Forum o nauce - z nami nauczysz się szybciej

 

pakiet edukacyjny szybka nauka
collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - SamantaSZ

Strony: [1] 2
1
Ogólnie / Odp: simple language kurs opinie
« dnia: Lipiec 18, 2018, 07:47:47 pm »
Kiedyś o nim słyszałam masz tam multimedialne fiszki.
 Ja nie  umiałam się uczyć z fiszek natomiast jeżeli chodzi o naukę słówek - to polecam Enlinado 500 zwrotów. Same słówka nie wystarcza, żeby się komunikować natomiast znajomość zwrotów już tak. Korzystałam z kilku kursów i żaden nie nauczył mnie tyle co Enlinado.  :) :)

2
Forum Język Angielski / Odp: zwroty angielskie
« dnia: Lipiec 18, 2018, 07:33:08 pm »
Ja zaczynam przygodę z nauką języka angieskiego. Potrzebuje przydatnych zwrotów po angielsku do konwersacji. Gdzie mogę je znaleźć? :)
Znacie może jakieś kursy czy aplikacje ze zwrotami? Nie lubię się uczyć też słówek. Zgodzę się z Tobą Paula12, że lepiej się będzie uczyć wyrażeniami.

Moi znajomi korzystali z Enlinado i właśnie bardzo sobie chwalili naukę słówek zwrotami i nagrania mp3 z native speakerami :) Kiedyś też mieli problemy z nauką słówek a teraz śmiagają.  Ja miałam troche łatwiej, bo pracowałam i uczyłam się za granicą ;)

3
Czy ktoś wie gdzie znajdę 100 najczęściej używanych słów w angielskim???
Chciałbym zacząć naukę języka angielskiego w sumie od podstaw i tak pomyślałem, że takie 100 najczęściej używanych słów w angielskim będzie najbardziej odpowiednie na sam początek :)
Ma ktoś może taką listę?


Nie zgodzę, że jak na początek 100 słów będzie odpowiednie. Możesz na sam początek nauczyć się o wiele więcej jak wyżej wspomnieli ucząc się całymi zwrotami. Przecież jak będziesz się z kimś rozmawiać to nie wystarczą Ci same słówka. Ja uczyłam się też całymi zwrotami i zdaniami z filmów np i moim zdaniem ten sposób jest lepszy niż kucie słówek.

4
Forum Język Angielski / Odp: nauka angielskiego słówka
« dnia: Lipiec 10, 2018, 02:26:04 pm »
Zawsze uczyłam się fiszkami nie wiem czy to dobra metoda, ale u mnie się sprawdza. Możesz też kolorowac wyrazy, których nie znasz w opowiadaniach i wymyślać z nimi zdania - lub uczyć się całych zdań ze słówkiem którego nie znasz :) Ja wiem, że nie wystarczy uczyć się samych słówek i uczę się też całych zwrotów.

5
Forum Język Angielski / angielski nauka słówek
« dnia: Lipiec 07, 2018, 10:40:34 pm »
Witajcie!

Zna ktoś może jakieś skuteczne sposoby na naukę słówek w języku angielskim? Uczę się już troche języka, ale tak powaznie dopiero zaczęłam teraz. Jak wy uczycie się słówek? Chętnie poznam jakieś sprawdzone metody czy wskazówki. Nie umiem uczyć się słówek i nie lubie. Nie umiem, bo bardzo szybko je zapominam co wiąże się też z tym że tego nie lubię.

6
Forum Język Angielski / Odp: active speaker cena
« dnia: Czerwiec 30, 2018, 03:30:54 pm »
Troche czytałam opini o tym kursie. Sama nie wiem czym bym z niego skorzystała, ale zastanawiam się może ktoś wie jak skutecznie uczyć się słówek. Uczenie się słówek z obrazkami to dobra metodą? Faktycznie jeżeli zobaczymy na raz przykładowo 50 obrazków i znaczeń to latwiej nam je zapamiętać niż metodą z fiszek? :)

7
Forum Język Angielski / Odp: Memrise cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 09:02:02 pm »
Ogólnie memrsie kojarzy się z memami, a z tego co wiem to tam czasmi masz właśnie jakieś słowko przyporządkować do mema. Na pewno angażuje to kilka receptorów i przede wszystkim pamięć wzrokową. Właśnie ucząc się słówek można rysować sobie do nich obrazki  lub wypisywać śmieszne skojarzenie. Takie słówka na pewno zostana dłużej w pamięci niż te wykute na blachę :)

8
Forum Język Angielski / Odp: Metoda Krebsa angielski cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 02:24:05 pm »
Niby na internecie jest sporo metod, siostra się kiedyś zastanwiala nad tym kursem. Trochę o nim wiemy, że stawia na mowę w tym języku. Na pewno z kursu zainspirowało nas słuchanie płyt CD z nagraniami rozmówek czy słówka - słuchamy je podczas jazdy samochodem. Niby wydaje się, że to nic ale szczerze otaczasz się tym językiem i ciągle masz  z nim do czynienia :)
Warto w jakimś stopniu się otoczyć językiem, żeby w miare systematycznie mieć z nim styczność, bo jak wiadomo czego się nie używa to niestety zanika.

9
Forum Język Angielski / Odp: Profsor Henry angielski cena
« dnia: Czerwiec 28, 2018, 02:20:23 pm »
Niestety nie korzystałam z tego programu, ale słówek można się uczyć na różne sposoby ja się np uczę słówek i angielskiego z piosenek i nie uważam tego za złą metodę. Tylko nie jest ona raczej dla początkujących. Zawsze miałam problemy z nauka słówek, bo pamiętałam je  na 2 tygodnie i jak ich nie używalam to wiadomo traciłam je z pamięci :(
Dlatego ważne, żeby znaleźć metodę którą się lubi, żeby nauka nie była na siłe i nie kojarzyła się ze szkolną. Uczysz się dla siebie nie dla kogoś :)

10
Forum Język Angielski / Odp: ellalanguage Opinie
« dnia: Czerwiec 27, 2018, 07:43:04 pm »
Brat się kiedyś zastanawiał nad tym kursem, ale on jest tak leniwy że nawet opinii mu się nie chce poczytać :)
Ja tam uczę się języka sama w domu, jest dużo możliwości - wystarczy włączyć komputer z dostępem do internetu i można naprawdę wiele nie wydając kasy.

Ja polecam Ci kupienie jakiegoś podręcznika z płytą CD dla szkoły podstawowej, bo tam masz poziom podstawowy  i odszukaj teksty i do nich słuchaj nagrań  z płyty. Ważne jest to, żebyś wcześniej znała wszystkie słówka i poźniej już śledzisz tekst razem z nagraniem. Fajna metoda oczywiście to taki początek, poźniej jak już się wkręcisz to sama te teksty będziesz pisała i się nagrywała :)

11
Forum Język Angielski / Odp: Tomas Nilsson opinie
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 05:03:34 pm »
Michel Thomas na pewno pozostał jednym z największych lingwistów świata. Z tego co znajomi mówili to masz tam witrualne klasy i odpowiednio dobrany czas do nauki. Autor w tej metodzie poponuje metody, które poruszają wyobraźnię dzięki temu lepiej coś można zapamiętać.
Ja nie korzystałam z tego kursu, genrelanie, ale mam troche doświadczenia jeżeli chodzi o kursy językowe, bo moim zdaniem są najlepsza metodą nauki. Najlepiej uczyć nam się w domu a jeżeli mamy do tego jeszcze dobrany materiał to już w ogóle bajka :)
Jestem ciekawa innych opinii może sama się do tego kursu przekonam.

Michel? Pewnie literówka, ja tam jak nie usłyszę to nie uwierzę, ale nie oceniam kursu bo może być bardzo dobry tylko po co zakładać, że w 2 tygodnie nauczymy się języka to nierealne.
W 2 tygodnie można się nauczyć słowek całkiem sporo, ale jak zawalą się na raz to za kolejne 2 już ich nie będziemy pamiętać.
Nie ma co się skupiać na czasie każdy uczy się w swoim tempie, można tylko zakładać, że np 6 miesięcy to taki czas w którym można się nieźle podciągnąć :D

12
Forum Język Angielski / Odp: Angielski sita cena
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 12:36:40 pm »
Myślę, że jak mnie kiedyś będzie stać to może skorzytsam z takiej metody nauki.  Moje sprawdzone metody na naukę to tłumaczenie piosenek, albo uczę się słówek całymi wyrażeniami :)
Staram się też dużo pisać rozprawek, tutaj też uczę się słówek. Teraz też chciałabym skorzytsać z jakiegoś kursu, żeby mi to wszystko co się nauczyłam złożył w całość :)

13
Forum Język Angielski / Odp: Super Memo opinie
« dnia: Czerwiec 20, 2018, 09:11:16 pm »
Hej :)

Znajomi korzytsali i generalnie wiem, że bazuje na metodzie która pomaga nam zapamiętywać dane treści skuteczniej. Sama nie korzytsałam, ale chętnie poznam więcej opini. Jeżeli masz problemy z rozmową to zacznji ćwiczyć najpierw powtarzając teksty gadaj sam, później opisuj obrazki i już koniecznie następnym etapem jest rozmowa z kimś. Na poczatku kaleczy się język, ale pozniej już jest łatwiej jeszcze jak polubisz ten język to już w ogole nauka to czysta przyjemność.

14
Forum Język Angielski / Kurs, książki Metoda Callana CENA
« dnia: Czerwiec 14, 2018, 06:14:49 pm »
Hej.

Słyszeliście o metodzie Callana? Na czym tak na prawdę polega ta metoda i jaka jest cena kursu, żeby z niej skorzystać? Jeżeli ktoś poleciłby mi jeszcze jakieś dobre książki do nauki lub o tej metodzie to będę bardzo wdzięczna. Chce wykorzystać czas wakacyjny na powtórkę języka angielskiego, jestem tam ja jakimś średnim poziomie, ale bardzo słabym chciałabym bez problemu porozumiewać się w języku angielskim. W jakim czasie mogę tego dokonać? ;)

15
Forum Język Angielski / Odp: T&L Language School‎ opinie
« dnia: Czerwiec 06, 2018, 09:29:29 pm »
Szkoły językowe i korki moim zdaniem to przepłacanie i strata pieniędzy, nie oceniam danej szkoły bo nigdy w niej nie byłam być może lektorzy są ciepłymi i pełnymi pasji ludzmi, ja po prostu skorzystałam z bardzo dobrego kursu przygotowującego do prawdziwej nauki języka - Enlinado.
 Nigdy wcześniej nie usłyszałam tylu sprawdzonych rad, które teraz wykorzystuje. Nie ma co się zastanwiać czy wydać 1200 czy 200 zł na kurs dla mnie opcja kursu zdecydowanie lepsza..

Strony: [1] 2

* Informacje o uzytkowniku

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Ostatnie tematy