Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Paula12

Strony: [1] 2 3
1
Forum Język Angielski / Odp: six pack english opinie
« dnia: Listopad 13, 2018, 07:17:06 pm »
Jaka to metoda nauki sixpack? Jak można za jej pomocą nauczyć się języka? Bardzo chciałabym dobrze umieć język angieslki przede wszystkim biznesowy. Wiąże przyszłość z większymi korporacjami także muszę ostro się za angielski wziąć. Polecacie jakieś dobre kursy , ktore mnie do tego przygotują?

Brat posiadał i już mówie jak to wyglądało genralnie musisz się nastawić na odbiór materiałów przekazywanych wide lub audio to było jakoś podzielone na czas. Podręczniki też dostaniesz.
Przykładowe scenki mówienia są tam omówione. :)

2
Forum Język Angielski / Odp: supermemo angielski
« dnia: Listopad 13, 2018, 05:03:03 pm »
Ciocia uczyła się z supermemo tak wspomina, że techniki pamięciowe były tam zastosowane. Ciocia dodatkowo korzystała też z innych aplikacji oraz wyjechała na 2 lata do męża za granicę i szczerze nie jestem w stanie stwierdzić jedno znaczenie co jej pomogło.
Ktoś mi wytłymaczy jak to jest, że na wyjeździe za granicę uczymy się tego samego 6 razy szybciej? :):)):):

3
Forum Język Angielski / Odp: Empik School angielski CENA
« dnia: Listopad 13, 2018, 04:57:16 pm »
Cześć, przyjaciółka chodziła do tej szkoły, nie pamiętam ile płaciła generalnie nie byla zawiedziona, wiesz co ceny mogą się różnić między miastami z tego co się orientuje to teraz są jakieś promocje na listopad :)

4
Forum Język Angielski / Sita angielski opinie
« dnia: Listopad 05, 2018, 06:11:49 pm »
Korzystał ktoś może z kursu Sita?
Słyszałam, że cena programu  jest droga, ale mam pytanie czy kurs warty swojej ceny? :)
Jeżeli ktoś opowie na czym polega ta metoda nauki to będę wdzięczna :) Chciałabym nauczyć się w końcu dobrze języka angielskiego, jestem teraz na średnim poziomie i nie czuje się pewnie w rozmowach z obcokrajowcami, na uczelni studentów z wymiany unikam, ale chce to zmienić.

5
Forum Język Angielski / Odp: skills for matura opinie
« dnia: Wrzesień 29, 2018, 03:00:31 pm »
Moja nauczycielka miała takie zestawy do matury ustnej z różnych wydawnictw z tego też można było się sprawdzić ;)
Ja przed maturą powtarzałam słówka działami i starałam się opisywac obrazki pod kątem nauczonych słówek. U mnie taka metoda się sprawdziła może z niej skorzystasz. Dużo ćwiczeń na mówienie sobie rób i będzie dobrze.;)

6
Forum Język Angielski / Odp: jak zacząć naukę angielskiego
« dnia: Wrzesień 25, 2018, 04:24:45 pm »
To prawda zacząć jest najtrudniej później to już jest z górki, może poszukaj dla niej jakiegoś kursu. Wydaje mi się, że ciężko będzie jej się samej tak zmotywować do nauki. Szkoły językowe nie są dla każdego, moja siostra chodziła 3 lata do szkoły językowej i wcale nie nauczyła się języka. Teraz uczy się z kursem językowym i po roku widoczne są duże efekty. ;)

7
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:52:17 pm »
Jakie efekty można uzyskać po 2 tygodniach nauki? Czyli tam musi być zagospodarowany pewnie każdy dzień z tych dwóch tygodni?
Moja siostra kiedyś korzystała z jakiegoś innego kursu, który też gwarantował nauke w 2 tygodni no to było tam pełno fiszek, nauczyła się trochę słówek, ale gadać nie umiała dalej i na tym się skończyło.

8
Ogólnie / Odp: smart lang forum
« dnia: Sierpień 10, 2018, 01:48:57 pm »
Przetestuje dziś Enlinado darmową lekcję co mi szkodzi, chciałabym sobie wszystsko uszeregować i nie powiem nauczyć się dobrze mówić.
Zawsze uczyłam się sama nigdy nie korzystałam nawet z korepetycji  z języka angielskiego, przed kartkówkami uczyłam się z youtube albo rozwiązywałam mase ćwiczeń i tak ogarniałam garmatykę, ale powiem szczerze że mało się skupiałam na rozmowie i tu jest mój błąd.. Bo jak mam coś powiedzieć szybko to się bardzo stresuje i zapominam słówek :(

9
Ogólnie / Odp: Slimetrol OPINIE WAŻNE
« dnia: Sierpień 09, 2018, 02:39:53 pm »
A co dokładnie robi ten Slimetrol? Są jakieś skutki uboczne tego produktu? Szukam czegoś dla dziewczyny na odchudzanie, bo mnie strasznie męczy.
Zaciekawiła mnie też hipnoza, bo moja Kasia niestety należy do tych osób leniwych ona sama z siebie nie będzie ćwiczyć czy stosować diety ona wierzy tylko w produkty do ochudzania.
Jak przemówić jej do rozsądku, że sport jest ważniejszy niż produkty?

Myślę, że możesz jej pokazać dwa zdjęcia dziewczyny z grubym brzuchem i dziewczyny z umięśnionym brzuchem żadne produkty za nią tego nie zrobią..
Co do hipnozy to ja też chętnie przetestuje skoro jest tyle pozytywnych opinii i ludzie chudną po tygodniu

10
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Sierpień 03, 2018, 03:50:07 pm »
Strony nie znam, ale znam aplikację - mnie dużo pomogło duolingo.
Zna ktoś może jeszcze jakieś inne aplikację do nauki słówek? Wolę uczyć się z aplikacji, bo to jest wygodne jak można się uczyć gdzie się chce :)
Fajne jeszcze w Duolingo jest to, że przypomina o nauce wyświetlają sie komunikaty i to też mnie motywowało  ;) ;)

o dzięki za aplikację, własnie szukałam czegoś podobnego! Metod nigdy nie jest za mało ;) Kursu też się trzymam oczwywiście, ale dużo podróżuje i fajnie się pouczyć z telefonu.


11
Forum Język Angielski / Odp: Nauka słówek angielskich online
« dnia: Sierpień 03, 2018, 03:21:03 pm »
Ja testuje Enlinado 500 zwortów, opanowałam już ze 300 bardzo przyjemne lekcje fajnie się słucha. Zawsze uczyłam się sama w domu i nigdy nie korzytsałam z korków, ale przyszedł taki czas że chce sobie wszystko powtórzyć i jeżeli też to czujesz to ja polecam Enlinado.. Oceniam bardzo pozytwnie kurs, nie spodziewałam się takich efektów przede wsyztskim tego też, że kurs motywuje.

12
Forum Język Angielski / Odp: słówka angielskie dla dzieci
« dnia: Lipiec 27, 2018, 11:15:54 am »
Gdzie mogę dostać słówka dla dzieci - dostosowane do początkowej nauki, które są w niej niezbędne?
Jak myślicie ile dziecko powinno znać słówek na początku i w jaki wiek jest odpowiedni do nauki języka angielskiego? Moja siostra uczy dziecko języka od 2 roku życia natomiast mój kuzyn już od pierwszych miesięcy. Jaki waszym zdaniem jest odpowiedni wiek na naukę języka angielskiego i jakie słówka dziecko powinno znać? :)

Wydaje mi się, że kady wiek by się obronił jeżeli chodzi o naukę języka. Jakbym miała uczyć swoje dziecko to wolałabym go uczyć w bradziej naturalny sposób - dużo mówić do niego lub frazami i zwrotami . Nie chciałabym go już na starcie zniechęcać do nauki języka zasypując listami słówek.

13
Forum Język Angielski / Odp: Podstawowe słówka z angielskiego
« dnia: Lipiec 26, 2018, 09:00:18 pm »
Czy u dzieci też sprawdzi się metoda nauki przez zwroty? Chciałabym zacząć uczyć moją młodszą siostrę, ale zupelnie nie umiem się za to zabrać. Ja sama uczyłam się też zwrotami i uwazam, że to dużo lepsza metoda nauki niż tradycyjne kucie na pamięć słówek. :)

14
Forum Język Angielski / Odp: angielski dla dzieci słówka
« dnia: Lipiec 26, 2018, 08:54:24 pm »
Jak uczyć 5 latka słówek z języka angielskiego? Dodam, że brat nie chce się uczyć jak to małe dziecko tylko się bawić. Znacie jakieś zabawy, w ktorych mozna uczyć dzieci angielskiego? ;)

15
Ogólnie / Odp: Sliminazer opinie
« dnia: Lipiec 18, 2018, 01:44:23 pm »
Hej, a co to za produkt co on daje?
Ja zawsze sama ćwiczę i czuje się dobrze, jednak efektów na mojej wadze nie widzę.
Coś więcej możecie powiedziec o hipnozie?
Dodam, że bardzo często mi się nie chce ćwiczyć i szukam motywacji..

Strony: [1] 2 3

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy

topic Empik School angielski CENA
[Forum Język Angielski]
Czarna
Grudzień 13, 2018, 11:29:14 pm
topic speakingo angielski
[Forum Język Angielski]
kamil
Grudzień 12, 2018, 09:43:12 pm
topic tutlo opinie
[Forum Język Angielski]
marzenka
Grudzień 12, 2018, 08:33:23 pm
topic six pack english opinie
[Forum Język Angielski]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:16:13 pm
topic Włam się do mózgu opinie
[Sposoby nauki]
pawelll
Grudzień 12, 2018, 08:06:53 pm