Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - kate12

Strony: [1] 2
1
Forum Język Angielski / Odp: British Council Polska opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 07:48:04 pm »
Warto tam zdawać egzaminy? Wiem, że jest tam duży wybór egzaminów zawodowych i uniwersyteckich. Czy ukończenie szkoły językowej daje nam uprawnienia do nauczania w szkole języka angielskeigo? Czy to taki dodatek do pracy w dobrej firmie?
Ja też właśnie jestem ciekawa co nam daje tak naprawde nauka w szkole językowej. Wiem, że sama raczej bym nie poszła do żadnej szkoły językowej jakoś szkoda mi wydać ponad 1000zł za szkołę wolę wydać 200 zł za kurs i uczyć się sama.

2
Forum Język Angielski / Odp: Angielski Langlia opinie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 07:39:30 pm »
Znajoma korzystała i doszła do wniosku, że jeżeli jest motywacja to można się nauczyć języka w bardzo krótkim czasie i to bardzo dobrze.. :)
Właśnie wyżej wspomnana wypisywała sobie listę słówek których nie zna, a często je się wykorzystuje i układała z nimi zdania i tak cisnęla co tydzień z nową partią słówek. ;)

3
Forum Język Angielski / Odp: kurs angielskiego Berlitz opinie
« dnia: Maj 15, 2018, 01:51:00 pm »
Słyszałam od znajomej, że to szkoła językowa. Wiesz co jeżeli mam coś doradzić to np interesuje się dwoma kursami Enlinado i Terminal-e, te dwa kursu mają darmowe lekcje, żeby sobie ocenić czy chcesz brać udział w tym kursie czy nie. Enlinado dodatkowo wyróżnia się dużym zaangażowaniem prowadzą darmowe warsztaty oraz motywują ludzi do rozmowy w tym języku!!
Poza tym płacić 1000 coś a około 200zł to różnica, niech każdy wybiera co chce. Znam dużo ludzi, którzy po szkole językowej nie umieją dalej języka.

4
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Maj 01, 2018, 04:09:41 pm »
Na pewno na uwagę zasługuje fakt, że wszystko odbywa się online   możesz uczyć się gdzie chcesz czy to w domu czy w ogrodzie nie ma sztucznej atmosfery szkolnej. :)
Moja siostra właśnie uczy się tak z native speakerami i bardzo poleca taką metodę nauki :)

5
Forum Język Angielski / Odp: Eskk angielski opinie i efekty nauki
« dnia: Maj 01, 2018, 04:05:40 pm »
Właśnie fajnie, że w tym kursie masz do przetestowania darmową lekcję to na pewnno jest warte uwagi, bo jeżeli coś widzimy i nam się spodoba to nie kupujemy kota w worku.
Bardzo lubie takie kursy, które wystawiają darmowe lekcje bo można z nich skorzystać nawet ucząc się dla siebie bez chęci korzystania z kursu.. :)

6
Forum Język Angielski / Odp: Eskk angielski opinie i efekty nauki
« dnia: Kwiecień 11, 2018, 08:45:25 pm »
Ja szczerze mówiąc zawsze uczyłam się w domu sama, ale należe do tych opornych tak mi się wydaje. Szukam już na wiele sposobów jak mogę się uczyć z czego korzystać, ale momentalnie tracę chęci.

Co powiecie o szkole językowej czy warto iść?

Myślę, że jak pójdę do szkoły to mnie bardziej zmotywuje do nauki języka. Nie jestem na początkującym poziomie, ale chce się nauczyć bardzo dobrze języka tak, żebym mogła nim swobodnie operować w każdej sytuacji nie chce się nauczyć tylko języka raz na egzamin i żegnaj angielski..

7
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 5 miesiący
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 06:48:19 pm »
Kiedyś też czytałam, że założyciel aplikacji duolingo nauczył się języka w 5 miesięcy czyli wykonalne. Wiem na pewno, że dużo pomaga jak znasz już jakiś dodatkowy język wtedy łatwiej Ci będzie nauczyć się drugiego tak to działa. Poza tym wiem, że istnieją predyspozycję do nauki języków i niektórzy to po prostu mają wrodzone lub nabyte nie wiem jak to wytłumaczyć, ale są osoby którym nauka języków nie sprawia żadnych problemów.

Myśle, że taki typowy Kowalski może się nauczyć języka od 6 miesięcy do kilku dobrych lat to już wwszystko kwestia indywidualna.

8
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 3 miesiące
« dnia: Kwiecień 01, 2018, 06:44:26 pm »
wg mnie 3 miesiące to dobry start jeżeli chodzi o naukę, można się dużo nauczyć, ale żeby sie tak biegle posługiwać językiem to dolicz sobie więcej czasu.
Ja jestem z tych ludzi co sie ucze po kilka lat, bo nie jestem systematyczna i daleko mi do tego jeszcze wszytsko odkladam na jutro no i nie umiem dobrze języka. W ogole wstydze się też mówić w języku angielskim.

Zna ktoś jakieś ćwiczenia na odwagę?

9
Forum Język Angielski / Odp: Język angielskie w 2 lata
« dnia: Marzec 21, 2018, 06:28:24 pm »
Na pewno z yotube, niech ogląda dużo rozmówek widziałam, że jest tego pełno. Ja tak się uczyłam i uczę co prawda uczę się juz w trochę więcej niż 2 lata u mnie na to składa się dużo czynników, po prostu jestem strasznie niesystematyczna.
 Dwa lata to kupa czasu i moim zdaniem da się nauczyć i to na wysokim poziomie.
 Moim zdaniem każdy uczy się w swoim tempie można tylko założyc program, ktory ma nauczyc przez tyle i tyle, ale tego nie zrobi nie dlatego że jest zły tylko to dużo od nas zależy.

10
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 2 tygodnie
« dnia: Marzec 15, 2018, 05:28:33 pm »
Nie kombinuj przed maturą, bo przekombinujesz skup się nauce słownictwa a nie na szukaniu kursów, które trwają 2 tygodnie..
Ja tam przed maturą ( dwa miesiące przed) uczyłam się słownictwa, mozna pwoiedzieć ze je sobie przypominałam i to mi dało bardzo dużo, bo nie zacinałam się na ustynym egzaminie jak niektórzy. Jesteś w klasie maturalnej to powinnaś wieddzieć, że w dwa tygdonie to się nie nauczysz. Tak jest tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

11
Forum Język Angielski / Odp: angielski w 1 miesiąc
« dnia: Marzec 15, 2018, 05:25:55 pm »
Moim zdaniem miesiąc to trochę za mało, żeby biegle się posługiwać językiem chociaż pewnie znajdzie się kilka geniuszy, którzy naucza się tak szybko języka wątpie,że biegle...
Ja tam uczę się języka już kilka lat i nie umiem sie dogadać, ale to dużo z mojej winy nie jestem systematyczna. skąd bierzecie w sobie motywację do nauki?

12
Forum Język Angielski / język angielski w restauracji
« dnia: Marzec 15, 2018, 04:29:16 pm »
Witajcie.

 Jakie znacie przydatne zwroty z języka angielskiego w restauracji?
Przykladowo jak jest zarezerwać stolik i wszytstkie najważniejsze pytania. Jeżeli ktoś mógłby napisać przykładowy dialog to będę wdzięczna.
Planuje w tym roku wakacje za granicą chce być do tego dobrze przygotowana. Mój angielski jest bardzo słaby raczej wszędzie będę chodziła ze słownikiem. Jakoś nie mogę się zmusić do nauki..bardzo się boję wyjazdu za granice na szczęście będą ze mna zjamomi, którzy znają język.

13
Forum Język Angielski / Odp: young digital planet opinie
« dnia: Luty 15, 2018, 12:40:28 pm »
 Jak wyżej wspomniano program znany, ja uwielbiam wszystko co jest robione dla dzieci co wspiera ich edukację. Moi rodzice nigdy nie przywiązywali do tego wagi, żebym w wieku 6 lat np uczyła się drugiego języka za co dziś mam dla nich żal, bo było mi ciężej niż innym.

 Nigdy mi nauce języka nie pomogali, ale niektórzy mnie za to zjadą pewnie że wszystkiego można nauczyć się samemu. Tylko mam szacunek dla osób, które same się nauczyły języka musiały włożyć w to dużo czasu. Nie mam pojęcia skąd odnalazły w sobie taką motywację. Podziwiam serio. Może zdradzicie mi skąd wziąć w sobie taką motywację?

14
Ja się właśnie zastanwiam nad tym kursem, sporo słyszałam jeżeli się nie ma bardzo dużych oczekiwań to jest wszytsko ok. Jaka cena kursu? Serio warto inwestować w takie kursy? Ja nigdy na angielski nie wydałam nawet 1zł oprócz podręczników szkolnych - PRZYMUS. Dlatego chcę zaczerpnąć informacji przed możliwym popełnieniem błędu. :) :)

15
Forum Język Angielski / Odp: Polish your English opinie
« dnia: Luty 08, 2018, 11:54:01 pm »
Uczmy się języka z premierem :D Z tego co slyszalam ksiazka nastawiona jest na nauke przydatnych zwrotow slow itp. Nie ma tam nadzganych czasow jak wyzej kolezanka wslomniala.

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy