Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - diana

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego EMPIK - cena, opinie
« dnia: Kwiecień 16, 2018, 01:20:12 pm »
To też zależy od tego jak kto chce się nauczyć języka. Nie znam oferty szkoły Empik, ale genralnie szkoły językowe są dla mnie ciekawym tematem sama nie raz się zastanawiałam, żeby iść ale zawsze mama mówiła że nie da mi tyle kasy za rok.. I jak się teraz zastanwiam to dobrze zorobiła, nie wiem czy dużo różnią się lekcje języka angielskiego w szkole językowej od lekcji  w standardowej szkole. Na pewno na duzy minus w szkołach językowych zasługuje cena i praca w dużych grupach jak wyżej wspomnieli :) Sama się uczę w domu mam kilku nauczycieli z zagranicy i i jestem w stanie się dogadać nie tak jak moje koleżanki, które ładują kasę w korki i szkoły. 

2
Forum Język Angielski / Angielskie na youtube opinie
« dnia: Kwiecień 12, 2018, 08:32:09 pm »
Witam.

Zaczynam się na poważnie uczyć języka angielskiego. To znaczy chce swobodnie się komunikować i rozumieć wszystko co przeczytam czy kto co do mnie powie.
Nie jest tak, że nie uczyłam się nigdy języka angielskiego, bo uczyłam się go w szkole wiele lat, ale z marnym rezultatem.

Kombinuje już na wiele sposobów, staram się oglądać filmy z youtube po angielsku tylko, że niestety ich nie rozumiem. Jak skutecznie uczyć się z youtube jak nie rozumiem większości słów? Polecacie taką metodę nauki? Miło będzie jak podacie swoje przykłady jak się uczycie języka. :)

3
Forum Język Angielski / Odp: Język angielski w 6 miesiący
« dnia: Marzec 29, 2018, 01:26:46 pm »
Zakładając, że edukacja w szkole trwa okolo 10 lat z angieslkim mam to nadrobić w 6 miesięcy?

Mam mieszane uczucia co do misięcy raczej nie zakladam sobie czasu w nauce ja ucze się już kilka lat, ale moim dużym problemem jest niezorganizowanie i brak systematyczności niestety. Ślędze aktywnie youtba wszystkie rady staram się wykorzstać z różnych kursów i dużo mi to pomaga polecam Ci iść tą drogą. Jeżeli zależy Ci na czasie to może skorzystaj z jakiegoś kursu wtedy masz wszystko poukładane i odpowiednie metody instrukacje jak się uczyć :)

4
Forum Język Angielski / Odp: Język angielskie w 2 lata
« dnia: Marzec 29, 2018, 01:24:09 pm »
Dwa lata to sporo czasu. Nie wiem od jakiego poziomu startujesz czy to zupełnie od zera, ale jeżeli tak to polecam Ci uczyć się słówek z translatorem, bo wtedy słyszysz jak się wymawia dane słówko pozniej zacznji od filmów a pozniej czytaj ulubioną książke oczywiście po angielsku :)5
Forum Język Angielski / Odp: Nauka angielskiego w domu
« dnia: Marzec 22, 2018, 07:03:28 pm »
Ucząc się w domu pamiętaj o :
systematyczności
przestrzeni
poświęcaj codziennie chwilę na język
staraj się otoczyć językiem

Ja się uczę języka z youtube słuchając rozmówek oczywiście codziennie uczę się słownictwa :)

6
Forum Język Angielski / Odp: empik school czy profil lingua
« dnia: Grudzień 27, 2017, 02:04:20 pm »
Moja koleżanka kiedyś uczęszczała do profil lingua, natomiast emipik school nie znam. Ostatnio zastanawiam się nad kursami językowymi dostępnymi w interecie może ktoś poleci jakiś warty uwagi? Szkoły językowe moim zdaniem za dużo pieniędzy chcą a ucza porównywalnie jak w zwyklej szkole. Oczywiście to moja opinia każdy może mieć inną.

7
Forum Język Angielski / Odp: Minusy Duolingo
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:58:52 pm »
Wydaję mi się, że może brakuje takich tłumaczeń czasów itp oprocz samych ćwiczeń. Nie uważam tego za minus tej aplikacji po prostu mi tego brakuje. Cieszę się, że istenieją takie darmwe aplikacje do nauki dzięki nim mozemy sie uczyć języka kiedy chcemy nie przepłacając, bo taka prawda że w domu sami możemy się nauczyć języka tylko wystarcza chęci i systematyczność.

8
Forum Język Angielski / Odp: Profil lingua czy Empik school?
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:53:35 pm »
Nigdy nie uczęszczałam do żadnej szkoły językowej. Teraz własnie się zastanwiam czy nie iść do empik school, chętnie dowiem się jakie efekty są po uczęszczaniu tam. Zdania na temat szkół językowych są bardzo różne. Mój chłopak zawsze mi powtarzał ucz się sama w domu to dużo więcej się nauczysz niz w szkołach językowych. Tylko, że są różne typy ludzi jeden siądzie z książka i się będzie uczył aż się nie nauczy a drugi otworzy książke i zaraz ja zamknie ja niestety jestem tym drugim typem. Ktoś musi nade mną siedzieć, żebym zmusiła się do nauki.

9
Forum Język Angielski / Odp: Duolingo czy memerise?
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:49:48 pm »
Nigdy nie korzystałam z memerise. Czy też jest darmową aplikacją jak Duolingo? Mnie duolingo poleciła znajoma, na początku rozwiązuje się test umiejęstności pozniej ćwiczenia są do niego dobrane i stopniowo przechodzi się poziomy jadąc autobusem czy czekając u lekarza można się wiele nauczyć wierzcie. Pamiętajcie tylko, żeby robić to systematyczniee, bo nawet najlepsze aplikacje same wiedzy do głowy nam nie wbiją.

10
Forum Język Angielski / Odp: Etutor jakie ceny
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:47:18 pm »
Z tego co się orientuje to miesiąc za jakieś 100 zł brat kiedyś korzystal na próbę 3 miesiące na jeg miejscu wolałabym wziąć już te 6 miesięcy. Znajomi bardzo sobie chwala Enlinado, prowadzący mają tak bardzo dobre podejście tłumaczą to w taki sposób, że każdy by zrozumiał pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem oglądając promocyjne nagrania, aż chciało się po nich zacząć uczyć. Bez znajomości języka angielskiego w dzisiejszych czasach mamy marne szanse na dorbą prace gdzie sie nie pojdzie jest on wymagany.

11
Forum Język Angielski / Odp: Etutor angielski efekty
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:42:30 pm »
Znajoma kiedyś korzystała z tego kursu u niej efekty sa widoczne, ale powiem szczerze że ona jest bardzo ambitna i zawzięta jak cos zaczyna robić to robi to do skutku. Tak było u niej w przypadku nauki języka, jak zaczęła się uczyć to robiła to bardzo systematycznie za co bardzo ja podziwiam. Ja co roku mówię sobię, że wezmę się za język i nici  z tego. Skąd bierzecie w sobie taką motywację do nauki? Sami znajdujecie motywację czy ktoś was wspiera?

12
Forum Język Angielski / Odp: empik school czy speak up
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:39:29 pm »
Znajomej córka kiedyś uczęszczała do empik school na kursy dla dzieci są rónież i dla dorosłych. Miała 4 latka więc cięzko coś ocenić. Bardzo dobrze znajoma zrobiła, że wieku 4 lat zaczęła uczyć dziecko drugiego języka to świetny wiek dziecko wtedy pochlania jak gąbka.
Jeżeli chodzi o szkoły językowe dla doroslych to mam mieszane odczucia ja zdecydowanie wolałabym wykupic jakiś kurs językowy z interentu, który jest o wiele wiele tańszy a zawiera wszystko co niezbędne do nauki, ale takie jest moje zdanie.

13
Forum Język Angielski / Odp: Quest for english opinie
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:34:16 pm »
Znajoma kiedyś korzystala to mówiła, że kurs ten stawia na angielski bizneznesowy. Jeżeli ktoś prowadzi firmę czy pracuje w dużej korporacji to uważam, że musi posługiwać się językiem niemalże biegle. W kursie tym mogą brać udział zaawansowani i początkujący. Moim skromnym zdaniem chyba najpierw trzeba ogarnąć te podstawy pożniej brać się za język biznesowy.

14
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:27:29 pm »
Z tego co wiem  to jest kurs językowy, który opiera się na nagraniach językowych wideo. Dodatkowo jest on szybki. Ma 12 filmików każdy przyporządkowany jakiemuś działowi np przymiki itp. Nie korzystalam z tego kursy natomiast szczerze mówiac zawsze przed kartkówka z języka angieslkiego szukalam filmików na YT, lubie jak ktoś tak tłumaczy. Moim zdaniem oceniając ten kurs trzeba brać pod uwagę, że każdy inaczej się uczy jednym wystarczy kontakt za pomocą na grania innni muszą się uczyć parami i ktoś musi nad nimi siedzieć, żeby pojeli.

15
Forum Język Angielski / Odp: Nauka języka w 2 tygodnie
« dnia: Grudzień 27, 2017, 01:21:53 pm »
Powiem tak moja nauka trwa od 1 klasy podstawówki obecnie jestem na 2 roku studiów i co wam powiem, że mój język jest bardzo ubogi. Ja ucze się duzo słownictwa, ale coz tego jak w rozmowie nie umiem ich użyć, bo je zapominam. Może macie jakąś złotą receptę, zeby w kilka miesięcy nauczyć sie języka?
Nie wiem jak to jest, ze niektorzy uczą cię w pare miesięcy i gadają jakby mieszkali od urodzenia w za granicą, a niektórzy jak ja uczą się po kilka dobrych lat i  nie potrafią się dogadać.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy