Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - piecyk455

Strony: [1] 2 3
1
Sposoby nauki / Odp: Dobre książki do angielskiego
« dnia: Lipiec 03, 2018, 08:16:15 pm »
Książki, książkami. Z ludźmi trzeba gadać :)

2
Sposoby nauki / Włam się do mózgu opinie
« dnia: Lipiec 03, 2018, 08:15:26 pm »
Czytał ktoś z Was włam się do mózgu Radka Kotarskiego? Jakie macie opinie? Piszą, że książka nawet nawet i że faktycznie można się szybciej uczyć. Ja nastawiam się na języki obce, ktoś mógłby dać znać czy warto?

3
Ogólnie / Odp: Hipnoza w TVN opinie
« dnia: Kwiecień 09, 2018, 11:05:26 am »
Tu ciekawy materiał na ten temat: https://www.youtube.com/watch?v=unuu85xXl2g
Moim zdaniem to są programy rozrywkowe, których nie warto brać pod uwagę. Do tego są jeszcze dość kiepsko zorganizowne, więc jednak wychodzi na to, że lipa. A szkoda, bo się na to nastawiłem, że może się człowiek czegoś nowego dowie.

4
Ogólnie / Hipnoza w TVN opinie
« dnia: Marzec 07, 2018, 10:48:51 am »
Cześć, czy waszym zdaniem program hipnoza w TVN pokazuje hipnozę w odpowiedni sposób? Jeszcze nie oglądałem, ale mam zamiar rzucić okiem. Interesuje mnie tylko to w jaki sposób pokazują tam hipnozę czy nie przesadzają :)

5
Forum Język Angielski / Metoda Pimsleura - czy działa?
« dnia: Maj 29, 2017, 12:28:43 pm »
Cześć koledzy i koleżanki. Słyszeliście kiedykolwiek o czymś takim jak Metoda Pimsleura? (chyba czyta się pimslera). Z tego co udało mi się ustalić, to był to jakiś poliglota, ale to jeszcze nic nie znaczy. Sama metoda może być tylko podparta jego nazwiskiem, a faktycznie nie musi nic nowego wnosić. Co powiecie na ten temat? Może to kolejna sztuczna metoda pompowana w stylu "zróbmy show".

6
Forum Język Angielski / Odp: Ling Intelligence co to jest?
« dnia: Maj 29, 2017, 12:19:40 pm »
Na tynku? Chodziło ci chyba o na rynku :)
Zgadza się, jest tego bardzo dużo, mam na myśli "szybkie produkty do nauki angielskiego", ale z doświadczenia wiem, że im szybciej, tym gorzej, dlatego trzeba uczyć się angielskiego pomału, ale regularnie.

7
Forum Język Angielski / Odp: Angielski FluentBe opinie
« dnia: Maj 15, 2017, 11:22:26 am »
To nie jest aplikacja. To jest taka jakby wirtualna szkoła angielskiego. Spotykacie się online, jest nauczyciel, jest kilku studentów i uczycie się wspólnie angielskiego. Wie ktoś jaka jest cena tego zabiegu?

8
Forum Język Angielski / Odp: HiNative - jak to działa?
« dnia: Maj 15, 2017, 11:08:41 am »
Też testuję. Fajne jest to, że w tematach czasem rozwijają się naprawdę fajne dyskusje na różne tematy.
Wiecie już po co są te poziomy w HiNative? Macie jakiś pomysł co będą z tym robić?

9
Forum Język Angielski / Odp: Opinie o Memrise
« dnia: Maj 15, 2017, 11:05:11 am »
Moja opinia jest taka, że Memrise czy programy tego typu (także Duolingo) nawet jeśli są dobre i są dobrze przygotowane, to cały czas mówimy o "zabawce dla początkujących". To jest dobre na miesiąc, góra dwa, żeby nauczyć się podstaw. Później jeśli chcemy uczyć się angielskiego na poważnie, a nie bawić się, to trzeba przejść na poziom wyżej i rozmawiać z ludźmi, a konkretnie native speakerami. Do tego celu niezbędne jest znać ludzi. Jeśli chcecie, polecam zapoznać się z działem w enlinado dotyczącym właśnie poszukiwania native speakerów. Bardzo łatwo takich ludzi znaleźć o dziwo.

10
Forum Język Angielski / Odp: Speak Up opinie o szkole językowej
« dnia: Maj 15, 2017, 11:02:14 am »
A poza szkołami się jakoś uczycie? Ja uczyłem się trochę z enlinado, ale to głównie po to, żeby zmienić sobie myślenie dotyczące angielskiego. Jeśli ktoś ma problem z przełamaniem się i przeskoczeniem o krok dalej, to z całą pewnością to jest dobre rozwiązanie.

11
Forum Język Angielski / Odp: Angielski No Problem opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:08:24 pm »
Z pewnością można. Moja siostra tylko w sposób domowy uczyła się angielskiego. Samodzielnie i bez nauczyciela. Głównie to rozmawiała z ludźmi na forach i grałą w te simsy. Stamtąd się tak nauczyła :)

12
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Michael Thomas - ściema czy działa?
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:06:36 pm »
Nie no, na szybkie metody nauki języka też się nie nastawiam. Kiedyś byłem bardzo podjarany takimi złotymi środkami, ale z czasem wiem, że to ani nie jest dobre ani tanie, a i zniechęca bo po czasie nie widać efektów i człowiek myśli "a może to ze mną coś nie tak".

13
Forum Język Angielski / Odp: Kurs angielskiego Angloville cena i opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 04:05:09 pm »
A to mi się pomyliło, bo ja myślałem, że to jest coś z Village :D Mój błąd, no trudno.

14
Forum Język Angielski / Najlepsze programy do nauki angielskiego opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 01:56:51 pm »
Zachęcam Was do dyskusji na temat programów do nauki angielskiego. Jakie są waszym zdaniem najlepsze programy do nauki angielskiego? Podawajcie swoje opinie i informacje, pytania, ciekawostki na temat najróżniejszych programów do nauki języka obcego. Z takich, których korzystanie i z takich które chcielibyście przetestować. Ja powiem szczerze, że korzystam z darmowych z Duolingo, mam umiarkowane zdanie. Program jest ok, ale jako jedyne narzędzie , raczej nie wystarczy do nauki angielskiego.

15
Forum Język Angielski / Odp: Multi Kurs opinie
« dnia: Kwiecień 19, 2017, 01:40:54 pm »
A czy to nie jest tak, że u nich na tej stronie można kupić kursy innych producentów? Nie można tam kupić przypadkiem Profesora Henryego? No bo to by nawet pasowało, skoro multikurs, to znaczy, że wiele kursów. Jednak mogę się mylić.
Dawno temu korzystałem z Profesor Henry. Spoko to jest, ale szybko się nudzi i po tygodniu po prostu frustracja i nie chce się już uczyć, bo musisz traktować to jako naukę, a jak tak się dzieje, to automatycznie pozostawiasz program:/ Więc nie wiem, może ze mną coś nie tak, ale słyszałem, że sporo osób tak też miewa.

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy