Angielski]
marzenka
Grudzień 12, 2018, 08:33:23 pm
topic six pack english opinie
[Forum Język Angielski]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:16:13 pm
topic Włam się do mózgu opinie
[Sposoby nauki]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:06:53 pm