Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - dawidek

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Forum Język Angielski / Odp: Busu angielski opinie
« dnia: Listopad 17, 2018, 09:20:25 am »
Na pewno co jest ważne trzeba zaznaczyć, że ucząc się z Busu możesz uczyć się jeszcze 12 innych języków możesz być członkiem premium i za rok płacisz 300 zł.
Czy to dużo czy mało to już sama oceń. :)
Ucząc się języka pamiętaj o systematyczności i o osobie z którą możesz rozmawiać to bardzo ważne jeżeli chcesz dobrze nauczyć się języka spełniać te dwie kwestie :):):):

2
Forum Język Angielski / Odp: supermemo angielski
« dnia: Listopad 15, 2018, 11:09:09 pm »
Czy kurs jak w nazwie jest super?  Nie korzystałem, ale znajoma kiedyś się uczyła na pewno na plus zasługuje sam pomysł nauki związany z algorytmami powtórek w odpowiednich odstępach czasu. :)
Spokojnie sami też jesteśmy w stanie wyznaczyć sobie chociaż te 15 minut dziennie na język i robiąc to systematycznie zapamiętamy więcej i na dłużej. :)
Wy jakie macie sposoby np na zapamiętywanie słówek?

3
Forum Język Angielski / Odp: english for matura opinie
« dnia: Październik 01, 2018, 05:37:04 pm »
Słyszał ktoś o english for matura? Szukam dla brata dobrych książek, które go przygotują przed maturą. Myślę, że teraz jest idealny czas, żeby zaczynać wszystko powtarzać lub uczyć się :)
Nie chciałabym, żeby robił to 2 tygodnie przed samą maturą.
Poznam też chętnie wasze sposoby na zdanie matury z wysokim wynikiem. ;)

Nie korzystałem z książki, ale na pewno jakie repetytorium teraz nie wybierzesz to zawsze będzie jakaś dodatkowa pomoc w nauce.
Ja jak uczylem się z repetytorium to podobało mi się to, że słówka były dobrane tematycznie i  ćwiczenia z opisywaniem obrazków czy pisaniem opowiadań.
Praktyka i jeszcze raz praktyka to klucz do sukcesu, staraj się dużo gadać i pisać - na tym wyjdziesz najlepiej :)

4
Forum Język Angielski / Odp: angielski podstawowy matura jak zdać
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 04:11:02 pm »
Powiem Ci jak ja się uczyłem, ja robiłem sobie powtórki z każdego działu i np dział praca - z tego umiałem słówka i układem zdania  związane z nimi. Troche mi z tymi powtórkami zeszło, bo nie miałem też osoby z którą mogę porozmawiać, teraz mam wielu kolegów z różnych grup z zagranicy :)
Moja siostra teraz uczy się do matury z Enlinado 500 zwortów i jest zadowolona, utrwala sobie pisownie i wie też jak się dane słówka wymawia :)

5
Ogólnie / Odp: refundacja jezykowa opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 08:35:24 pm »
Czesć.
Też jestem ciekawa opini na ten temat, bo opinie słyszałam różne. Faktycznie można dostać aż 80% dofinansowania?
Zna ktoś jakiś kurs, który przygotuje mnie do mówienia w języku angielskim? :)

Do mówienia przygotuje Cię kurs Enlinado sam się z nim uczyłem, kurs idealny dla początkujących i osób które chcą sobie coś powtórzyć. Nie spodziewałem się, że kurs mnie tak pozytywnie zaskoczy. Przede wszystkim metoda nauki słówek oraz ciągła motywacja na 5/5 !! :):)):):

6
Ogólnie / Odp: Choco Lite opinie
« dnia: Sierpień 09, 2018, 08:21:07 pm »
Zdarzyło mi się poczytać kilka razy o tym produkcie, ale nie stosowałem jestem ciekaw efektów produktu o którym jest tak głośno teraz.
Myślę, że odpowiednia dieta i suplementacja wystarczą spokojnie w osiągnięciu celu. Sam przekonałem się o tym nie jeden raz. Stosując diety często wracał do mnie efekt jojo, ale teraz testuje hipnozę i efekty widzę dużo lepsze i jak na razie efekt jojo nie wraca.

7
Forum Język Angielski / Odp: Fiszki angielski mp3
« dnia: Sierpień 01, 2018, 09:35:33 pm »
Siostra się uczyła kiedyś fiszkami, dotrwała tylko 6 dni ale to i tak sporo jak na nią. :D
Wyjechała na wakacje za granicę i tam poznała swoją miłość, chociaż kaleczyła strasznie angielski, ale jej sympatia uczyła ją właśnie takimi frazami.

 Dużo pomagał też tlanslator google i tak nauczyła się w ciągu 6 miesięcy mówić. Od tego czasu minęło już kilka lat, siostra. Podaje tą historię po to, żeby zwrócić uwagę na to jak ważna jest rozmowa z drugą osobą oraz nauka w naturalny sposób. ;)

8
Forum Język Angielski / Odp: Słuchanie angielski dla początkujących
« dnia: Sierpień 01, 2018, 09:31:57 pm »
Czy ktoś wie gdzie znajdę jakieś słuchanki z języka angielskiego akie typowo dla osób początkujących??
Wyczytałem, że dobrze jest się osłuchać języka angielskiego i chciałby spróbować i dlatego chciałem sprawdzić takie słuchanie angielskiego dla początkujących, będę wdzięczny jeśli ktoś da namiar na takie nagrania :)

Takie nagrania znajdziesz w kursach, wyżej Ci już polecili i ja też się z nimi zgodzę że po nauce frazami możesz mówić.
Ucząc się samymi słówkami już nie jest tak, wybór oczywiście należy do Ciebie. Ja powiem z doświadczenia, że nie uczę się już słówek bo to tylko strata czasu. Wolę ogladać filmy, słuchać piosenki i w ten sposób się uczę.

9
Forum Język Angielski / Odp: 1000 słów angielski
« dnia: Lipiec 24, 2018, 10:29:41 pm »
Nie ma co nawet głowy sobie zaprzątać takimi zbiorami słówek czy l,iczyć ile umiem.. Uczenie słówek powinno odbywać się w sposób naturalny moim zdaniem tak jak dziecko się uczy. Polecam sobie poczytać troche o angielskim metodą dziecka.
Najlepiej uczymy się przez powtarzanie przez osłuchanie po prostu kontakt z tym językiem. Dlatego kucie na pamięc nie wiadomo jakiej liczny słówek oczywiście moim zdaniem jest bez sensu.

10
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie mp3
« dnia: Lipiec 14, 2018, 01:00:35 pm »
Uczył się ktoś taką metodą i dawała jakieś efekty? Siostra mojej koleżanki właśnie tak się uczy. Gotuje, sprząta, jedzie samochodem i slucha własnie tak słówek. Ona mówiła, że jej się metoda podoba, ale trochę ją nudzi.

Gdzie mogę pobrać taką listę słówek z lektorem? Ja lubie słuchać może u mnie metoda się sprawdzi.

Uczyłem się zawsze przed snem sobie puszczałem, można to brać jako też dobre ćwiczenie na wymowę słówek i skupienie się np na akcencie. Ja wlaśnie brałem pod uwagę jak się wypowiada te słówka :) Jeżeli chodzi o naukę słówek to jak się uczyłem z Enlinado 500 zwrotów. Moi znajomi zachwalali, że nie ma porównania z metodą nauki słówek kolumnami. Nauka zwrotami jest zdecydowanie lepsza.

11
Forum Język Angielski / Odp: angielski dla dzieci słówka
« dnia: Lipiec 11, 2018, 03:15:03 pm »
Gdzie mogę znaleźć jakiś kurs dla dziecka? Sam nie wiem od czego zaczynać ucząc języka. Potrzebuję jakiejś listy słówek przeznaczonych dla dzieci.

Jak uczycie dzieci języka, lub widzieliście jak ktoś uczył? Nie tak dawno jeszcze sam miałem problemy z nauką, ale jak urodził się siostrze syn to chciałbym teraz ja tą wiedzę przekazać. :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 11:58:05 pm »
A jakieś sprawdzone metody na naukę w domu ktoś zna? Piszę pod postem, bo na pewno macie już jakieś sprawdzone sposoby na naukę. Ja uczę się już kilka lat i dalej nie umiem. Wliczam oczywiścię naukę w szkole, wiecie jak to było nauczyciel nie wymagał nauka do egzaminu i zleciało. Zależy mi nauce języka, będę starała się uczyć systematycznie tylko podajcie prosze jakieś metody z góry dziękuje!

W domu możesz uczyć się z książek, ogladać filmy.. Ja np jak uczyłem się języka na początku to dużo słuchałem i starałem się później usłyszane wyrazy pisać na kartce później się ich uczyłem na pamięć.  Jak kosiłem podwórko to słuchałem często lektora czy nawet jak myłem naczynia to też tego robiłem (słuchawki w uszach i robiłem co miałem)

13
Forum Język Angielski / Odp: angielski przez skype opinie, cena
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 12:26:39 pm »
 Tak plusy na pewną są takiej nauki, jednak uczysz się w domu i faktycznie nie ma tego stresu jak zapyta Cię nauczyciel o coś przy całej klasie  Ty nie potrafisz tego powiedzieć. :)
Nauka w domu jest bardzo dobrym pomysłem teraz mamy internet i mamy tak na prawdę wsyztsko co potrzebne do nauki, bo w internecie też są nauczyciele. Dlatego wybieranie szkoły językowej czy korepetycji moim zdaniem to głupota. :)

14
Forum Język Angielski / Odp: Christian Olson opinie
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 12:23:56 pm »
Jest twórcą metody quick speak, sam jest osobą która posługuje się wieloma językami i stworzył 2 tygodniowy kurs, który ma za zadanie w szysbszym tempie ułatwić opanowanie materiału. Jak dla mnie dwa tygodnie to za mało, żeby się dobrze nauczyć.

A wy wierzycie w 2 tygodniowe kursy?

Ja to wierzę, że w 6 miesięcy można nauczyć się języka na fajny poziom w rok to już w ogole super a 2 lata to już zaawansowany. 2 tygodnie nie uwierzę w to nigdy, ponieważ to jest za mało czasu. Pamiętacie jak uczyliście się jazdy samochodem?

Najpierw było dużo teorii, ale pożniej była masa praktyki, która wszystko fajnie połączyła. Myśle, że tak samo jest z nauką języka najlepiej się nauczymy rozmawiając z kimś :)

15
Forum Język Angielski / Odp: Cena Angielski Native speaker
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 06:26:09 pm »
Wiem, że ceny są różne. Moja sisotra ma inny problem już od dawna szykuje się na taką naukę, ale cały czas się ma blokadę przed mówieniem i nie wie co robić jak się tego pozbyć...
Robi dużo ćwiczeń, ale to jej nie pomaga. Ja czasami wręcz na sile z nią gadam to odpowiada po dwa słowa i koniec rozmowy. Ktoś może wie jak jej pomoc?

To zależy od psychiki nic na siłe nie zrobisz. Co z tego, że Ty się będziesz starać jak ona się może nigdy nie przełamie może ona nie lubi tego języka i nigdy się go nie nauczy. Znam mnósto ludzi, którzy nienawidzą języka angielskiego i uczą się go tylko dlatego, że muszą zdać egzamin...
Wiem, że nie pomogłem, ale czasami trzeba odpuścić . Moim zdaniem w 99% można nauczyć się języka jeżeli są chęci i motywacja bez tego ani rusz.

Strony: [1] 2 3 ... 5

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy